Lliga Padel GuinotPrunera 18/19- B Fase 2 Select category:

From Thursday, 31 January, 2019 - Until Wednesday, 31 July, 2019, 2019

Organizer: Lliga Padel GP

Country: Spain , Barcelona, Espanya

Category: Lliga GP B (M 2ª)

Padel

Print

Lliga Padel GuinotPrunera 18/19- B Fase 2 Segunda

Saturday, 09 February, 2019 Venue
10:30 am PADEL BLAU 3/0
INDOOR RUBI Padel Blau
12:00 pm LA RIERA PÀDEL LOS BANDIDOS 3/0
CLUB TENNIS LA SALUT PADELCAT LA RIERA PÀDEL
Sunday, 10 February, 2019 Venue
09:00 am MODOLELL SPORTS VILADECANS B 1/2
LA RIERA PÀDEL A Modolell Sports Viladecans
10:00 am +KPÀDEL ANOIA INDOOR B 1/2
NPV 2ª MASC +KPadel
12:00 pm OLESA CENTRAL 2A MASCULINA 1/2
MARTORELL PADEL CLUB 2M Padel Olesa Central
01:00 pm CPI "B" 2/1
GP WARRIORS Padel CPI Indoor Club
05:30 pm CLUB TENIS I PADEL GELIDA 2/1
PADEL LA BEGUDA Club Tennis Padel Gelida
Saturday, 16 February, 2019 Venue
10:30 am PADEL BLAU 1/2
LA RIERA PÀDEL LOS BANDIDOS Padel Blau
12:00 pm LA RIERA PÀDEL A 1/2
GP WARRIORS LA RIERA PÀDEL
04:00 pm PADEL LA BEGUDA 3/0
MARTORELL PADEL CLUB 2M Alzinar Padel
Sunday, 17 February, 2019 Venue
12:00 pm OLESA CENTRAL 2A MASCULINA 2/1
CLUB TENIS I PADEL GELIDA Padel Olesa Central
12:30 pm INDOOR RUBI 3/0
CLUB TENNIS LA SALUT PADELCAT Padel Indoor Rubí
01:00 pm CPI "B" 3/0
MODOLELL SPORTS VILADECANS B Padel CPI Indoor Club
05:30 pm SIESPORTS 1/2
+KPÀDEL ANOIA INDOOR B SIESPORTS
Saturday, 23 February, 2019 Venue
09:00 am GP WARRIORS 3/0
INDOOR RUBI Sports La Pava
12:30 pm LA RIERA PÀDEL LOS BANDIDOS 1/2
CPI "B" LA RIERA PÀDEL
Sunday, 24 February, 2019 Venue
09:00 am MODOLELL SPORTS VILADECANS B 3/0
PADEL BLAU Modolell Sports Viladecans
10:00 am +KPÀDEL ANOIA INDOOR B 1/2
OLESA CENTRAL 2A MASCULINA +KPadel
04:00 pm NPV 2ª MASC 2/1
PADEL LA BEGUDA New Padel Vallbona
05:30 pm CLUB TENIS I PADEL GELIDA 0/3
SIESPORTS Club Tennis Padel Gelida
08:00 pm CLUB TENNIS LA SALUT PADELCAT 2/1
LA RIERA PÀDEL A Club Tennis La Salut
Saturday, 02 March, 2019 Venue
09:00 am GP WARRIORS 2/1
PADEL BLAU Sports La Pava
10:00 am MARTORELL PADEL CLUB 2M 2/1
SIESPORTS MARTORELL PADEL CLUB
12:00 pm LA RIERA PÀDEL A 1/2
LA RIERA PÀDEL LOS BANDIDOS LA RIERA PÀDEL
04:00 pm PADEL LA BEGUDA 3/0
+KPÀDEL ANOIA INDOOR B Alzinar Padel
Sunday, 03 March, 2019 Venue
12:30 pm INDOOR RUBI 1/2
CPI "B" Padel Indoor Rubí
04:00 pm NPV 2ª MASC 2/1
CLUB TENIS I PADEL GELIDA New Padel Vallbona
08:00 pm CLUB TENNIS LA SALUT PADELCAT VS MODOLELL SPORTS VILADECANS B Club Tennis La Salut
Saturday, 09 March, 2019 Venue
09:00 am LA RIERA PÀDEL LOS BANDIDOS 0/3
GP WARRIORS LA RIERA PÀDEL
10:30 am PADEL BLAU VS LA RIERA PÀDEL A Padel Blau
Sunday, 10 March, 2019 Venue
09:00 am MODOLELL SPORTS VILADECANS B 3/0
INDOOR RUBI Modolell Sports Viladecans
10:00 am +KPÀDEL ANOIA INDOOR B 2/1
MARTORELL PADEL CLUB 2M +KPadel
12:00 pm OLESA CENTRAL 2A MASCULINA 1/2
NPV 2ª MASC Padel Olesa Central
01:00 pm CPI "B" 3/0
CLUB TENNIS LA SALUT PADELCAT Padel CPI Indoor Club
05:30 pm SIESPORTS 3/0
PADEL LA BEGUDA SIESPORTS
Saturday, 16 March, 2019 Venue
09:00 am GP WARRIORS 2/1
MODOLELL SPORTS VILADECANS B Sports La Pava
10:00 am MARTORELL PADEL CLUB 2M 2/1
CLUB TENIS I PADEL GELIDA MARTORELL PADEL CLUB
Sunday, 17 March, 2019 Venue
12:00 pm OLESA CENTRAL 2A MASCULINA 2/1
PADEL LA BEGUDA Padel Olesa Central
12:30 pm INDOOR RUBI 1/2
LA RIERA PÀDEL LOS BANDIDOS Padel Indoor Rubí
01:00 pm CPI "B" 3/0
LA RIERA PÀDEL A Padel CPI Indoor Club
04:00 pm NPV 2ª MASC 2/1
SIESPORTS New Padel Vallbona
08:00 pm CLUB TENNIS LA SALUT PADELCAT 3/0
PADEL BLAU Club Tennis La Salut
Saturday, 23 March, 2019 Venue
10:30 am PADEL BLAU 0/3
CPI "B" Padel Blau
12:00 pm LA RIERA PÀDEL LOS BANDIDOS VS MODOLELL SPORTS VILADECANS B LA RIERA PÀDEL
12:00 pm LA RIERA PÀDEL A 3/0
INDOOR RUBI LA RIERA PÀDEL
Sunday, 24 March, 2019 Venue
10:00 am +KPÀDEL ANOIA INDOOR B VS CLUB TENIS I PADEL GELIDA +KPadel
04:00 pm NPV 2ª MASC 3/0
MARTORELL PADEL CLUB 2M New Padel Vallbona
05:30 pm SIESPORTS 2/1
OLESA CENTRAL 2A MASCULINA SIESPORTS
08:00 pm CLUB TENNIS LA SALUT PADELCAT VS GP WARRIORS Club Tennis La Salut
Saturday, 30 March, 2019 Venue
09:00 am GP WARRIORS 1/2
CPI "B" Sports La Pava
10:00 am MARTORELL PADEL CLUB 2M 1/2
OLESA CENTRAL 2A MASCULINA MARTORELL PADEL CLUB
12:00 pm LA RIERA PÀDEL A 1/2
MODOLELL SPORTS VILADECANS B LA RIERA PÀDEL
04:00 pm PADEL LA BEGUDA 3/0
CLUB TENIS I PADEL GELIDA Alzinar Padel
Sunday, 31 March, 2019 Venue
12:30 pm INDOOR RUBI 2/1
PADEL BLAU Padel Indoor Rubí
04:30 pm NPV 2ª MASC 2/1
+KPÀDEL ANOIA INDOOR B New Padel Vallbona
08:00 pm CLUB TENNIS LA SALUT PADELCAT VS LA RIERA PÀDEL LOS BANDIDOS Club Tennis La Salut
Saturday, 06 April, 2019 Venue
09:00 am GP WARRIORS VS LA RIERA PÀDEL A Sports La Pava
10:00 am MARTORELL PADEL CLUB 2M 1/2
PADEL LA BEGUDA MARTORELL PADEL CLUB
12:00 pm LA RIERA PÀDEL LOS BANDIDOS 3/0
PADEL BLAU LA RIERA PÀDEL
Sunday, 07 April, 2019 Venue
09:00 am MODOLELL SPORTS VILADECANS B 1/2
CPI "B" Modolell Sports Viladecans
10:00 am +KPÀDEL ANOIA INDOOR B 3/0
SIESPORTS +KPadel
05:30 pm CLUB TENIS I PADEL GELIDA 2/1
OLESA CENTRAL 2A MASCULINA Club Tennis Padel Gelida
08:00 pm CLUB TENNIS LA SALUT PADELCAT VS INDOOR RUBI Club Tennis La Salut
Saturday, 13 April, 2019 Venue
10:30 am PADEL BLAU VS MODOLELL SPORTS VILADECANS B Padel Blau
12:00 pm LA RIERA PÀDEL A VS CLUB TENNIS LA SALUT PADELCAT LA RIERA PÀDEL
04:00 pm PADEL LA BEGUDA 2/1
NPV 2ª MASC Alzinar Padel
Sunday, 14 April, 2019 Venue
12:00 pm OLESA CENTRAL 2A MASCULINA 3/0
+KPÀDEL ANOIA INDOOR B Padel Olesa Central
12:30 pm INDOOR RUBI 3/0
GP WARRIORS Padel Indoor Rubí
01:00 pm CPI "B" 3/0
LA RIERA PÀDEL LOS BANDIDOS Padel CPI Indoor Club
05:30 pm SIESPORTS 3/0
CLUB TENIS I PADEL GELIDA SIESPORTS
Saturday, 27 April, 2019 Venue
10:30 am PADEL BLAU VS GP WARRIORS Padel Blau
12:00 pm LA RIERA PÀDEL LOS BANDIDOS VS LA RIERA PÀDEL A LA RIERA PÀDEL
Sunday, 28 April, 2019 Venue
09:00 am MODOLELL SPORTS VILADECANS B 0/3
CLUB TENNIS LA SALUT PADELCAT Modolell Sports Viladecans
10:00 am +KPÀDEL ANOIA INDOOR B 2/1
PADEL LA BEGUDA +KPadel
01:00 pm CPI "B" 3/0
INDOOR RUBI Padel CPI Indoor Club
05:30 pm CLUB TENIS I PADEL GELIDA 2/1
NPV 2ª MASC Club Tennis Padel Gelida
05:30 pm SIESPORTS 1/2
MARTORELL PADEL CLUB 2M SIESPORTS
Saturday, 04 May, 2019 Venue
09:00 am GP WARRIORS VS LA RIERA PÀDEL LOS BANDIDOS Sports La Pava
10:00 am MARTORELL PADEL CLUB 2M 2/1
+KPÀDEL ANOIA INDOOR B MARTORELL PADEL CLUB
12:00 pm LA RIERA PÀDEL A 1/2
PADEL BLAU LA RIERA PÀDEL
04:00 pm PADEL LA BEGUDA 3/0
SIESPORTS Alzinar Padel
Sunday, 05 May, 2019 Venue
12:30 pm INDOOR RUBI 0/3
MODOLELL SPORTS VILADECANS B Padel Indoor Rubí
04:00 pm NPV 2ª MASC 1/2
OLESA CENTRAL 2A MASCULINA New Padel Vallbona
08:00 pm CLUB TENNIS LA SALUT PADELCAT 2/1
CPI "B" Club Tennis La Salut
Saturday, 11 May, 2019 Venue
10:30 am PADEL BLAU VS CLUB TENNIS LA SALUT PADELCAT Padel Blau
12:00 pm LA RIERA PÀDEL LOS BANDIDOS 3/0
INDOOR RUBI LA RIERA PÀDEL
12:00 pm LA RIERA PÀDEL A 1/2
CPI "B" LA RIERA PÀDEL
04:00 pm PADEL LA BEGUDA 0/3
OLESA CENTRAL 2A MASCULINA Alzinar Padel
Sunday, 12 May, 2019 Venue
09:00 am MODOLELL SPORTS VILADECANS B 0/3
GP WARRIORS Modolell Sports Viladecans
05:30 pm CLUB TENIS I PADEL GELIDA 1/2
MARTORELL PADEL CLUB 2M Club Tennis Padel Gelida
05:30 pm SIESPORTS 0/3
NPV 2ª MASC SIESPORTS
Saturday, 18 May, 2019 Venue
09:00 am GP WARRIORS VS CLUB TENNIS LA SALUT PADELCAT Sports La Pava
10:00 am MARTORELL PADEL CLUB 2M 1/2
NPV 2ª MASC MARTORELL PADEL CLUB
Sunday, 19 May, 2019 Venue
09:00 am MODOLELL SPORTS VILADECANS B VS LA RIERA PÀDEL LOS BANDIDOS Modolell Sports Viladecans
12:00 pm OLESA CENTRAL 2A MASCULINA 3/0
SIESPORTS Padel Olesa Central
12:30 pm INDOOR RUBI 0/3
LA RIERA PÀDEL A Padel Indoor Rubí
01:00 pm CPI "B" 3/0
PADEL BLAU Padel CPI Indoor Club
05:30 pm CLUB TENIS I PADEL GELIDA 3/0
+KPÀDEL ANOIA INDOOR B Club Tennis Padel Gelida
Saturday, 08 June, 2019 Venue
09:00 am GP WARRIORS 2/1
PADEL LA BEGUDA Sports La Pava
Sunday, 09 June, 2019 Venue
12:00 pm OLESA CENTRAL 2A MASCULINA 3/0
LA RIERA PÀDEL A Padel Olesa Central
01:00 pm CPI "B" 2/1
MARTORELL PADEL CLUB 2M Padel CPI Indoor Club
04:00 pm NPV 2ª MASC 3/0
LA RIERA PÀDEL LOS BANDIDOS New Padel Vallbona
Sunday, 16 June, 2019 Venue
12:00 pm OLESA CENTRAL 2A MASCULINA 3/0
GP WARRIORS Padel Olesa Central
01:00 pm NPV 2ª MASC 0/3
CPI "B" Padel CPI Indoor Club
Saturday, 06 July, 2019 Venue
10:30 am OLESA CENTRAL 2A MASCULINA 3/0
CPI "B" CE Granvia Mar
595,90 ms