NPB Padelcompetitie najaar 2019 Select category:

From Friday, 13 September, 2019 - Until Sunday, 03 November, 2019, 2019

Organizer: Nederlandse Padelbond

Country: Netherlands , Doorn, Nederland

Association: Nederlandse Padelbond

Category: NPB Padelcompetitie (C 1k)

Padel

Print

NPB Padelcompetitie najaar 2019 1e klasse

Saturday, 14 September, 2019 Venue
09:00 am SPORTCENTRUM ZEEWOLDE TEAM 2 0/4
VICTORIA 1 Eikenlaan 92, Zeewolde, Nederland
10:00 am VICTORIA HIGH POTENTIALS 0/4
RC HOUTEN ZATERDAG 1 Padelclub Victoria
10:00 am PADEL LTV MAARN ZATERDAG MIX 1 0/4
DOORDRAAIERS TEAM 2 ZATERDAG Lawntennisvereniging Maarn, Planetenbaan, Maarn, Nederland
11:30 am GEULDAL 1 4/0
KELTENWOUD TEAM 2 ZATERDAG Putweg 34, 6301 KL Valkenburg, Nederland
01:00 pm PADEL LTV MAARN ZATERDAG TEAM 1 0/4
SPORTCENTRUM ZEEWOLDE TEAM 1 Lawntennisvereniging Maarn, Planetenbaan, Maarn, Nederland
Sunday, 15 September, 2019 Venue
12:00 am PADEL ZWOLLE 2 4/0
DOORDRAAIERS TEAM 3 ZONDAG
12:00 am PADEL ALPHEN 1 4/0
TV JOURE 2
11:00 am PIM MULIER CHIQUITA 2/2
RC HOUTEN ZONDAG 1 Jaap Edenlaan 9, Haarlem, Nederland
01:00 pm BUYTENWEGH ZONDAG 1 1/3
DOORDRAAIERS TEAM 10 ZONDAG TVBuytenwegh
01:00 pm KELTENWOUD TEAM 2 ZONDAG 1/3
DOORDRAAIERS TEAM 1 ZONDAG Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland
02:00 pm SANTANA 1 4/0
TEAM FATAL RC HOUTEN ZONDAG 2 HTC Santana
02:00 pm TV JOURE 1 4/0
VAMOS PADELDAM TV Joure
02:00 pm PADEL LTV MAARN ZONDAG TEAM 1 4/0
RC HOUTEN ZONDAG 3 JUNIOREN Lawntennisvereniging Maarn, Planetenbaan, Maarn, Nederland
02:00 pm PADEL ALPHEN 2 1/3
VIC KINGS Tennis- en squashcentrum Nieuwe Sloot, President Kennedylaan, Alphen aan den Rijn, Nederland
Saturday, 21 September, 2019 Venue
09:00 am SPORTCENTRUM ZEEWOLDE TEAM 1 4/0
VICTORIA HIGH POTENTIALS Sportcentrum Zeewolde, Eikenlaan, Zeewolde, Nederland
10:00 am RC HOUTEN ZATERDAG 1 4/0
PADEL LTV MAARN ZATERDAG TEAM 1 Racket Centrum Houten
10:00 am VICTORIA 1 4/0
PADEL LTV MAARN ZATERDAG MIX 1 Padelclub Victoria, Kralingseweg, Rotterdam, Nederland
11:00 am KELTENWOUD TEAM 2 ZATERDAG 0/4
DOORDRAAIERS TEAM 2 ZATERDAG Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland
11:30 am GEULDAL 1 4/0
SPORTCENTRUM ZEEWOLDE TEAM 2 Putweg 34, 6301 KL Valkenburg, Nederland
Sunday, 22 September, 2019 Venue
12:00 am TV JOURE 2 1/3
PIM MULIER CHIQUITA
10:00 am SANTANA 1 2/2
TV JOURE 1 HTC Santana
12:00 pm VAMOS PADELDAM 2/2
DOORDRAAIERS TEAM 3 ZONDAG Padel Dam B.V.
12:00 pm DOORDRAAIERS TEAM 1 ZONDAG 1/3
PADEL LTV MAARN ZONDAG TEAM 1
12:00 pm VIC KINGS 2/2
BUYTENWEGH ZONDAG 1
02:30 pm RC HOUTEN ZONDAG 1 1/3
PADEL ALPHEN 1 Racket Centrum Houten
03:30 pm RC HOUTEN ZONDAG 3 JUNIOREN 3/1
KELTENWOUD TEAM 2 ZONDAG Racket Centrum Houten
Saturday, 28 September, 2019 Venue
09:00 am SPORTCENTRUM ZEEWOLDE TEAM 1 4/0
RC HOUTEN ZATERDAG 1 Sportcentrum Zeewolde, Eikenlaan, Zeewolde, Nederland
09:30 am VICTORIA 1 2/2
KELTENWOUD TEAM 2 ZATERDAG Padelclub Victoria
10:00 am DOORDRAAIERS TEAM 2 ZATERDAG 2/2
GEULDAL 1 TPV de Doordraaiers
12:00 pm SPORTCENTRUM ZEEWOLDE TEAM 2 4/0
PADEL LTV MAARN ZATERDAG MIX 1 Eikenlaan 92, Zeewolde, Nederland
12:30 pm VICTORIA HIGH POTENTIALS 4/0
PADEL LTV MAARN ZATERDAG TEAM 1 Padelclub Victoria
Sunday, 29 September, 2019 Venue
12:00 am TV JOURE 2 1/3
RC HOUTEN ZONDAG 1
09:30 am DOORDRAAIERS TEAM 10 ZONDAG 4/0
VIC KINGS TPV de Doordraaiers
11:00 am RC HOUTEN ZONDAG 3 JUNIOREN 2/2
DOORDRAAIERS TEAM 1 ZONDAG Racket Centrum Houten
11:00 am PIM MULIER CHIQUITA 0/4
PADEL ALPHEN 1 Jaap Edenlaan 9, Haarlem, Nederland
12:00 pm DOORDRAAIERS TEAM 3 ZONDAG 0/4
TEAM FATAL RC HOUTEN ZONDAG 2 TPV de Doordraaiers
12:00 pm KELTENWOUD TEAM 2 ZONDAG 0/4
PADEL LTV MAARN ZONDAG TEAM 1 Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland
01:00 pm VAMOS PADELDAM 0/4
SANTANA 1 Padel Dam B.V.
Saturday, 05 October, 2019 Venue
09:00 am SPORTCENTRUM ZEEWOLDE TEAM 1 4/0
PADEL LTV MAARN ZATERDAG TEAM 1 Sportcentrum Zeewolde, Eikenlaan, Zeewolde, Nederland
09:30 am PADEL LTV MAARN ZATERDAG MIX 1 1/3
KELTENWOUD TEAM 2 ZATERDAG Lawntennisvereniging Maarn, Planetenbaan, Maarn, Nederland
10:00 am RC HOUTEN ZATERDAG 1 2/2
VICTORIA HIGH POTENTIALS Racket Centrum Houten
10:00 am DOORDRAAIERS TEAM 2 ZATERDAG 4/0
SPORTCENTRUM ZEEWOLDE TEAM 2 TPV de Doordraaiers
11:30 am GEULDAL 1 0/4
VICTORIA 1 Putweg 34, 6301 KL Valkenburg, Nederland
Sunday, 06 October, 2019 Venue
12:00 am TV JOURE 2 0/4
PADEL ALPHEN 1
12:00 am RC HOUTEN ZONDAG 1 4/0
PIM MULIER CHIQUITA
12:00 am VIC KINGS 4/0
DOORDRAAIERS TEAM 10 ZONDAG
09:35 am PADEL ZWOLLE 2 3/1
VAMOS PADELDAM PadelZwolle
10:00 am BUYTENWEGH ZONDAG 1 4/0
PADEL ALPHEN 2 TVBuytenwegh
11:00 am TEAM FATAL RC HOUTEN ZONDAG 2 4/0
TV JOURE 1 Pelmolen 7, Houten, Nederland
12:00 pm DOORDRAAIERS TEAM 1 ZONDAG 2/2
KELTENWOUD TEAM 2 ZONDAG
02:30 pm DOORDRAAIERS TEAM 3 ZONDAG 0/4
SANTANA 1 TPV de Doordraaiers
Saturday, 12 October, 2019 Venue
09:00 am VICTORIA 1 4/0
DOORDRAAIERS TEAM 2 ZATERDAG Padelclub Victoria
10:00 am VICTORIA HIGH POTENTIALS 0/4
SPORTCENTRUM ZEEWOLDE TEAM 1 Padelclub Victoria
11:00 am PADEL LTV MAARN ZATERDAG TEAM 1 0/4
RC HOUTEN ZATERDAG 1 Lawntennisvereniging Maarn, Planetenbaan, Maarn, Nederland
11:30 am KELTENWOUD TEAM 2 ZATERDAG 3/1
SPORTCENTRUM ZEEWOLDE TEAM 2 Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland
02:00 pm PADEL LTV MAARN ZATERDAG MIX 1 1/3
GEULDAL 1 Lawntennisvereniging Maarn, Planetenbaan, Maarn, Nederland
Sunday, 13 October, 2019 Venue
12:00 am PADEL ALPHEN 1 4/0
RC HOUTEN ZONDAG 1
10:00 am SANTANA 1 4/0
PADEL ZWOLLE 2 HTC Santana
10:00 am VAMOS PADELDAM 0/4
TEAM FATAL RC HOUTEN ZONDAG 2 Padel Dam B.V.
11:00 am PADEL LTV MAARN ZONDAG TEAM 1 4/0
DOORDRAAIERS TEAM 1 ZONDAG Lawntennisvereniging Maarn, Planetenbaan, Maarn, Nederland
11:00 am PIM MULIER CHIQUITA 2/2
TV JOURE 2 Jaap Edenlaan 9, Haarlem, Nederland
12:00 pm DOORDRAAIERS TEAM 3 ZONDAG 0/4
TV JOURE 1 TPV de Doordraaiers
12:00 pm BUYTENWEGH ZONDAG 1 3/1
VIC KINGS TVBuytenwegh
01:00 pm KELTENWOUD TEAM 2 ZONDAG 4/0
RC HOUTEN ZONDAG 3 JUNIOREN Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland
02:00 pm PADEL ALPHEN 2 1/3
DOORDRAAIERS TEAM 10 ZONDAG Tennis- en squashcentrum Nieuwe Sloot, President Kennedylaan, Alphen aan den Rijn, Nederland
Saturday, 19 October, 2019 Venue
10:00 am RC HOUTEN ZATERDAG 1 0/4
SPORTCENTRUM ZEEWOLDE TEAM 1 Racket Centrum Houten
02:00 pm PADEL LTV MAARN ZATERDAG TEAM 1 1/3
VICTORIA HIGH POTENTIALS Lawntennisvereniging Maarn, Planetenbaan, Maarn, Nederland
07:00 pm TV JOURE 1 4/0
PADEL ZWOLLE 2 TV Joure
Sunday, 20 October, 2019 Venue
12:00 am VIC KINGS 0/4
PADEL ALPHEN 2
12:00 am PADEL ALPHEN 1 4/0
PIM MULIER CHIQUITA
09:30 am DOORDRAAIERS TEAM 10 ZONDAG 2/2
BUYTENWEGH ZONDAG 1 TPV de Doordraaiers
11:00 am RC HOUTEN ZONDAG 1 4/0
TV JOURE 2 Racket Centrum Houten
12:00 pm DOORDRAAIERS TEAM 1 ZONDAG 4/0
RC HOUTEN ZONDAG 3 JUNIOREN TPV de Doordraaiers
01:30 pm PADEL LTV MAARN ZONDAG TEAM 1 3/1
KELTENWOUD TEAM 2 ZONDAG Lawntennisvereniging Maarn, Planetenbaan, Maarn, Nederland
03:30 pm TEAM FATAL RC HOUTEN ZONDAG 2 4/0
PADEL ZWOLLE 2 Pelmolen 7, Houten, Nederland
Sunday, 27 October, 2019 Venue
10:00 am PADEL ALPHEN 2 1/3
BUYTENWEGH ZONDAG 1 Padel Alphen
Sunday, 03 November, 2019 Venue
04:00 pm RC HOUTEN ZONDAG 3 JUNIOREN 2/2
PADEL LTV MAARN ZONDAG TEAM 1 Racket Centrum Houten
Saturday, 09 November, 2019 Venue
09:30 am DOORDRAAIERS TEAM 10 ZONDAG 4/0
PADEL ALPHEN 2 TPV de Doordraaiers
562,95 ms