NPB Padelcompetitie najaar 2019 Select category:

From Friday, 13 September, 2019 - Until Sunday, 03 November, 2019, 2019

Organizer: Nederlandse Padelbond

Country: Netherlands , Doorn, Nederland

Association: Nederlandse Padelbond

Category: NPB Padelcompetitie (C 2k)

Padel

Search by match



Friday, 13 September

Padel

13 September, 2019 07:00 pm
1 - 3  

See match

Bennekom, Nederland

Group Vrijdag poule A
Padel

13 September, 2019 07:00 pm
3 - 1  

See match

Voorhout, Nederland

Group Vrijdag poule A

Saturday, 14 September

Padel

14 September, 2019 10:00 am
2 - 2  

See match

President Kennedylaan 1, 2402 NZ Alphen aan den Rijn, Alphen aan Den Rijn, Nederland

Group Zaterdag poule C
Padel

14 September, 2019 10:00 am
1 - 3  

See match

Racket Centrum Houten, Houten, Nederland

Group Zaterdag poule C
Padel

14 September, 2019 12:00 pm
2 - 2  

See match

Zeewolde, Nederland

Group Zaterdag poule B
Padel

14 September, 2019 12:00 pm
4 - 0  

See match

Nijkerkse Tennis-en Padelvereniging, Bloemendaalseweg 5D, Nijkerk, Nederland

Group Zaterdag poule B
Padel

14 September, 2019 02:00 pm
2 - 2  

See match

Group Zaterdag poule C

Sunday, 15 September

Padel

15 September, 2019 10:00 am
4 - 0  

See match

Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland

Group Zondag poule D
Padel

15 September, 2019 10:00 am
4 - 0  

See match

Racket Centrum Houten, Houten, Nederland

Group Zondag poule E
Padel

15 September, 2019 10:00 am
2 - 2  

See match

Group Zondag poule F
Padel

15 September, 2019 12:00 pm
0 - 4  

See match

Group Zondag poule F
Padel

15 September, 2019 01:00 pm
4 - 0  

See match

Health Center Hoenderdaal, Hoendersteeg, Driebergen-Rijsenburg, Netherlands

Group Zondag poule E

Friday, 20 September

Padel

20 September, 2019 07:00 pm
1 - 3  

See match

Group Vrijdag poule A
Padel

20 September, 2019 08:00 pm
4 - 0  

See match

Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland

Group Vrijdag poule A
Padel

20 September, 2019 08:00 pm
3 - 1  

See match

La Playa, Cobbenhagenstraat, Rijswijk, Nederland

Group Vrijdag poule A

Saturday, 21 September

Padel

21 September, 2019 10:00 am
0 - 4  

See match

TPV de Doordraaiers, Koedijk 3, 3992 LV Houten, Pays-Bas

Group Zaterdag poule B
Padel

21 September, 2019 11:00 am
0 - 4  

See match

Lawntennisvereniging Maarn, Planetenbaan, Maarn, Nederland

Group Zaterdag poule B
Padel

21 September, 2019 02:00 pm
4 - 0  

See match

Health Center Hoenderdaal, Driebergen-Rijsenburg, Netherlands

Group Zaterdag poule C
Padel

21 September, 2019 02:00 pm
3 - 1  

See match

Lawntennisvereniging Maarn, Planetenbaan, Maarn, Nederland

Group Zaterdag poule C

Sunday, 22 September

Padel

22 September, 2019 12:00 am
1 - 3  

See match

Haarlem, Nederland

Group Zondag poule E
Padel

22 September, 2019 09:00 am
1 - 3  

See match

Padelclub Victoria, Kralingseweg, Rotterdam, Nederland

Group Zondag poule E
Padel

22 September, 2019 09:00 am
3 - 1  

See match

Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland

Group Zondag poule F
Padel

22 September, 2019 10:00 am
2 - 2  

See match

Sportcentrum Zeewolde, Eikenlaan, Zeewolde, Nederland

Group Zondag poule F
Padel

22 September, 2019 12:00 pm
1 - 3  

See match

TV Joure, Zuiderveldstraat 2, 8501 KC Joure, Pays-Bas

Group Zondag poule D
Padel

22 September, 2019 02:30 pm
2 - 2  

See match

De Doordraaiers, Houten, Nederland

Group Zondag poule D

Friday, 27 September

Padel

27 September, 2019 07:00 pm
1 - 3  

See match

Group Vrijdag poule A
Padel

27 September, 2019 08:00 pm
4 - 0  

See match

Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland

Group Vrijdag poule A
Padel

27 September, 2019 08:00 pm
2 - 2  

See match

Maarn, Nederland

Group Vrijdag poule A

Saturday, 28 September

Padel

28 September, 2019 12:00 am
1 - 3  

See match

Group Zaterdag poule C
Padel

28 September, 2019 10:00 am
2 - 2  

See match

President Kennedylaan 1, 2402 NZ Alphen aan den Rijn, Alphen aan Den Rijn, Nederland

Group Zaterdag poule C
Padel

28 September, 2019 12:00 pm
2 - 2  

See match

Nijkerkse Tennis-en Padelvereniging, Bloemendaalseweg 5D, Nijkerk, Nederland

Group Zaterdag poule B
Padel

28 September, 2019 12:00 pm
4 - 0  

See match

Group Zaterdag poule B
Padel

28 September, 2019 04:30 pm
0 - 4  

See match

TPV de Doordraaiers, Koedijk 3, 3992 LV Houten, Pays-Bas

Group Zaterdag poule C

Sunday, 29 September

Padel

29 September, 2019 12:00 am
4 - 0  

See match

Group Zondag poule F
Padel

29 September, 2019 01:00 pm
0 - 4  

See match

Health Center Hoenderdaal, Hoendersteeg, Driebergen-Rijsenburg, Netherlands

Group Zondag poule E

Friday, 04 October

Padel

04 October, 2019 08:00 pm
3 - 1  

See match

La Playa, Cobbenhagenstraat, Rijswijk, Nederland

Group Vrijdag poule A
Padel

04 October, 2019 08:00 pm
4 - 0  

See match

Group Vrijdag poule A

Saturday, 05 October

Padel

05 October, 2019 10:00 am
0 - 4  

See match

Padelclub Victoria, Kralingseweg, Rotterdam, Nederland

Group Zondag poule E
Padel

05 October, 2019 11:00 am
2 - 2  

See match

Group Zaterdag poule C
Padel

05 October, 2019 12:00 pm
3 - 1  

See match

TPV de Doordraaiers, Koedijk 3, 3992 LV Houten, Pays-Bas

Group Zaterdag poule B
Padel

05 October, 2019 12:30 pm
0 - 4  

See match

Lawntennisvereniging Maarn, Planetenbaan, Maarn, Nederland

Group Zaterdag poule B
Padel

05 October, 2019 02:30 pm
0 - 4  

See match

TPV de Doordraaiers, Koedijk 3, 3992 LV Houten, Pays-Bas

Group Zaterdag poule C
Padel

05 October, 2019 03:30 pm
3 - 1  

See match

Lawntennisvereniging Maarn, Planetenbaan, Maarn, Nederland

Group Zaterdag poule C

Sunday, 06 October

Padel

06 October, 2019 12:00 am
4 - 0  

See match

Group Zondag poule F
Padel

06 October, 2019 09:30 am
0 - 4  

See match

TPV de Doordraaiers, Koedijk 3, 3992 LV Houten, Pays-Bas

Group Zondag poule D
Padel

06 October, 2019 10:00 am
2 - 2  

See match

Tennisvereniging Joure, Zuiderveldstraat, Joure, Nederland

Group Zondag poule D
Padel

06 October, 2019 10:00 am
4 - 0  

See match

Sportcentrum Zeewolde, Eikenlaan, Zeewolde, Nederland

Group Zondag poule F
Padel

06 October, 2019 12:00 pm
3 - 1  

See match

Haarlem, Nederland

Group Zondag poule E

Tuesday, 08 October

Padel

08 October, 2019 07:00 pm
4 - 0  

See match

Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland

Group Vrijdag poule A

Friday, 11 October

Padel

11 October, 2019 07:00 pm
1 - 3  

See match

Group Vrijdag poule A
Padel

11 October, 2019 08:00 pm
4 - 0  

See match

Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland

Group Vrijdag poule A
Padel

11 October, 2019 08:00 pm
3 - 1  

See match

LTV Maarn, Planetenbaan 1b, 3951 EH Maarn, Nederland

Group Vrijdag poule A

Saturday, 12 October

Padel

12 October, 2019 12:00 am
2 - 2  

See match

Group Zaterdag poule C
Padel

12 October, 2019 10:00 am
2 - 2  

See match

TPV de Doordraaiers, Koedijk 3, 3992 LV Houten, Pays-Bas

Group Zaterdag poule C
Padel

12 October, 2019 10:00 am
3 - 1  

See match

Zeewolde, Nederland

Group Zaterdag poule B
Padel

12 October, 2019 12:00 pm
4 - 0  

See match

Nijkerkse Tennis-en Padelvereniging, Bloemendaalseweg 5D, Nijkerk, Nederland

Group Zaterdag poule B
Padel

12 October, 2019 02:00 pm
4 - 0  

See match

Health Center Hoenderdaal, Driebergen-Rijsenburg, Netherlands

Group Zaterdag poule C

Sunday, 13 October

Padel

13 October, 2019 10:00 am
0 - 4  

See match

Racket Centrum Houten, Houten, Nederland

Group Zondag poule F
Padel

13 October, 2019 11:00 am
4 - 0  

See match

Racket Centrum Houten, Houten, Nederland

Group Zondag poule E
Padel

13 October, 2019 01:00 pm
4 - 0  

See match

Health Center Hoenderdaal, Hoendersteeg, Driebergen-Rijsenburg, Netherlands

Group Zondag poule E
Padel

13 October, 2019 03:00 pm
4 - 0  

See match

Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland

Group Zondag poule D
Padel

13 October, 2019 03:30 pm
4 - 0  

See match

Racket Centrum Houten, Houten, Nederland

Group Zondag poule D

Saturday, 19 October

Padel

19 October, 2019 10:00 am
2 - 2  

See match

Padel Dam, Tom Schreursweg, Amsterdam, Nederland

Group Zaterdag poule C
Padel

19 October, 2019 11:00 am
1 - 3  

See match

Lawntennisvereniging Maarn, Planetenbaan, Maarn, Nederland

Group Zaterdag poule B
Padel

19 October, 2019 12:00 pm
0 - 4  

See match

Zeewolde, Nederland

Group Zaterdag poule B

Sunday, 20 October

Padel

20 October, 2019 12:00 am
4 - 0  

See match

Group Zondag poule E
Padel

20 October, 2019 10:00 am
2 - 2  

See match

Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland

Group Zondag poule D
Padel

20 October, 2019 10:00 am
4 - 0  

See match

Racket Centrum Houten, Houten, Nederland

Group Zondag poule E
Padel

20 October, 2019 01:00 pm
3 - 1  

See match

Zwolle, Nederland

Group Zondag poule F

Thursday, 24 October

Padel

24 October, 2019 10:00 am
0 - 4  

See match

Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland

Group Zondag poule F

Sunday, 27 October

Padel

27 October, 2019 09:00 am
3 - 1  

See match

Padelclub Victoria, Kralingseweg, Rotterdam, Nederland

Group Zondag poule E

Sunday, 03 November

Padel

03 November, 2019 10:00 am
1 - 3  

See match

Tennisvereniging Joure, Zuiderveldstraat, Joure, Nederland

Group Zondag poule D
Padel

03 November, 2019 01:00 pm
2 - 2  

See match

Racket Centrum Houten, Houten, Nederland

Group Zondag poule D
Padel

03 November, 2019 03:00 pm
4 - 0  

See match

TV Joure, Zuiderveldstraat 2, 8501 KC Joure, Pays-Bas

Group Zondag poule D

Friday, 08 November

Padel

08 November, 2019 07:30 pm
4 - 0  

See match

Racket Centrum Houten, Houten, Nederland

Group Zondag poule D

TBD

1.596,58 ms