NPB Padelcompetitie najaar 2018 Select category:

From Wednesday, 05 September, 2018 - Until Sunday, 28 October, 2018, 2018

Organizer: Nederlandse Padelbond

Country: Netherlands , Doorn, Nederland

Association: Nederlandse Padelbond

Padel

Search by match



Saturday, 15 September

Padel

15 September, 2018 12:00 am

VS


See match

Group Zaterdag - 1e klasse poule B
Padel

15 September, 2018 12:00 am
2 - 2  

See match

Group Zaterdag - 1e klasse poule B
Padel

15 September, 2018 10:00 am
3 - 1  

See match

TVBuytenwegh, Buytenparklaan 5, Zoetermeer, Netherlands

Group Zaterdag - 1e klasse poule B
Padel

15 September, 2018 10:30 am
0 - 4  

See match

Tennis- en Padelvereniging Topspinners, Minister de Savornin Lohmanlaan, Enschede, Nederland

Group Zaterdag - 1e klasse poule A
Padel

15 September, 2018 02:00 pm
2 - 2  

See match

LTV Maarn, Planetenbaan 1b, 3951 EH Maarn, Nederland

Group Zaterdag - 1e klasse poule A

Sunday, 16 September

Padel

16 September, 2018 10:00 am
0 - 4  

See match

Alphen aan den Rijn, Nederland

Group Zondag - 1e klasse poule D
Padel

16 September, 2018 10:00 am
1 - 3  

See match

TVBuytenwegh, Buytenparklaan 5, Zoetermeer, Netherlands

Group Zondag - 1e klasse poule D
Padel

16 September, 2018 10:00 am
1 - 3  

See match

Holenweg, Hoorn, Netherlands

Group Zondag - 1e klasse poule C
Padel

16 September, 2018 10:00 am
2 - 2  

See match

Lawn Tennis Vereniging Lelystad, Sportparkweg, Lelystad, Nederland

Group Zondag - 1e klasse poule A
Padel

16 September, 2018 10:30 am
0 - 4  

See match

Putweg 34, Valkenburg, Nederland

Group Zondag - 1e klasse poule B
Padel

16 September, 2018 11:00 am
3 - 1  

See match

Racket Centrum Houten, Houten, Nederland

Group Zondag - 1e klasse poule B
Padel

16 September, 2018 12:00 pm
4 - 0  

See match

Blauwborgje 16, Groningen, Nederland

Group Zondag - 1e klasse poule C
Padel

16 September, 2018 12:30 pm
4 - 0  

See match

De Doordraaiers, Koedijk, Houten, Nederland

Group Zondag - 1e klasse poule A
Padel

16 September, 2018 01:00 pm
3 - 1  

See match

Group Zondag - 1e klasse poule D

Saturday, 22 September

Padel

22 September, 2018 10:00 am

VS


See match

Alphen aan den Rijn, Nederland

Group Zaterdag - 1e klasse poule B
Padel

22 September, 2018 10:00 am
3 - 1  

See match

Sport Centrum Zeewolde, Eikenlaan 92, 3892 HC Zeewolde, Pays-Bas

Group Zaterdag - 1e klasse poule A
Padel

22 September, 2018 11:00 am
3 - 1  

See match

Padel Dam B.V., Tom Schreursweg 10, Amsterdam, Nederland

Group Zaterdag - 1e klasse poule B
Padel

22 September, 2018 12:00 pm
4 - 0  

See match

T.E.Z. Tennisvereniging Enschede-Zuid, Geessinkweg, Enschede, Nederland

Group Zaterdag - 1e klasse poule A

Sunday, 23 September

Padel

23 September, 2018 10:00 am
3 - 1  

See match

Padel Dam, Tom Schreursweg, Amsterdam, Nederland

Group Zondag - 1e klasse poule D
Padel

23 September, 2018 10:00 am
3 - 1  

See match

Tennisvereniging H.T.C. "Santana", Anjerstraat, Hoogkarspel, Nederland

Group Zondag - 1e klasse poule C
Padel

23 September, 2018 10:00 am
4 - 0  

See match

Minister de Savornin Lohmanlaan, Enschede, Nederland

Group Zondag - 1e klasse poule A
Padel

23 September, 2018 10:00 am
4 - 0  

See match

IJsselmeerstraat 5B, 1271 AA Huizen, Nederland

Group Zondag - 1e klasse poule A
Padel

23 September, 2018 10:30 am
1 - 3  

See match

Group Zondag - 1e klasse poule C
Padel

23 September, 2018 12:00 pm
3 - 1  

See match

Group Zondag - 1e klasse poule D
Padel

23 September, 2018 02:30 pm
3 - 1  

See match

Tennis en PadelCentrum Daalmeer, Klaas Bootpad 4-6, Alkmaar, Nederland

Group Zondag - 1e klasse poule D

Saturday, 29 September

Padel

29 September, 2018 12:00 am

VS


See match

Group Zaterdag - 1e klasse poule B
Padel

29 September, 2018 12:00 am

VS


See match

Group Zaterdag - 1e klasse poule B
Padel

29 September, 2018 10:00 am
1 - 3  

See match

Racketcentrum Zeewolde, Eikenlaan, Zeewolde, Nederland

Group Zaterdag - 1e klasse poule A
Padel

29 September, 2018 10:00 am
4 - 0  

See match

LTV Maarn, Planetenbaan 1b, 3951 EH Maarn, Nederland

Group Zaterdag - 1e klasse poule A
Padel

29 September, 2018 02:00 pm

VS


See match

Alphen aan den Rijn, Nederland

Group Zaterdag - 1e klasse poule B

Sunday, 30 September

Padel

30 September, 2018 10:00 am
2 - 2  

See match

Alphen aan den Rijn, Nederland

Group Zondag - 1e klasse poule D
Padel

30 September, 2018 10:00 am
4 - 0  

See match

Group Zondag - 1e klasse poule D
Padel

30 September, 2018 10:00 am
2 - 2  

See match

Tennisvereniging H.T.C. "Santana", Anjerstraat, Hoogkarspel, Nederland

Group Zondag - 1e klasse poule C
Padel

30 September, 2018 10:00 am
3 - 1  

See match

IJsselmeerstraat 5B, 1271 AA Huizen, Nederland

Group Zondag - 1e klasse poule A
Padel

30 September, 2018 11:30 am
4 - 0  

See match

Tennis en PadelCentrum Daalmeer, Klaas Bootpad 4-6, Alkmaar, Nederland

Group Zondag - 1e klasse poule D
Padel

30 September, 2018 12:00 pm
4 - 0  

See match

Padelclub Victoria, Kralingseweg 226, Rotterdam, Nederland

Group Zondag - 1e klasse poule B
Padel

30 September, 2018 12:00 pm
4 - 0  

See match

Blauwborgje 16, Groningen, Nederland

Group Zondag - 1e klasse poule C
Padel

30 September, 2018 01:00 pm
1 - 3  

See match

Lawn Tennis Vereniging Lelystad, Sportparkweg, Lelystad, Nederland

Group Zondag - 1e klasse poule A
Padel

30 September, 2018 02:30 pm
3 - 1  

See match

Racket Centrum Houten, Houten, Nederland

Group Zondag - 1e klasse poule B

Saturday, 06 October

Padel

06 October, 2018 12:00 am

VS


See match

Group Zaterdag - 1e klasse poule B
Padel

06 October, 2018 10:00 am

VS


See match

Sport Centrum Zeewolde, Eikenlaan 92, 3892 HC Zeewolde, Pays-Bas

Group Zaterdag - 1e klasse poule A
Padel

06 October, 2018 11:00 am
2 - 2  

See match

TVBuytenwegh, Buytenparklaan 5, Zoetermeer, Netherlands

Group Zaterdag - 1e klasse poule B
Padel

06 October, 2018 11:00 am
1 - 3  

See match

LTV Maarn, Planetenbaan 1b, 3951 EH Maarn, Nederland

Group Zaterdag - 1e klasse poule B
Padel

06 October, 2018 11:00 am
1 - 3  

See match

T.E.Z. Tennisvereniging Enschede-Zuid, Geessinkweg, Enschede, Nederland

Group Zaterdag - 1e klasse poule A

Sunday, 07 October

Padel

07 October, 2018 10:00 am
2 - 2  

See match

Tennis & Padel Vereniging Elckerlyc, Van IJsendijkstraat 64, Purmerend, Nederland

Group Zondag - 1e klasse poule D
Padel

07 October, 2018 10:00 am
4 - 0  

See match

Tennisvereniging H.T.C. "Santana", Anjerstraat, Hoogkarspel, Nederland

Group Zondag - 1e klasse poule C
Padel

07 October, 2018 10:00 am
0 - 4  

See match

TVBuytenwegh, Buytenparklaan 5, Zoetermeer, Netherlands

Group Zondag - 1e klasse poule D
Padel

07 October, 2018 10:00 am
3 - 1  

See match

Minister de Savornin Lohmanlaan, Enschede, Nederland

Group Zondag - 1e klasse poule A
Padel

07 October, 2018 10:00 am
0 - 4  

See match

IJsselmeerstraat 5B, 1271 AA Huizen, Nederland

Group Zondag - 1e klasse poule A
Padel

07 October, 2018 10:30 am
0 - 4  

See match

Tennis en PadelCentrum Daalmeer, Klaas Bootpad 4-6, Alkmaar, Nederland

Group Zondag - 1e klasse poule C
Padel

07 October, 2018 12:00 pm
0 - 4  

See match

Tetterodeweg 15, Overveen, Nederland

Group Zondag - 1e klasse poule D
Padel

07 October, 2018 12:00 pm
4 - 0  

See match

Padelclub Victoria, Kralingseweg 226, Rotterdam, Nederland

Group Zondag - 1e klasse poule B
Padel

07 October, 2018 12:30 pm
2 - 2  

See match

De Doordraaiers, Koedijk, Houten, Nederland

Group Zondag - 1e klasse poule B

Monday, 08 October

Padel

08 October, 2018 07:30 pm
4 - 0  

See match

Padelclub Victoria, Kralingseweg 226, Rotterdam, Nederland

Group Zondag - 1e klasse poule B

Saturday, 13 October

Padel

13 October, 2018 12:00 am
0 - 4  

See match

Group Zaterdag - 1e klasse poule B
Padel

13 October, 2018 12:00 am

VS


See match

Group Zaterdag - 1e klasse poule B
Padel

13 October, 2018 12:00 am
0 - 4  

See match

Tennis- en Padelvereniging Topspinners, Minister de Savornin Lohmanlaan, Enschede, Nederland

Group Zaterdag - 1e klasse poule A
Padel

13 October, 2018 10:00 am
4 - 0  

See match

LTV Maarn, Planetenbaan 1b, 3951 EH Maarn, Nederland

Group Zaterdag - 1e klasse poule A
Padel

13 October, 2018 11:00 am
1 - 3  

See match

Padel Dam B.V., Tom Schreursweg 10, Amsterdam, Nederland

Group Zaterdag - 1e klasse poule B

Sunday, 14 October

Padel

14 October, 2018 02:30 am
4 - 0  

See match

Tennis Vereniging Hoorn, 1624 PB Hoorn, Nederland

Group Zondag - 1e klasse poule C
Padel

14 October, 2018 10:00 am
4 - 0  

See match

Padel Dam, Tom Schreursweg, Amsterdam, Nederland

Group Zondag - 1e klasse poule D
Padel

14 October, 2018 10:00 am
3 - 1  

See match

Blauwborgje 16, Groningen, Nederland

Group Zondag - 1e klasse poule C
Padel

14 October, 2018 10:00 am
0 - 4  

See match

Putweg 34, Valkenburg, Nederland

Group Zondag - 1e klasse poule B
Padel

14 October, 2018 10:00 am
0 - 4  

See match

Racket Centrum Houten, Houten, Nederland

Group Zondag - 1e klasse poule B
Padel

14 October, 2018 10:00 am

VS


See match

LTV Lelystad, Lelystad, Pays-Bas

Group Zondag - 1e klasse poule A
Padel

14 October, 2018 12:30 pm
1 - 3  

See match

De Doordraaiers, Koedijk, Houten, Nederland

Group Zondag - 1e klasse poule A
Padel

14 October, 2018 02:00 pm
0 - 4  

See match

Alphen aan den Rijn, Nederland

Group Zondag - 1e klasse poule D

Saturday, 20 October

Padel

20 October, 2018 12:00 am

VS


See match

Group Zaterdag - 1e klasse poule B
Padel

20 October, 2018 12:00 am
4 - 0  

See match

Group Zaterdag - 1e klasse poule A
Padel

20 October, 2018 12:00 am

VS


See match

Group Zaterdag - 1e klasse poule B
Padel

20 October, 2018 10:00 am

VS


See match

Alphen aan den Rijn, Nederland

Group Zaterdag - 1e klasse poule B
Padel

20 October, 2018 10:30 am
0 - 4  

See match

Tennis- en Padelvereniging Topspinners, Minister de Savornin Lohmanlaan, Enschede, Nederland

Group Zaterdag - 1e klasse poule A

Sunday, 21 October

Padel

21 October, 2018 10:00 am
2 - 2  

See match

TV Dijkzicht, Wester Ven 44, 1131 RC Volendam, Nederland

Group Zondag - 1e klasse poule D
Padel

21 October, 2018 10:00 am
0 - 4  

See match

Tennis Vereniging Hoorn, 1624 PB Hoorn, Nederland

Group Zondag - 1e klasse poule C
Padel

21 October, 2018 10:00 am
0 - 4  

See match

Putweg 34, Valkenburg, Nederland

Group Zondag - 1e klasse poule B
Padel

21 October, 2018 10:00 am
4 - 0  

See match

Minister de Savornin Lohmanlaan, Enschede, Nederland

Group Zondag - 1e klasse poule A
Padel

21 October, 2018 10:00 am
4 - 0  

See match

De Doordraaiers, Koedijk, Houten, Nederland

Group Zondag - 1e klasse poule A
Padel

21 October, 2018 11:30 am
4 - 0  

See match

Tennis en PadelCentrum Daalmeer, Klaas Bootpad 4-6, Alkmaar, Nederland

Group Zondag - 1e klasse poule D
Padel

21 October, 2018 11:30 am
2 - 2  

See match

Tennis en PadelCentrum Daalmeer, Klaas Bootpad 4-6, Alkmaar, Nederland

Group Zondag - 1e klasse poule C
Padel

21 October, 2018 12:30 pm
1 - 3  

See match

De Doordraaiers, Koedijk, Houten, Nederland

Group Zondag - 1e klasse poule B
Padel

21 October, 2018 12:30 pm
4 - 0  

See match

Tennis & Padel Vereniging Elckerlyc, Van IJsendijkstraat 64, Purmerend, Nederland

Group Zondag - 1e klasse poule D

Saturday, 27 October

Padel

27 October, 2018 09:30 am
4 - 0  

See match

Group Zondag - 1e klasse poule D
Padel

27 October, 2018 11:00 am
2 - 2  

See match

LTV Maarn, Planetenbaan 1b, 3951 EH Maarn, Nederland

Group Zaterdag - 1e klasse poule B
Padel

27 October, 2018 11:00 am
2 - 2  

See match

Padel Dam B.V., Tom Schreursweg 10, Amsterdam, Nederland

Group Zaterdag - 1e klasse poule B

Sunday, 28 October

Padel

28 October, 2018 10:00 am
1 - 3  

See match

TVBuytenwegh, Buytenparklaan 5, Zoetermeer, Netherlands

Group Zondag - 1e klasse poule D
Padel

28 October, 2018 12:00 pm
3 - 1  

See match

Tetterodeweg 15, Overveen, Nederland

Group Zondag - 1e klasse poule D
Padel

28 October, 2018 12:00 pm
0 - 4  

See match

Padel Dam, Tom Schreursweg, Amsterdam, Nederland

Group Zondag - 1e klasse poule D

Saturday, 03 November

Padel

03 November, 2018 01:00 pm

VS


See match

TVBuytenwegh, Buytenparklaan 5, Zoetermeer, Netherlands

Group Zaterdag - 1e klasse poule B

Sunday, 04 November

Padel

04 November, 2018 11:00 am

VS


See match

De Doordraaiers, Koedijk, Houten, Nederland

Group Zondag - 1e klasse poule B

Saturday, 10 November

Padel

10 November, 2018 01:00 pm
2 - 2  

See match

LTV Maarn, Planetenbaan 1b, 3951 EH Maarn, Nederland

Group Zaterdag - 1e klasse poule B
1.960,56 ms