Print

LLiga Padel GuinotPrunera 18/19 - A Fase 2 Tercera

Saturday, February 09 Venue
12:00 pm CAN CUYÀS 3ª 3/0
MARTORELL PADEL CLUB 3F Can Cuyàs Pàdel
12:00 pm TOTPADEL BRASERIA SANFRUI 1/2
INDOOR PADEL 7 3A FEMENINA Tot Padel Bages Club
01:00 pm ARTOS FEMENI 3ª 2/1
PADEL 7 SANT MARTÍ Artós Sports Club
01:00 pm CLUB DELFOS PADEL 2/1
DAVID LLOYD B Club Delfos
01:00 pm ARTOS LADIES 3ª 1/2
PÀDEL INDOOR L'HOSPITALET FEMENÍ Artós Sports Club
01:30 pm ACCURA SANT BOI FEMENÍ C 1/2
SPORTS LA PAVA 3ª Accura Sant Boi
02:00 pm CAN BUSQUÉ 3ª 1/2
CAL FONT - CLUB LES MORERES Can Busque Igualada
02:00 pm CEM VALLIRANA 3 2/1
PANTERES GROGUES CEM VALLIRANA
03:00 pm MATCHBALL PADEL 3/0
CLUB PADEL RIPOLLET FEMENÍ 3ª Matchball Pàdel
03:30 pm PADEL MONTGAT 3/0
CT MASNOU WAPS PADEL MONTGAT Marina Club
04:00 pm COMPLEX AQUÀTIC FEMENÍ 3ERA 3/0
+KPADEL INDOOR Complex Aquàtic Vilafranca del Penedés
05:00 pm LIFE PADEL CLUB 3A FEM 2/1
PIERA TERCERA FEMENÍ Life x Padel
05:30 pm NOVA ICARIA 0/3
TENNIS CLUB BADALONA "A Nova Icaria
06:30 pm PADEL INDOOR AQUA 2/1
CLUB SPORTS PADEL CUNIT 3A CLUB PADEL INDOOR AQUA VILANOVA I LA GELTRU
Sunday, February 10 Venue
10:30 am VILLAGE PADEL 3ª FEMENI 3/0
CAN SALVI Village Padel Club
12:30 pm MASRAM FEMENI C 3/0
LA RIERA PÀDEL A Club Esportiu Mas Ram
01:00 pm ACCURA GAVA MAR 3F 0/3
PADEL INDOOR GAVA 3A FEM Accura Gavà Mar
01:00 pm CLUB PADEL VILANOVA C 2/1
CD GRANVIA MAR FEMENÍ Club Padel Vilanova
01:00 pm PADEL INDOOR CA N'AMAT_3A FEMENINA_A 2/1
ALZINAR PADEL Padel Indoor Can Amat
04:00 pm CLUB TENNIS LA SALUT 3/0
PADEL VALL HEBRON "A" Club Tennis La Salut
04:30 pm PADEL CERDANYOLA FEMENINO 0/3
SIESPORTS Club Padel Cerdanyola
06:00 pm CT MANRESA B 2/1
CLUB PADEL MANRESA - CUBE Club Tennis Manresa
Saturday, February 16 Venue
10:00 am PADEL VALL HEBRON "A" 2/1
PADEL 7 SANT MARTÍ Centre Municipal Tennis Vall d'Hebron
12:00 pm CD GRANVIA MAR FEMENÍ 2/1
CLUB SPORTS PADEL CUNIT 3A CE Granvia Mar
12:00 pm TOTPADEL BRASERIA SANFRUI 1/2
CT MANRESA B Tot Padel Bages Club
01:00 pm CLUB DELFOS PADEL 0/3
ARTOS LADIES 3ª Club Delfos
01:00 pm ARTOS FEMENI 3ª 2/1
CLUB TENNIS LA SALUT Artós Sports Club
01:45 pm SEC PADELCORB FEMENI A 3/0
CAN CUYÀS 3ª Societat Esportiva Corbera
02:00 pm CAN BUSQUÉ 3ª 0/3
COMPLEX AQUÀTIC FEMENÍ 3ERA Can Busque Igualada
03:00 pm MATCHBALL PADEL 2/1
PADEL CERDANYOLA FEMENINO Matchball Pàdel
04:00 pm SPORTS LA PAVA 3ª 3/0
PADEL INDOOR GAVA 3A FEM Sports La Pava
05:00 pm CAN SALVI 0/3
PANTERES GROGUES Can Salvi
05:00 pm DAVID LLOYD B 1/2
PÀDEL INDOOR L'HOSPITALET FEMENÍ David Lloyd Club Turó
Sunday, February 17 Venue
10:00 am MARTORELL PADEL CLUB 3F 1/2
PADEL CERVELLO A MARTORELL PADEL CLUB
10:30 am VILLAGE PADEL 3ª FEMENI 3/0
CEM VALLIRANA 3 Village Padel Club
11:00 am ALZINAR PADEL 2/1
PIERA TERCERA FEMENÍ Alzinar Padel
11:00 am SEC PADELCORB FEMENI A 2/1
PADEL CERVELLO A secpadelcorb barcelona
12:30 pm MASRAM FEMENI C 2/1
NOVA ICARIA Club Esportiu Mas Ram
01:00 pm ACCURA GAVA MAR 3F 0/3
ACCURA SANT BOI FEMENÍ C Accura Gavà Mar
01:00 pm CT MASNOU WAPS 2/1
BEACH PADEL Club Tennis Masnou
01:00 pm PADEL CALELLA FEMENÍ A 2/1
PADEL MONTGAT Padel Calella Sport
01:00 pm CLUB PADEL VILANOVA C 1/2
PADEL INDOOR AQUA Club Padel Vilanova
01:00 pm PADEL INDOOR CA N'AMAT_3A FEMENINA_A 1/2
LIFE PADEL CLUB 3A FEM Padel Indoor Can Amat
04:00 pm SIESPORTS 1/2
CLUB PADEL RIPOLLET FEMENÍ 3ª SIESPORTS
05:00 pm CAL FONT - CLUB LES MORERES 1/2
+KPADEL INDOOR Club Esports Les Moreres
07:00 pm LA RIERA PÀDEL A 0/3
TENNIS CLUB BADALONA "A LA RIERA PÀDEL
Wednesday, February 20 Venue
07:30 pm CLUB PADEL MANRESA - CUBE 1/2
INDOOR PADEL 7 3A FEMENINA Cube Fitness Club
Saturday, February 23 Venue
12:00 pm PIERA TERCERA FEMENÍ 1/2
SIESPORTS Club Tennis Piera
01:00 pm PADEL CERVELLO A 2/1
CAN SALVI Club Padel Cervelló
01:00 pm ARTOS LADIES 3ª 0/3
ARTOS FEMENI 3ª Artós Sports Club
01:30 pm ACCURA SANT BOI FEMENÍ C 3/0
CLUB PADEL VILANOVA C Accura Sant Boi
02:00 pm CEM VALLIRANA 3 2/1
SEC PADELCORB FEMENI A CEM VALLIRANA
03:30 pm PADEL MONTGAT 1/2
MASRAM FEMENI C PADEL MONTGAT Marina Club
04:00 pm COMPLEX AQUÀTIC FEMENÍ 3ERA 2/1
TOTPADEL BRASERIA SANFRUI Complex Aquàtic Vilafranca del Penedés
04:00 pm PÀDEL INDOOR L'HOSPITALET FEMENÍ 2/1
PADEL VALL HEBRON "A" Padel indoor l' hospitalet
05:00 pm LIFE PADEL CLUB 3A FEM 0/3
MATCHBALL PADEL Life x Padel
06:30 pm PADEL INDOOR AQUA 2/1
ACCURA GAVA MAR 3F CLUB PADEL INDOOR AQUA VILANOVA I LA GELTRU
Sunday, February 24 Venue
11:00 am INDOOR PADEL 7 3A FEMENINA 2/1
CAL FONT - CLUB LES MORERES INDOOR PADEL 7
12:00 pm CLUB PADEL RIPOLLET FEMENÍ 3ª 2/1
ALZINAR PADEL Club Padel Ripollet
12:30 pm PADEL 7 SANT MARTÍ 3/0
DAVID LLOYD B Padel7 Sant Martí
01:00 pm CT MASNOU WAPS 1/2
TENNIS CLUB BADALONA "A Club Tennis Masnou
01:00 pm CLUB SPORTS PADEL CUNIT 3A 2/1
SPORTS LA PAVA 3ª Club Sports Padel Cunit
01:00 pm PADEL INDOOR GAVA 3A FEM 3/0
CD GRANVIA MAR FEMENÍ Padel Indoor Gavà
04:30 pm PADEL CERDANYOLA FEMENINO 2/1
PADEL INDOOR CA N'AMAT_3A FEMENINA_A Club Padel Cerdanyola
05:00 pm BEACH PADEL 3/0
LA RIERA PÀDEL A Padel Castell de Mata
06:00 pm PANTERES GROGUES 3/0
MARTORELL PADEL CLUB 3F Padel Barcelona - El Prat A
06:00 pm CT MANRESA B 0/3
CAN BUSQUÉ 3ª Club Tennis Manresa
06:30 pm +KPADEL INDOOR 3/0
CLUB PADEL MANRESA - CUBE +KPadel
Friday, March 01 Venue
07:00 pm CAN CUYÀS 3ª 0/3
VILLAGE PADEL 3ª FEMENI Can Cuyàs Pàdel
Saturday, March 02 Venue
09:00 am CLUB PADEL MANRESA - CUBE 0/3
COMPLEX AQUÀTIC FEMENÍ 3ERA Cube Fitness Club
10:00 am PADEL VALL HEBRON "A" 1/2
ARTOS LADIES 3ª Centre Municipal Tennis Vall d'Hebron
01:00 pm MARTORELL PADEL CLUB 3F 0/3
CEM VALLIRANA 3 MARTORELL PADEL CLUB
04:00 pm SPORTS LA PAVA 3ª 1/2
PADEL INDOOR AQUA Sport La Pava, Camí de la Pava, Gavà, Espanya
04:00 pm PÀDEL INDOOR L'HOSPITALET FEMENÍ 1/2
CLUB TENNIS LA SALUT Padel indoor l' hospitalet
05:00 pm CAN SALVI 1/2
SEC PADELCORB FEMENI A Can Salvi
05:00 pm DAVID LLOYD B 0/3
ARTOS FEMENI 3ª David Lloyd Club Turó
05:30 pm NOVA ICARIA 1/2
PADEL CALELLA FEMENÍ A Nova Icaria
06:00 pm LA RIERA PÀDEL A 0/3
PADEL CALELLA FEMENÍ A LA RIERA PÀDEL
06:30 pm CD GRANVIA MAR FEMENÍ 0/3
ACCURA GAVA MAR 3F CE Granvia Mar
Sunday, March 03 Venue
11:00 am INDOOR PADEL 7 3A FEMENINA 1/2
CAN BUSQUÉ 3ª INDOOR PADEL 7
11:00 am ALZINAR PADEL 1/2
MATCHBALL PADEL Alzinar Padel
12:00 pm CLUB PADEL RIPOLLET FEMENÍ 3ª 2/1
PADEL INDOOR CA N'AMAT_3A FEMENINA_A Club Padel Ripollet
12:30 pm PADEL 7 SANT MARTÍ 2/1
CLUB DELFOS PADEL Padel7 Sant Martí
01:00 pm CT MASNOU WAPS 0/3
NOVA ICARIA Club Tennis Masnou
01:00 pm CLUB SPORTS PADEL CUNIT 3A 3/0
ACCURA SANT BOI FEMENÍ C Club Sports Padel Cunit
01:00 pm PADEL INDOOR GAVA 3A FEM 3/0
CLUB PADEL VILANOVA C Padel Indoor Gavà
04:00 pm SIESPORTS 2/1
LIFE PADEL CLUB 3A FEM SIESPORTS
05:00 pm CAL FONT - CLUB LES MORERES 0/3
TOTPADEL BRASERIA SANFRUI Club Esports Les Moreres
05:00 pm BEACH PADEL 2/1
MASRAM FEMENI C Padel Castell de Mata
06:00 pm PANTERES GROGUES 1/2
CAN CUYÀS 3ª Padel Barcelona - El Prat A
06:00 pm TENNIS CLUB BADALONA "A 2/1
PADEL MONTGAT Tennis Club Badalona
06:30 pm +KPADEL INDOOR 2/1
CT MANRESA B +KPadel
Saturday, March 09 Venue
12:00 pm CAN CUYÀS 3ª 0/3
CAN SALVI Can Cuyàs Pàdel
12:00 pm TOTPADEL BRASERIA SANFRUI 2/1
+KPADEL INDOOR Tot Padel Bages Club
01:00 pm ARTOS FEMENI 3ª 3/0
PÀDEL INDOOR L'HOSPITALET FEMENÍ Artós Sports Club
01:00 pm PADEL CALELLA FEMENÍ A 1/2
BEACH PADEL Padel Calella Sport
01:00 pm ARTOS LADIES 3ª 0/3
PADEL 7 SANT MARTÍ Artós Sports Club
01:30 pm ACCURA SANT BOI FEMENÍ C 1/2
CD GRANVIA MAR FEMENÍ Accura Sant Boi
02:00 pm CAN BUSQUÉ 3ª 3/0
CLUB PADEL MANRESA - CUBE Can Busque Igualada
02:00 pm CEM VALLIRANA 3 1/2
PADEL CERVELLO A CEM VALLIRANA
03:00 pm MATCHBALL PADEL 3/0
PIERA TERCERA FEMENÍ Matchball Pàdel
03:30 pm PADEL MONTGAT 1/2
LA RIERA PÀDEL A PADEL MONTGAT Marina Club
04:00 pm COMPLEX AQUÀTIC FEMENÍ 3ERA 3/0
INDOOR PADEL 7 3A FEMENINA Complex Aquàtic Vilafranca del Penedés
05:00 pm LIFE PADEL CLUB 3A FEM 0/3
CLUB PADEL RIPOLLET FEMENÍ 3ª Life x Padel
05:30 pm NOVA ICARIA 1/2
BEACH PADEL Nova Icaria
06:30 pm PADEL INDOOR AQUA 3/0
PADEL INDOOR GAVA 3A FEM CLUB PADEL INDOOR AQUA VILANOVA I LA GELTRU
Sunday, March 10 Venue
12:30 pm MASRAM FEMENI C 2/1
CT MASNOU WAPS Club Esportiu Mas Ram
01:00 pm ACCURA GAVA MAR 3F 3/0
CLUB SPORTS PADEL CUNIT 3A Accura Gavà Mar
01:00 pm PADEL CALELLA FEMENÍ A 1/2
TENNIS CLUB BADALONA "A Padel Calella Sport
01:00 pm CLUB PADEL VILANOVA C 2/1
SPORTS LA PAVA 3ª Club Padel Vilanova
01:00 pm PADEL INDOOR CA N'AMAT_3A FEMENINA_A 0/3
SIESPORTS Padel Indoor Can Amat
01:45 pm SEC PADELCORB FEMENI A 1/2
PANTERES GROGUES Societat Esportiva Corbera
04:00 pm CLUB TENNIS LA SALUT 2/1
DAVID LLOYD B Club Tennis La Salut
04:30 pm PADEL CERDANYOLA FEMENINO 2/1
ALZINAR PADEL Club Padel Cerdanyola
06:00 pm CT MANRESA B 1/2
CAL FONT - CLUB LES MORERES Club Tennis Manresa
Saturday, March 16 Venue
12:00 pm TOTPADEL BRASERIA SANFRUI 2/1
CLUB PADEL MANRESA - CUBE Tot Padel Bages Club
12:00 pm MARTORELL PADEL CLUB 3F 0/3
SEC PADELCORB FEMENI A MARTORELL PADEL CLUB
12:00 pm PIERA TERCERA FEMENÍ 1/2
PADEL INDOOR CA N'AMAT_3A FEMENINA_A Club Tennis Piera
01:00 pm ARTOS FEMENI 3ª 3/0
PADEL VALL HEBRON "A" Artós Sports Club
01:00 pm PADEL CERVELLO A 2/1
CAN CUYÀS 3ª Club Padel Cervelló
03:00 pm MATCHBALL PADEL 3/0
SIESPORTS Matchball Pàdel
04:00 pm PÀDEL INDOOR L'HOSPITALET FEMENÍ 1/2
CLUB DELFOS PADEL Padel indoor l' hospitalet
05:00 pm PIERA TERCERA FEMENÍ 1/2
PADEL CERDANYOLA FEMENINO Club Tennis Piera
05:00 pm CAN SALVI 2/1
CEM VALLIRANA 3 Can Salvi
05:00 pm DAVID LLOYD B 0/3
ARTOS LADIES 3ª David Lloyd Club Turó
06:00 pm LA RIERA PÀDEL A 1/2
NOVA ICARIA LA RIERA PÀDEL
06:30 pm CD GRANVIA MAR FEMENÍ 2/1
PADEL INDOOR AQUA CE Granvia Mar
Sunday, March 17 Venue
11:00 am ALZINAR PADEL 1/2
LIFE PADEL CLUB 3A FEM Alzinar Padel
11:00 am INDOOR PADEL 7 3A FEMENINA 3/0
CT MANRESA B INDOOR PADEL 7
12:00 pm CLUB PADEL RIPOLLET FEMENÍ 3ª 1/2
PADEL CERDANYOLA FEMENINO Club Padel Ripollet
01:00 pm PADEL INDOOR GAVA 3A FEM 2/1
ACCURA SANT BOI FEMENÍ C Padel Indoor Gavà
01:00 pm ACCURA GAVA MAR 3F 0/3
SPORTS LA PAVA 3ª Accura Gavà Mar
01:00 pm PADEL CALELLA FEMENÍ A 3/0
CT MASNOU WAPS Padel Calella Sport
01:00 pm CLUB SPORTS PADEL CUNIT 3A 2/1
CLUB PADEL VILANOVA C Club Sports Padel Cunit
04:00 pm CLUB TENNIS LA SALUT 1/2
PADEL 7 SANT MARTÍ Club Tennis La Salut
05:00 pm CAL FONT - CLUB LES MORERES 2/1
COMPLEX AQUÀTIC FEMENÍ 3ERA Club Esports Les Moreres
05:00 pm BEACH PADEL 2/1
PADEL MONTGAT Padel Castell de Mata
06:00 pm PANTERES GROGUES 1/2
VILLAGE PADEL 3ª FEMENI Padel Barcelona - El Prat A
06:00 pm TENNIS CLUB BADALONA "A 2/1
MASRAM FEMENI C Tennis Club Badalona
06:30 pm +KPADEL INDOOR 3/0
CAN BUSQUÉ 3ª +KPadel
Saturday, March 23 Venue
10:00 am PADEL VALL HEBRON "A" 3/0
DAVID LLOYD B
12:00 pm PIERA TERCERA FEMENÍ 1/2
CLUB PADEL RIPOLLET FEMENÍ 3ª Club Tennis Piera
01:00 pm MARTORELL PADEL CLUB 3F 1/2
CAN SALVI MARTORELL PADEL CLUB
01:00 pm PADEL CERVELLO A 1/2
VILLAGE PADEL 3ª FEMENI Club Padel Cervelló
01:00 pm CLUB DELFOS PADEL 0/3
ARTOS FEMENI 3ª Club Delfos
01:00 pm ARTOS LADIES 3ª 2/1
CLUB TENNIS LA SALUT Artós Sports Club
02:00 pm CAN BUSQUÉ 3ª 1/2
TOTPADEL BRASERIA SANFRUI Can Busque Igualada
02:00 pm CEM VALLIRANA 3 3/0
CAN CUYÀS 3ª CEM VALLIRANA
04:00 pm SPORTS LA PAVA 3ª 2/1
CD GRANVIA MAR FEMENÍ Sports La Pava
04:00 pm COMPLEX AQUÀTIC FEMENÍ 3ERA 3/0
CT MANRESA B Complex Aquàtic Vilafranca del Penedés
05:00 pm LIFE PADEL CLUB 3A FEM 0/3
PADEL CERDANYOLA FEMENINO Life x Padel
05:30 pm NOVA ICARIA 2/1
PADEL MONTGAT Nova Icaria
06:30 pm PADEL INDOOR AQUA 2/1
ACCURA SANT BOI FEMENÍ C CLUB PADEL INDOOR AQUA VILANOVA I LA GELTRU
Sunday, March 24 Venue
10:30 am VILLAGE PADEL 3ª FEMENI 2/1
SEC PADELCORB FEMENI A Village Padel Club
12:30 pm MASRAM FEMENI C 1/2
PADEL CALELLA FEMENÍ A Club Esportiu Mas Ram
01:00 pm CT MASNOU WAPS 2/1
LA RIERA PÀDEL A Club Tennis Masnou
01:00 pm CLUB PADEL VILANOVA C 2/1
ACCURA GAVA MAR 3F Club Padel Vilanova
01:00 pm PADEL INDOOR CA N'AMAT_3A FEMENINA_A 1/2
MATCHBALL PADEL Padel Indoor Can Amat
04:00 pm SIESPORTS 3/0
ALZINAR PADEL SIESPORTS
04:00 pm CLUB TENNIS LA SALUT 1/2
CLUB DELFOS PADEL Club Tennis La Salut
06:00 pm TENNIS CLUB BADALONA "A 2/1
BEACH PADEL Tennis Club Badalona
06:00 pm PANTERES GROGUES 1/2
PADEL CERVELLO A Padel Barcelona - El Prat A
06:00 pm CLUB SPORTS PADEL CUNIT 3A 1/2
PADEL INDOOR GAVA 3A FEM Club Sports Padel Cunit
06:30 pm +KPADEL INDOOR 3/0
INDOOR PADEL 7 3A FEMENINA +KPadel
Wednesday, March 27 Venue
07:30 pm CLUB PADEL MANRESA - CUBE 2/1
CAL FONT - CLUB LES MORERES Cube Fitness Club
Saturday, March 30 Venue
09:00 am CLUB PADEL MANRESA - CUBE 1/2
CT MANRESA B Cube Fitness Club
10:00 am PADEL VALL HEBRON "A" 3/0
CLUB TENNIS LA SALUT Centre Municipal Tennis Vall d'Hebron
12:00 pm PIERA TERCERA FEMENÍ 1/2
LIFE PADEL CLUB 3A FEM Club Tennis Piera
01:00 pm PADEL CERVELLO A 0/3
SEC PADELCORB FEMENI A Club Padel Cervelló
01:00 pm MARTORELL PADEL CLUB 3F 1/2
CAN CUYÀS 3ª MARTORELL PADEL CLUB
04:00 pm PÀDEL INDOOR L'HOSPITALET FEMENÍ 1/2
ARTOS LADIES 3ª Padel indoor l' hospitalet
04:00 pm SPORTS LA PAVA 3ª 1/2
ACCURA SANT BOI FEMENÍ C Sports La Pava
04:00 pm TENNIS CLUB BADALONA "A 2/1
NOVA ICARIA Tennis Club Badalona
05:00 pm CAN SALVI 0/3
VILLAGE PADEL 3ª FEMENI Can Salvi
05:00 pm DAVID LLOYD B 1/2
CLUB DELFOS PADEL David Lloyd Club Turó
06:00 pm LA RIERA PÀDEL A 1/2
MASRAM FEMENI C LA RIERA PÀDEL
06:30 pm CD GRANVIA MAR FEMENÍ 2/1
CLUB PADEL VILANOVA C CE Granvia Mar
Sunday, March 31 Venue
10:30 am VILLAGE PADEL 3ª FEMENI 3/0
MARTORELL PADEL CLUB 3F Village Padel Club
11:00 am ALZINAR PADEL 2/1
PADEL INDOOR CA N'AMAT_3A FEMENINA_A Alzinar Padel
11:00 am INDOOR PADEL 7 3A FEMENINA 2/1
TOTPADEL BRASERIA SANFRUI INDOOR PADEL 7
12:00 pm CLUB PADEL RIPOLLET FEMENÍ 3ª 1/2
MATCHBALL PADEL Club Padel Ripollet
12:30 pm PADEL 7 SANT MARTÍ 1/2
ARTOS FEMENI 3ª Padel7 Sant Martí
01:00 pm PADEL INDOOR GAVA 3A FEM 3/0
ACCURA GAVA MAR 3F CE Granvia Mar
01:00 pm CT MASNOU WAPS 0/3
PADEL MONTGAT Club Tennis Masnou
01:00 pm SIESPORTS 2/1
PADEL CERDANYOLA FEMENINO SIESPORTS
01:00 pm CLUB DELFOS PADEL 2/1
PADEL VALL HEBRON "A" Club Delfos
01:00 pm CLUB SPORTS PADEL CUNIT 3A 1/2
PADEL INDOOR AQUA Club Sports Padel Cunit
05:00 pm CAL FONT - CLUB LES MORERES 0/3
CAN BUSQUÉ 3ª Club Esports Les Moreres
05:30 pm BEACH PADEL 1/2
PADEL CALELLA FEMENÍ A Padel Castell de Mata
06:00 pm PANTERES GROGUES 2/1
CEM VALLIRANA 3 Padel Barcelona - El Prat A
06:30 pm +KPADEL INDOOR 2/1
COMPLEX AQUÀTIC FEMENÍ 3ERA +KPadel
Saturday, April 06 Venue
12:00 pm CAN CUYÀS 3ª 1/2
SEC PADELCORB FEMENI A Can Cuyàs Pàdel
12:00 pm PIERA TERCERA FEMENÍ 2/1
ALZINAR PADEL Club Tennis Piera
01:00 pm ARTOS LADIES 3ª 1/2
CLUB DELFOS PADEL
01:00 pm PADEL CERVELLO A 3/0
MARTORELL PADEL CLUB 3F Club Padel Cervelló
01:30 pm ACCURA SANT BOI FEMENÍ C 3/0
ACCURA GAVA MAR 3F Accura Sant Boi
02:00 pm CEM VALLIRANA 3 1/2
VILLAGE PADEL 3ª FEMENI CEM VALLIRANA
04:00 pm COMPLEX AQUÀTIC FEMENÍ 3ERA 3/0
CAN BUSQUÉ 3ª Complex Aquàtic Vilafranca del Penedés
04:00 pm PÀDEL INDOOR L'HOSPITALET FEMENÍ 1/2
DAVID LLOYD B Padel indoor l' hospitalet
05:00 pm LIFE PADEL CLUB 3A FEM 1/2
PADEL INDOOR CA N'AMAT_3A FEMENINA_A Life x Padel
05:30 pm NOVA ICARIA 2/1
MASRAM FEMENI C Nova Icaria
06:30 pm PADEL INDOOR AQUA 3/0
CLUB PADEL VILANOVA C CLUB PADEL INDOOR AQUA VILANOVA I LA GELTRU
Sunday, April 07 Venue
11:00 am INDOOR PADEL 7 3A FEMENINA 2/1
CLUB PADEL MANRESA - CUBE INDOOR PADEL 7
12:00 pm CLUB PADEL RIPOLLET FEMENÍ 3ª 1/2
SIESPORTS Club Padel Ripollet
12:30 pm PADEL 7 SANT MARTÍ 3/0
PADEL VALL HEBRON "A" Padel7 Sant Martí
01:00 pm PADEL INDOOR GAVA 3A FEM 3/0
SPORTS LA PAVA 3ª Padel Indoor Gavà
01:00 pm CLUB SPORTS PADEL CUNIT 3A 2/1
CD GRANVIA MAR FEMENÍ Club Sports Padel Cunit
03:30 pm PADEL MONTGAT 2/1
PADEL CALELLA FEMENÍ A PADEL MONTGAT Marina Club
04:00 pm CLUB TENNIS LA SALUT 1/2
ARTOS FEMENI 3ª Club Tennis La Salut
05:30 pm BEACH PADEL 3/0
CT MASNOU WAPS Padel Castell de Mata
06:00 pm PANTERES GROGUES 2/1
CAN SALVI Padel Barcelona - El Prat A
06:00 pm TENNIS CLUB BADALONA "A 2/1
LA RIERA PÀDEL A Tennis Club Badalona
06:30 pm +KPADEL INDOOR 2/1
CAL FONT - CLUB LES MORERES +KPadel
Wednesday, April 10 Venue
08:00 pm CT MANRESA B 1/2
TOTPADEL BRASERIA SANFRUI Club Tennis Manresa
Saturday, April 13 Venue
09:00 am CLUB PADEL MANRESA - CUBE 0/3
+KPADEL INDOOR Cube Fitness Club
10:00 am PADEL VALL HEBRON "A" 1/2
PÀDEL INDOOR L'HOSPITALET FEMENÍ Centre Municipal Tennis Vall d'Hebron
12:00 pm TOTPADEL BRASERIA SANFRUI 1/2
COMPLEX AQUÀTIC FEMENÍ 3ERA Tot Padel Bages Club
01:00 pm MARTORELL PADEL CLUB 3F 1/2
PANTERES GROGUES MARTORELL PADEL CLUB
01:00 pm CLUB DELFOS PADEL 3/0
CLUB TENNIS LA SALUT Club Delfos
01:45 pm SEC PADELCORB FEMENI A 2/1
CEM VALLIRANA 3 Societat Esportiva Corbera
02:00 pm CAN BUSQUÉ 3ª 2/1
CT MANRESA B Can Busque Igualada
04:00 pm SPORTS LA PAVA 3ª 0/3
CLUB SPORTS PADEL CUNIT 3A Sports La Pava
05:00 pm CAN SALVI 0/3
PADEL CERVELLO A Can Salvi
05:00 pm DAVID LLOYD B 0/3
PADEL 7 SANT MARTÍ David Lloyd Club Turó
06:00 pm LA RIERA PÀDEL A 1/2
BEACH PADEL LA RIERA PÀDEL
06:30 pm CD GRANVIA MAR FEMENÍ 1/2
PADEL INDOOR GAVA 3A FEM CE Granvia Mar
Sunday, April 14 Venue
10:30 am VILLAGE PADEL 3ª FEMENI 3/0
CAN CUYÀS 3ª Village Padel Club
11:00 am ALZINAR PADEL 1/2
CLUB PADEL RIPOLLET FEMENÍ 3ª Alzinar Padel
12:30 pm MASRAM FEMENI C 3/0
PADEL MONTGAT Club Esportiu Mas Ram
01:00 pm ACCURA GAVA MAR 3F 3/0
PADEL INDOOR AQUA Accura Gavà Mar
01:00 pm PADEL CALELLA FEMENÍ A 2/1
NOVA ICARIA Padel Calella Sport
01:00 pm CLUB PADEL VILANOVA C 0/3
ACCURA SANT BOI FEMENÍ C Club Padel Vilanova
04:00 pm SIESPORTS 3/0
PIERA TERCERA FEMENÍ SIESPORTS
05:00 pm CAL FONT - CLUB LES MORERES 1/2
INDOOR PADEL 7 3A FEMENINA Club Esports Les Moreres
06:00 pm TENNIS CLUB BADALONA "A 3/0
CT MASNOU WAPS Tennis Club Badalona
Thursday, April 25 Venue
10:00 am CEM VALLIRANA 3 2/1
MARTORELL PADEL CLUB 3F CEM VALLIRANA
Saturday, April 27 Venue
12:00 pm CAN CUYÀS 3ª 1/2
PANTERES GROGUES Can Cuyàs Pàdel
12:00 pm TOTPADEL BRASERIA SANFRUI 1/2
CAL FONT - CLUB LES MORERES Tot Padel Bages Club
01:00 pm ARTOS FEMENI 3ª 3/0
DAVID LLOYD B Artós Sports Club
01:00 pm ARTOS LADIES 3ª 1/2
PADEL VALL HEBRON "A" Artós Sports Club
01:30 pm ACCURA SANT BOI FEMENÍ C 1/2
CLUB SPORTS PADEL CUNIT 3A Accura Sant Boi
01:45 pm SEC PADELCORB FEMENI A 2/1
CAN SALVI Societat Esportiva Corbera
02:00 pm CAN BUSQUÉ 3ª 1/2
INDOOR PADEL 7 3A FEMENINA Can Busque Igualada
03:00 pm MATCHBALL PADEL 3/0
ALZINAR PADEL Matchball Pàdel
03:30 pm PADEL MONTGAT 2/1
TENNIS CLUB BADALONA "A PADEL MONTGAT Marina Club
04:00 pm COMPLEX AQUÀTIC FEMENÍ 3ERA 3/0
CLUB PADEL MANRESA - CUBE Complex Aquàtic Vilafranca del Penedés
05:00 pm LIFE PADEL CLUB 3A FEM 1/2
SIESPORTS Life x Padel
05:30 pm NOVA ICARIA 2/1
CT MASNOU WAPS Nova Icaria
06:30 pm PADEL INDOOR AQUA 1/2
SPORTS LA PAVA 3ª CLUB PADEL INDOOR AQUA VILANOVA I LA GELTRU
Sunday, April 28 Venue
10:30 am VILLAGE PADEL 3ª FEMENI 2/1
PADEL CERVELLO A Village Padel Club
12:30 pm MASRAM FEMENI C 2/1
BEACH PADEL Club Esportiu Mas Ram
01:00 pm ACCURA GAVA MAR 3F 2/1
CD GRANVIA MAR FEMENÍ Accura Gavà Mar
01:00 pm CLUB PADEL VILANOVA C 0/3
PADEL INDOOR GAVA 3A FEM Club Padel Vilanova
01:00 pm PADEL INDOOR CA N'AMAT_3A FEMENINA_A 0/3
CLUB PADEL RIPOLLET FEMENÍ 3ª Padel Indoor Can Amat
04:00 pm CLUB TENNIS LA SALUT 2/1
PÀDEL INDOOR L'HOSPITALET FEMENÍ Club Tennis La Salut
04:30 pm PADEL CERDANYOLA FEMENINO 3/0
PIERA TERCERA FEMENÍ Club Padel Cerdanyola
06:00 pm CT MANRESA B 2/1
+KPADEL INDOOR Club Tennis Manresa
Saturday, May 04 Venue
10:00 am PADEL VALL HEBRON "A" 3/0
CLUB DELFOS PADEL Centre Municipal Tennis Vall d'Hebron
12:00 pm PIERA TERCERA FEMENÍ VS MATCHBALL PADEL Club Tennis Piera
01:00 pm MARTORELL PADEL CLUB 3F 0/3
VILLAGE PADEL 3ª FEMENI MARTORELL PADEL CLUB
01:00 pm PADEL CERVELLO A 3/0
CEM VALLIRANA 3 Club Padel Cervelló
01:30 pm CT MASNOU WAPS 2/1
PADEL CALELLA FEMENÍ A Club Tennis Masnou
01:30 pm PADEL CALELLA FEMENÍ A 3/0
LA RIERA PÀDEL A Padel Calella Sport
03:00 pm PADEL INDOOR CA N'AMAT_3A FEMENINA_A 1/2
PADEL CERDANYOLA FEMENINO Padel Indoor Can Amat
04:00 pm PÀDEL INDOOR L'HOSPITALET FEMENÍ 1/2
ARTOS FEMENI 3ª Padel indoor l' hospitalet
04:00 pm SPORTS LA PAVA 3ª 2/1
CLUB PADEL VILANOVA C Sports La Pava
05:00 pm CAN SALVI 2/1
CAN CUYÀS 3ª Can Salvi
05:00 pm DAVID LLOYD B 0/3
CLUB TENNIS LA SALUT David Lloyd Club Turó
06:00 pm LA RIERA PÀDEL A 0/3
PADEL MONTGAT LA RIERA PÀDEL
06:30 pm CD GRANVIA MAR FEMENÍ 0/3
ACCURA SANT BOI FEMENÍ C CE Granvia Mar
Sunday, May 05 Venue
11:00 am INDOOR PADEL 7 3A FEMENINA 3/0
COMPLEX AQUÀTIC FEMENÍ 3ERA INDOOR PADEL 7
11:00 am ALZINAR PADEL 2/1
PADEL CERDANYOLA FEMENINO Alzinar Padel
12:00 pm CLUB PADEL RIPOLLET FEMENÍ 3ª 2/1
LIFE PADEL CLUB 3A FEM Club Padel Ripollet
12:30 pm PADEL 7 SANT MARTÍ 1/2
ARTOS LADIES 3ª Padel7 Sant Martí
01:00 pm CT MASNOU WAPS 0/3
MASRAM FEMENI C Club Tennis Masnou
01:00 pm CLUB SPORTS PADEL CUNIT 3A 2/1
ACCURA GAVA MAR 3F Club Sports Padel Cunit
01:00 pm PADEL INDOOR GAVA 3A FEM 2/1
PADEL INDOOR AQUA Padel Indoor Gavà
04:00 pm SIESPORTS 3/0
PADEL INDOOR CA N'AMAT_3A FEMENINA_A SIESPORTS
05:00 pm CAL FONT - CLUB LES MORERES 0/3
CT MANRESA B Club Esports Les Moreres
05:30 pm BEACH PADEL 0/3
NOVA ICARIA Padel Castell de Mata
06:00 pm PANTERES GROGUES 1/2
SEC PADELCORB FEMENI A Padel Barcelona - El Prat A
06:00 pm TENNIS CLUB BADALONA "A 2/1
PADEL CALELLA FEMENÍ A Tennis Club Badalona
06:30 pm +KPADEL INDOOR 1/2
TOTPADEL BRASERIA SANFRUI +KPadel
Wednesday, May 08 Venue
07:00 pm CLUB PADEL MANRESA - CUBE 0/3
CAN BUSQUÉ 3ª Cube Fitness Club
Saturday, May 11 Venue
09:00 am CLUB PADEL MANRESA - CUBE 0/3
TOTPADEL BRASERIA SANFRUI Cube Fitness Club
10:00 am PADEL VALL HEBRON "A" 0/3
ARTOS FEMENI 3ª Centre Municipal Tennis Vall d'Hebron
12:00 pm CAN CUYÀS 3ª 0/3
PADEL CERVELLO A Can Cuyàs Pàdel
01:00 pm CLUB DELFOS PADEL 3/0
PÀDEL INDOOR L'HOSPITALET FEMENÍ Club Delfos
01:00 pm ARTOS LADIES 3ª 2/1
DAVID LLOYD B Artós Sports Club
01:30 pm ACCURA SANT BOI FEMENÍ C 1/2
PADEL INDOOR GAVA 3A FEM Accura Sant Boi
01:45 pm SEC PADELCORB FEMENI A 2/1
MARTORELL PADEL CLUB 3F Societat Esportiva Corbera
02:00 pm CEM VALLIRANA 3 2/1
CAN SALVI CEM VALLIRANA
02:00 pm CAN BUSQUÉ 3ª 2/1
+KPADEL INDOOR Can Busque Igualada
04:00 pm COMPLEX AQUÀTIC FEMENÍ 3ERA 3/0
CAL FONT - CLUB LES MORERES Complex Aquàtic Vilafranca del Penedés
04:00 pm SPORTS LA PAVA 3ª 3/0
ACCURA GAVA MAR 3F Sports La Pava
05:00 pm LIFE PADEL CLUB 3A FEM 3/0
ALZINAR PADEL Life x Padel
05:30 pm NOVA ICARIA 1/2
LA RIERA PÀDEL A Nova Icaria
06:30 pm PADEL INDOOR AQUA 3/0
CD GRANVIA MAR FEMENÍ CLUB PADEL INDOOR AQUA VILANOVA I LA GELTRU
07:00 pm CLUB DELFOS PADEL 1/2
PADEL 7 SANT MARTÍ Club Delfos
Sunday, May 12 Venue
10:30 am VILLAGE PADEL 3ª FEMENI 1/2
PANTERES GROGUES Village Padel Club
12:30 pm PADEL 7 SANT MARTÍ 3/0
CLUB TENNIS LA SALUT Padel7 Sant Martí
12:30 pm MASRAM FEMENI C 1/2
TENNIS CLUB BADALONA "A Club Esportiu Mas Ram
01:00 pm PADEL INDOOR CA N'AMAT_3A FEMENINA_A 2/1
PIERA TERCERA FEMENÍ Padel Indoor Can Amat
01:00 pm CLUB PADEL VILANOVA C 1/2
CLUB SPORTS PADEL CUNIT 3A Club Padel Vilanova
04:00 pm SIESPORTS 0/3
MATCHBALL PADEL SIESPORTS
04:30 pm PADEL CERDANYOLA FEMENINO 1/2
CLUB PADEL RIPOLLET FEMENÍ 3ª Club Padel Cerdanyola
06:00 pm CT MANRESA B 0/3
INDOOR PADEL 7 3A FEMENINA Club Tennis Manresa
Thursday, May 16 Venue
08:00 pm CLUB PADEL RIPOLLET FEMENÍ 3ª 3/0
PIERA TERCERA FEMENÍ Club Padel Ripollet
Friday, May 17 Venue
09:00 pm ARTOS FEMENI 3ª 3/0
ARTOS LADIES 3ª Artós Sports Club
Saturday, May 18 Venue
12:00 pm CAN CUYÀS 3ª 1/2
CEM VALLIRANA 3 Can Cuyàs Pàdel
12:00 pm TOTPADEL BRASERIA SANFRUI 3/0
CAN BUSQUÉ 3ª Tot Padel Bages Club
01:00 pm ARTOS FEMENI 3ª 2/1
CLUB DELFOS PADEL Artós Sports Club
01:00 pm PADEL CERVELLO A 1/2
PANTERES GROGUES Club Padel Cervelló
01:30 pm ACCURA SANT BOI FEMENÍ C 2/1
PADEL INDOOR AQUA Accura Sant Boi
01:30 pm PADEL MONTGAT 0/3
BEACH PADEL PADEL MONTGAT Marina Club
01:45 pm SEC PADELCORB FEMENI A 3/0
VILLAGE PADEL 3ª FEMENI Societat Esportiva Corbera
03:00 pm MATCHBALL PADEL 2/1
PADEL INDOOR CA N'AMAT_3A FEMENINA_A Matchball Pàdel
03:30 pm PADEL MONTGAT 3/0
NOVA ICARIA PADEL MONTGAT Marina Club
04:00 pm PÀDEL INDOOR L'HOSPITALET FEMENÍ 0/3
PADEL 7 SANT MARTÍ Padel indoor l' hospitalet
05:00 pm CAN SALVI 2/1
MARTORELL PADEL CLUB 3F Can Salvi
05:00 pm DAVID LLOYD B 1/2
PADEL VALL HEBRON "A" David Lloyd Club Turó
06:00 pm LA RIERA PÀDEL A 0/3
CT MASNOU WAPS LA RIERA PÀDEL
06:30 pm CD GRANVIA MAR FEMENÍ 0/3
SPORTS LA PAVA 3ª CE Granvia Mar
Sunday, May 19 Venue
11:00 am INDOOR PADEL 7 3A FEMENINA 2/1
+KPADEL INDOOR INDOOR PADEL 7
11:00 am ALZINAR PADEL 1/2
SIESPORTS Alzinar Padel
12:30 pm PADEL 7 SANT MARTÍ 2/1
PÀDEL INDOOR L'HOSPITALET FEMENÍ Padel7 Sant Martí
01:00 pm ACCURA GAVA MAR 3F 2/1
CLUB PADEL VILANOVA C Accura Gavà Mar
01:00 pm PADEL INDOOR GAVA 3A FEM 2/1
CLUB SPORTS PADEL CUNIT 3A Padel Indoor Gavà
04:00 pm CLUB TENNIS LA SALUT 1/2
ARTOS LADIES 3ª Club Tennis La Salut
04:30 pm PADEL CERDANYOLA FEMENINO 3/0
LIFE PADEL CLUB 3A FEM Club Padel Cerdanyola
05:00 pm CAL FONT - CLUB LES MORERES 3/0
CLUB PADEL MANRESA - CUBE Club Esports Les Moreres
06:00 pm CT MANRESA B 1/2
COMPLEX AQUÀTIC FEMENÍ 3ERA Club Tennis Manresa
Saturday, May 25 Venue
03:00 pm MATCHBALL PADEL 3/0
LIFE PADEL CLUB 3A FEM Matchball Pàdel
04:00 pm PADEL CALELLA FEMENÍ A 2/1
MASRAM FEMENI C Padel Calella Sport
Sunday, May 26 Venue
04:30 pm PADEL CERDANYOLA FEMENINO 0/3
MATCHBALL PADEL Club Padel Cerdanyola
Monday, May 27 Venue
09:00 pm BEACH PADEL 1/2
TENNIS CLUB BADALONA "A Padel Castell de Mata
Saturday, June 08 Venue
11:00 am CLUB PADEL RIPOLLET FEMENÍ 3ª 2/1
+KPADEL INDOOR Club Padel Ripollet
12:00 pm TOTPADEL BRASERIA SANFRUI 3/0
PADEL CERDANYOLA FEMENINO Tot Padel Bages Club
01:00 pm PADEL CERVELLO A 3/0
BEACH PADEL Club Padel Cervelló
01:30 pm ACCURA SANT BOI FEMENÍ C 1/2
ARTOS LADIES 3ª Accura Sant Boi
04:00 pm PADEL CALELLA FEMENÍ A 3/0
CLUB DELFOS PADEL Padel Calella Sport
Sunday, June 09 Venue
11:00 am INDOOR PADEL 7 3A FEMENINA 1/2
PADEL INDOOR AQUA INDOOR PADEL 7
12:30 pm MASRAM FEMENI C 1/2
PANTERES GROGUES Club Esportiu Mas Ram
04:00 pm SIESPORTS 2/1
SPORTS LA PAVA 3ª Siesports, Carrer de la Química, Barcelona, Espanya
Saturday, June 15 Venue
10:30 am COMPLEX AQUÀTIC FEMENÍ 3ERA 2/1
SIESPORTS Complex Aquatic de Vilafranca del Penedès, Carrer Antic Camí de Sant Martí, Vilafranca del Penedès, Barcelona, Espanya
01:45 pm ARTOS LADIES 3ª 0/3
SEC PADELCORB FEMENI A SECPADEL CORB Barcelona, Espanya
03:00 pm CLUB PADEL RIPOLLET FEMENÍ 3ª 2/1
MATCHBALL PADEL Matchball Pàdel
Sunday, June 16 Venue
10:30 am VILLAGE PADEL 3ª FEMENI 1/2
PADEL CALELLA FEMENÍ A Village Padel Club
12:30 pm PADEL INDOOR AQUA 1/2
PADEL 7 SANT MARTÍ Padel7 Sant Martí
01:00 pm PADEL INDOOR GAVA 3A FEM 2/1
TOTPADEL BRASERIA SANFRUI Padel Indoor Gavà
07:00 pm PADEL CERVELLO A 0/3
TENNIS CLUB BADALONA "A Tennis Club Badalona
Tuesday, June 18 Venue
08:00 pm ARTOS FEMENI 3ª 1/2
PANTERES GROGUES Artós Sports Club
Sunday, June 23 Venue
12:00 pm COMPLEX AQUÀTIC FEMENÍ 3ERA 1/2
CLUB PADEL RIPOLLET FEMENÍ 3ª Club Padel Ripollet
12:30 pm PADEL CALELLA FEMENÍ A 1/2
TENNIS CLUB BADALONA "A Tennis Club Badalona
01:00 pm PADEL INDOOR GAVA 3A FEM 1/2
PADEL 7 SANT MARTÍ Padel Indoor Gavà
06:00 pm PANTERES GROGUES 2/1
SEC PADELCORB FEMENI A Padel Barcelona - El Prat A
Sunday, June 30 Venue
12:00 pm PADEL 7 SANT MARTÍ 1/2
CLUB PADEL RIPOLLET FEMENÍ 3ª Club Padel Ripollet
08:00 pm PANTERES GROGUES 2/1
TENNIS CLUB BADALONA "A Padel Barcelona - El Prat A
Sunday, July 07 Venue
10:30 am PANTERES GROGUES 2/1
CLUB PADEL RIPOLLET FEMENÍ 3ª CE Granvia Mar
1.546,90 ms