NPB Padelcompetitie najaar 2019 Select category:

From Friday, 13 September, 2019 - Until Sunday, 03 November, 2019, 2019

Organizer: Nederlandse Padelbond

Country: Netherlands , Doorn, Nederland

Association: Nederlandse Padelbond

Category: NPB Padelcompetitie (C 1k)

Padel

Teams schedule



Team Match date Location
BUYTENWEGH ZONDAG 1
Sunday 15 September 2019 01:00 pm TVBuytenwegh
Sunday 22 September 2019 12:00 pm
Sunday 06 October 2019 10:00 am TVBuytenwegh
Sunday 13 October 2019 12:00 pm TVBuytenwegh
Sunday 20 October 2019 09:30 am TPV de Doordraaiers
Sunday 27 October 2019 10:00 am Padel Alphen
DOORDRAAIERS TEAM 1 ZONDAG
Sunday 15 September 2019 01:00 pm Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland
Sunday 22 September 2019 12:00 pm
Sunday 29 September 2019 11:00 am Racket Centrum Houten
Sunday 06 October 2019 12:00 pm
Sunday 13 October 2019 11:00 am Lawntennisvereniging Maarn, Planetenbaan, Maarn, Nederland
Sunday 20 October 2019 12:00 pm TPV de Doordraaiers
DOORDRAAIERS TEAM 10 ZONDAG
Sunday 15 September 2019 01:00 pm TVBuytenwegh
Sunday 29 September 2019 09:30 am TPV de Doordraaiers
Sunday 06 October 2019 12:00 am
Sunday 13 October 2019 02:00 pm Tennis- en squashcentrum Nieuwe Sloot, President Kennedylaan, Alphen aan den Rijn, Nederland
Sunday 20 October 2019 09:30 am TPV de Doordraaiers
Saturday 09 November 2019 09:30 am TPV de Doordraaiers
DOORDRAAIERS TEAM 2 ZATERDAG
Saturday 14 September 2019 10:00 am Lawntennisvereniging Maarn, Planetenbaan, Maarn, Nederland
Saturday 21 September 2019 11:00 am Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland
Saturday 28 September 2019 10:00 am TPV de Doordraaiers
Saturday 05 October 2019 10:00 am TPV de Doordraaiers
Saturday 12 October 2019 09:00 am Padelclub Victoria
DOORDRAAIERS TEAM 3 ZONDAG
Sunday 15 September 2019 12:00 am
Sunday 22 September 2019 12:00 pm Padel Dam B.V.
Sunday 29 September 2019 12:00 pm TPV de Doordraaiers
Sunday 06 October 2019 02:30 pm TPV de Doordraaiers
Sunday 13 October 2019 12:00 pm TPV de Doordraaiers
GEULDAL 1
Saturday 14 September 2019 11:30 am Putweg 34, 6301 KL Valkenburg, Nederland
Saturday 21 September 2019 11:30 am Putweg 34, 6301 KL Valkenburg, Nederland
Saturday 28 September 2019 10:00 am TPV de Doordraaiers
Saturday 05 October 2019 11:30 am Putweg 34, 6301 KL Valkenburg, Nederland
Saturday 12 October 2019 02:00 pm Lawntennisvereniging Maarn, Planetenbaan, Maarn, Nederland
KELTENWOUD TEAM 2 ZATERDAG
Saturday 14 September 2019 11:30 am Putweg 34, 6301 KL Valkenburg, Nederland
Saturday 21 September 2019 11:00 am Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland
Saturday 28 September 2019 09:30 am Padelclub Victoria
Saturday 05 October 2019 09:30 am Lawntennisvereniging Maarn, Planetenbaan, Maarn, Nederland
Saturday 12 October 2019 11:30 am Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland
KELTENWOUD TEAM 2 ZONDAG
Sunday 15 September 2019 01:00 pm Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland
Sunday 22 September 2019 03:30 pm Racket Centrum Houten
Sunday 29 September 2019 12:00 pm Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland
Sunday 06 October 2019 12:00 pm
Sunday 13 October 2019 01:00 pm Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland
Sunday 20 October 2019 01:30 pm Lawntennisvereniging Maarn, Planetenbaan, Maarn, Nederland
PADEL ALPHEN 1
Sunday 15 September 2019 12:00 am
Sunday 22 September 2019 02:30 pm Racket Centrum Houten
Sunday 29 September 2019 11:00 am Jaap Edenlaan 9, Haarlem, Nederland
Sunday 06 October 2019 12:00 am
Sunday 13 October 2019 12:00 am
Sunday 20 October 2019 12:00 am
PADEL ALPHEN 2
Sunday 15 September 2019 02:00 pm Tennis- en squashcentrum Nieuwe Sloot, President Kennedylaan, Alphen aan den Rijn, Nederland
Sunday 06 October 2019 10:00 am TVBuytenwegh
Sunday 13 October 2019 02:00 pm Tennis- en squashcentrum Nieuwe Sloot, President Kennedylaan, Alphen aan den Rijn, Nederland
Sunday 20 October 2019 12:00 am
Sunday 27 October 2019 10:00 am Padel Alphen
Saturday 09 November 2019 09:30 am TPV de Doordraaiers
PADEL LTV MAARN ZATERDAG MIX 1
Saturday 14 September 2019 10:00 am Lawntennisvereniging Maarn, Planetenbaan, Maarn, Nederland
Saturday 21 September 2019 10:00 am Padelclub Victoria, Kralingseweg, Rotterdam, Nederland
Saturday 28 September 2019 12:00 pm Eikenlaan 92, Zeewolde, Nederland
Saturday 05 October 2019 09:30 am Lawntennisvereniging Maarn, Planetenbaan, Maarn, Nederland
Saturday 12 October 2019 02:00 pm Lawntennisvereniging Maarn, Planetenbaan, Maarn, Nederland
PADEL LTV MAARN ZATERDAG TEAM 1
Saturday 14 September 2019 01:00 pm Lawntennisvereniging Maarn, Planetenbaan, Maarn, Nederland
Saturday 21 September 2019 10:00 am Racket Centrum Houten
Saturday 28 September 2019 12:30 pm Padelclub Victoria
Saturday 05 October 2019 09:00 am Sportcentrum Zeewolde, Eikenlaan, Zeewolde, Nederland
Saturday 12 October 2019 11:00 am Lawntennisvereniging Maarn, Planetenbaan, Maarn, Nederland
Saturday 19 October 2019 02:00 pm Lawntennisvereniging Maarn, Planetenbaan, Maarn, Nederland
PADEL LTV MAARN ZONDAG TEAM 1
Sunday 15 September 2019 02:00 pm Lawntennisvereniging Maarn, Planetenbaan, Maarn, Nederland
Sunday 22 September 2019 12:00 pm
Sunday 29 September 2019 12:00 pm Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland
Sunday 13 October 2019 11:00 am Lawntennisvereniging Maarn, Planetenbaan, Maarn, Nederland
Sunday 20 October 2019 01:30 pm Lawntennisvereniging Maarn, Planetenbaan, Maarn, Nederland
Sunday 03 November 2019 04:00 pm Racket Centrum Houten
PADEL ZWOLLE 2
Sunday 15 September 2019 12:00 am
Sunday 06 October 2019 09:35 am PadelZwolle
Sunday 13 October 2019 10:00 am HTC Santana
Saturday 19 October 2019 07:00 pm TV Joure
Sunday 20 October 2019 03:30 pm Pelmolen 7, Houten, Nederland
PIM MULIER CHIQUITA
Sunday 15 September 2019 11:00 am Jaap Edenlaan 9, Haarlem, Nederland
Sunday 22 September 2019 12:00 am
Sunday 29 September 2019 11:00 am Jaap Edenlaan 9, Haarlem, Nederland
Sunday 06 October 2019 12:00 am
Sunday 13 October 2019 11:00 am Jaap Edenlaan 9, Haarlem, Nederland
Sunday 20 October 2019 12:00 am
RC HOUTEN ZATERDAG 1
Saturday 14 September 2019 10:00 am Padelclub Victoria
Saturday 21 September 2019 10:00 am Racket Centrum Houten
Saturday 28 September 2019 09:00 am Sportcentrum Zeewolde, Eikenlaan, Zeewolde, Nederland
Saturday 05 October 2019 10:00 am Racket Centrum Houten
Saturday 12 October 2019 11:00 am Lawntennisvereniging Maarn, Planetenbaan, Maarn, Nederland
Saturday 19 October 2019 10:00 am Racket Centrum Houten
RC HOUTEN ZONDAG 1
Sunday 15 September 2019 11:00 am Jaap Edenlaan 9, Haarlem, Nederland
Sunday 22 September 2019 02:30 pm Racket Centrum Houten
Sunday 29 September 2019 12:00 am
Sunday 06 October 2019 12:00 am
Sunday 13 October 2019 12:00 am
Sunday 20 October 2019 11:00 am Racket Centrum Houten
RC HOUTEN ZONDAG 3 JUNIOREN
Sunday 15 September 2019 02:00 pm Lawntennisvereniging Maarn, Planetenbaan, Maarn, Nederland
Sunday 22 September 2019 03:30 pm Racket Centrum Houten
Sunday 29 September 2019 11:00 am Racket Centrum Houten
Sunday 13 October 2019 01:00 pm Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland
Sunday 20 October 2019 12:00 pm TPV de Doordraaiers
Sunday 03 November 2019 04:00 pm Racket Centrum Houten
SANTANA 1
Sunday 15 September 2019 02:00 pm HTC Santana
Sunday 22 September 2019 10:00 am HTC Santana
Sunday 29 September 2019 01:00 pm Padel Dam B.V.
Sunday 06 October 2019 02:30 pm TPV de Doordraaiers
Sunday 13 October 2019 10:00 am HTC Santana
SPORTCENTRUM ZEEWOLDE TEAM 1
Saturday 14 September 2019 01:00 pm Lawntennisvereniging Maarn, Planetenbaan, Maarn, Nederland
Saturday 21 September 2019 09:00 am Sportcentrum Zeewolde, Eikenlaan, Zeewolde, Nederland
Saturday 28 September 2019 09:00 am Sportcentrum Zeewolde, Eikenlaan, Zeewolde, Nederland
Saturday 05 October 2019 09:00 am Sportcentrum Zeewolde, Eikenlaan, Zeewolde, Nederland
Saturday 12 October 2019 10:00 am Padelclub Victoria
Saturday 19 October 2019 10:00 am Racket Centrum Houten
SPORTCENTRUM ZEEWOLDE TEAM 2
Saturday 14 September 2019 09:00 am Eikenlaan 92, Zeewolde, Nederland
Saturday 21 September 2019 11:30 am Putweg 34, 6301 KL Valkenburg, Nederland
Saturday 28 September 2019 12:00 pm Eikenlaan 92, Zeewolde, Nederland
Saturday 05 October 2019 10:00 am TPV de Doordraaiers
Saturday 12 October 2019 11:30 am Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland
TEAM FATAL RC HOUTEN ZONDAG 2
Sunday 15 September 2019 02:00 pm HTC Santana
Sunday 29 September 2019 12:00 pm TPV de Doordraaiers
Sunday 06 October 2019 11:00 am Pelmolen 7, Houten, Nederland
Sunday 13 October 2019 10:00 am Padel Dam B.V.
Sunday 20 October 2019 03:30 pm Pelmolen 7, Houten, Nederland
TV JOURE 1
Sunday 15 September 2019 02:00 pm TV Joure
Sunday 22 September 2019 10:00 am HTC Santana
Sunday 06 October 2019 11:00 am Pelmolen 7, Houten, Nederland
Sunday 13 October 2019 12:00 pm TPV de Doordraaiers
Saturday 19 October 2019 07:00 pm TV Joure
TV JOURE 2
Sunday 15 September 2019 12:00 am
Sunday 22 September 2019 12:00 am
Sunday 29 September 2019 12:00 am
Sunday 06 October 2019 12:00 am
Sunday 13 October 2019 11:00 am Jaap Edenlaan 9, Haarlem, Nederland
Sunday 20 October 2019 11:00 am Racket Centrum Houten
VAMOS PADELDAM
Sunday 15 September 2019 02:00 pm TV Joure
Sunday 22 September 2019 12:00 pm Padel Dam B.V.
Sunday 29 September 2019 01:00 pm Padel Dam B.V.
Sunday 06 October 2019 09:35 am PadelZwolle
Sunday 13 October 2019 10:00 am Padel Dam B.V.
VIC KINGS
Sunday 15 September 2019 02:00 pm Tennis- en squashcentrum Nieuwe Sloot, President Kennedylaan, Alphen aan den Rijn, Nederland
Sunday 22 September 2019 12:00 pm
Sunday 29 September 2019 09:30 am TPV de Doordraaiers
Sunday 06 October 2019 12:00 am
Sunday 13 October 2019 12:00 pm TVBuytenwegh
Sunday 20 October 2019 12:00 am
VICTORIA 1
Saturday 14 September 2019 09:00 am Eikenlaan 92, Zeewolde, Nederland
Saturday 21 September 2019 10:00 am Padelclub Victoria, Kralingseweg, Rotterdam, Nederland
Saturday 28 September 2019 09:30 am Padelclub Victoria
Saturday 05 October 2019 11:30 am Putweg 34, 6301 KL Valkenburg, Nederland
Saturday 12 October 2019 09:00 am Padelclub Victoria
VICTORIA HIGH POTENTIALS
Saturday 14 September 2019 10:00 am Padelclub Victoria
Saturday 21 September 2019 09:00 am Sportcentrum Zeewolde, Eikenlaan, Zeewolde, Nederland
Saturday 28 September 2019 12:30 pm Padelclub Victoria
Saturday 05 October 2019 10:00 am Racket Centrum Houten
Saturday 12 October 2019 10:00 am Padelclub Victoria
Saturday 19 October 2019 02:00 pm Lawntennisvereniging Maarn, Planetenbaan, Maarn, Nederland
854,49 ms