NPB Padelcompetitie najaar 2019 Select category:

From Friday, 13 September, 2019 - Until Sunday, 03 November, 2019, 2019

Organizer: Nederlandse Padelbond

Country: Netherlands , Doorn, Nederland

Association: Nederlandse Padelbond

Category: NPB Padelcompetitie (C 1k)

Padel

Search by match



Saturday, 14 September

Padel

14 September, 2019 09:00 am
0 - 4  

See match

Eikenlaan 92, Zeewolde, Nederland

Group Zaterdag poule B
Padel

14 September, 2019 10:00 am
0 - 4  

See match

Padelclub Victoria, Kralingseweg 226, Rotterdam, Nederland

Group Zaterdag poule A
Padel

14 September, 2019 10:00 am
0 - 4  

See match

Lawntennisvereniging Maarn, Planetenbaan, Maarn, Nederland

Group Zaterdag poule B
Padel

14 September, 2019 11:30 am
4 - 0  

See match

Putweg 34, 6301 KL Valkenburg, Nederland

Group Zaterdag poule B
Padel

14 September, 2019 01:00 pm
0 - 4  

See match

Lawntennisvereniging Maarn, Planetenbaan, Maarn, Nederland

Group Zaterdag poule A

Sunday, 15 September

Padel

15 September, 2019 12:00 am
4 - 0  

See match

Group Zondag poule C
Padel

15 September, 2019 12:00 am
4 - 0  

See match

Group Zondag poule E
Padel

15 September, 2019 11:00 am
2 - 2  

See match

Jaap Edenlaan 9, Haarlem, Nederland

Group Zondag poule E
Padel

15 September, 2019 01:00 pm
1 - 3  

See match

TVBuytenwegh, Buytenparklaan 5, Zoetermeer, Netherlands

Group Zondag poule F
Padel

15 September, 2019 01:00 pm
1 - 3  

See match

Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland

Group Zondag poule D
Padel

15 September, 2019 02:00 pm
4 - 0  

See match

HTC Santana, Anjerstraat 18, Hoogkarspel, Nederland

Group Zondag poule C
Padel

15 September, 2019 02:00 pm
4 - 0  

See match

TV Joure, Zuiderveldstraat 2, 8501 KC Joure, Pays-Bas

Group Zondag poule C
Padel

15 September, 2019 02:00 pm
4 - 0  

See match

Lawntennisvereniging Maarn, Planetenbaan, Maarn, Nederland

Group Zondag poule D
Padel

15 September, 2019 02:00 pm
1 - 3  

See match

Tennis- en squashcentrum Nieuwe Sloot, President Kennedylaan, Alphen aan den Rijn, Nederland

Group Zondag poule F

Saturday, 21 September

Padel

21 September, 2019 09:00 am
4 - 0  

See match

Sportcentrum Zeewolde, Eikenlaan, Zeewolde, Nederland

Group Zaterdag poule A
Padel

21 September, 2019 10:00 am
4 - 0  

See match

Racket Centrum Houten, Houten, Nederland

Group Zaterdag poule A
Padel

21 September, 2019 10:00 am
4 - 0  

See match

Padelclub Victoria, Kralingseweg, Rotterdam, Nederland

Group Zaterdag poule B
Padel

21 September, 2019 11:00 am
0 - 4  

See match

Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland

Group Zaterdag poule B
Padel

21 September, 2019 11:30 am
4 - 0  

See match

Putweg 34, 6301 KL Valkenburg, Nederland

Group Zaterdag poule B

Sunday, 22 September

Padel

22 September, 2019 12:00 am
1 - 3  

See match

Group Zondag poule E
Padel

22 September, 2019 10:00 am
2 - 2  

See match

HTC Santana, Anjerstraat 18, Hoogkarspel, Nederland

Group Zondag poule C
Padel

22 September, 2019 12:00 pm
2 - 2  

See match

Padel Dam B.V., Tom Schreursweg 10, Amsterdam, Nederland

Group Zondag poule C
Padel

22 September, 2019 12:00 pm
1 - 3  

See match

Group Zondag poule D
Padel

22 September, 2019 12:00 pm
2 - 2  

See match

Group Zondag poule F
Padel

22 September, 2019 02:30 pm
1 - 3  

See match

Racket Centrum Houten, Houten, Nederland

Group Zondag poule E
Padel

22 September, 2019 03:30 pm
3 - 1  

See match

Racket Centrum Houten, Houten, Nederland

Group Zondag poule D

Saturday, 28 September

Padel

28 September, 2019 09:00 am
4 - 0  

See match

Sportcentrum Zeewolde, Eikenlaan, Zeewolde, Nederland

Group Zaterdag poule A
Padel

28 September, 2019 09:30 am
2 - 2  

See match

Padelclub Victoria, Kralingseweg 226, Rotterdam, Nederland

Group Zaterdag poule B
Padel

28 September, 2019 10:00 am
2 - 2  

See match

TPV de Doordraaiers, Koedijk 3, 3992 LV Houten, Pays-Bas

Group Zaterdag poule B
Padel

28 September, 2019 12:00 pm
4 - 0  

See match

Eikenlaan 92, Zeewolde, Nederland

Group Zaterdag poule B
Padel

28 September, 2019 12:30 pm
4 - 0  

See match

Padelclub Victoria, Kralingseweg 226, Rotterdam, Nederland

Group Zaterdag poule A

Sunday, 29 September

Padel

29 September, 2019 12:00 am
1 - 3  

See match

Group Zondag poule E
Padel

29 September, 2019 09:30 am
4 - 0  

See match

TPV de Doordraaiers, Koedijk 3, 3992 LV Houten, Pays-Bas

Group Zondag poule F
Padel

29 September, 2019 11:00 am
2 - 2  

See match

Racket Centrum Houten, Houten, Nederland

Group Zondag poule D
Padel

29 September, 2019 11:00 am
0 - 4  

See match

Jaap Edenlaan 9, Haarlem, Nederland

Group Zondag poule E
Padel

29 September, 2019 12:00 pm
0 - 4  

See match

TPV de Doordraaiers, Koedijk 3, 3992 LV Houten, Pays-Bas

Group Zondag poule C
Padel

29 September, 2019 12:00 pm
0 - 4  

See match

Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland

Group Zondag poule D
Padel

29 September, 2019 01:00 pm
0 - 4  

See match

Padel Dam B.V., Tom Schreursweg 10, Amsterdam, Nederland

Group Zondag poule C

Saturday, 05 October

Padel

05 October, 2019 09:00 am
4 - 0  

See match

Sportcentrum Zeewolde, Eikenlaan, Zeewolde, Nederland

Group Zaterdag poule A
Padel

05 October, 2019 09:30 am
1 - 3  

See match

Lawntennisvereniging Maarn, Planetenbaan, Maarn, Nederland

Group Zaterdag poule B
Padel

05 October, 2019 10:00 am
2 - 2  

See match

Racket Centrum Houten, Houten, Nederland

Group Zaterdag poule A
Padel

05 October, 2019 10:00 am
4 - 0  

See match

TPV de Doordraaiers, Koedijk 3, 3992 LV Houten, Pays-Bas

Group Zaterdag poule B
Padel

05 October, 2019 11:30 am
0 - 4  

See match

Putweg 34, 6301 KL Valkenburg, Nederland

Group Zaterdag poule B

Sunday, 06 October

Padel

06 October, 2019 12:00 am
0 - 4  

See match

Group Zondag poule E
Padel

06 October, 2019 12:00 am
4 - 0  

See match

Group Zondag poule E
Padel

06 October, 2019 12:00 am
4 - 0  

See match

Group Zondag poule F
Padel

06 October, 2019 09:35 am
3 - 1  

See match

PadelZwolle, Holtenbroek, 8031 VA Zwolle, Pays-Bas

Group Zondag poule C
Padel

06 October, 2019 10:00 am
4 - 0  

See match

TVBuytenwegh, Buytenparklaan 5, Zoetermeer, Netherlands

Group Zondag poule F
Padel

06 October, 2019 11:00 am
4 - 0  

See match

Pelmolen 7, Houten, Nederland

Group Zondag poule C
Padel

06 October, 2019 12:00 pm
2 - 2  

See match

Group Zondag poule D
Padel

06 October, 2019 02:30 pm
0 - 4  

See match

TPV de Doordraaiers, Koedijk 3, 3992 LV Houten, Pays-Bas

Group Zondag poule C

Saturday, 12 October

Padel

12 October, 2019 09:00 am
4 - 0  

See match

Padelclub Victoria, Kralingseweg 226, Rotterdam, Nederland

Group Zaterdag poule B
Padel

12 October, 2019 10:00 am
0 - 4  

See match

Padelclub Victoria, Kralingseweg 226, Rotterdam, Nederland

Group Zaterdag poule A
Padel

12 October, 2019 11:00 am
0 - 4  

See match

Lawntennisvereniging Maarn, Planetenbaan, Maarn, Nederland

Group Zaterdag poule A
Padel

12 October, 2019 11:30 am
3 - 1  

See match

Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland

Group Zaterdag poule B
Padel

12 October, 2019 02:00 pm
1 - 3  

See match

Lawntennisvereniging Maarn, Planetenbaan, Maarn, Nederland

Group Zaterdag poule B

Sunday, 13 October

Padel

13 October, 2019 12:00 am
4 - 0  

See match

Group Zondag poule E
Padel

13 October, 2019 10:00 am
4 - 0  

See match

HTC Santana, Anjerstraat 18, Hoogkarspel, Nederland

Group Zondag poule C
Padel

13 October, 2019 10:00 am
0 - 4  

See match

Padel Dam B.V., Tom Schreursweg 10, Amsterdam, Nederland

Group Zondag poule C
Padel

13 October, 2019 11:00 am
4 - 0  

See match

Lawntennisvereniging Maarn, Planetenbaan, Maarn, Nederland

Group Zondag poule D
Padel

13 October, 2019 11:00 am
2 - 2  

See match

Jaap Edenlaan 9, Haarlem, Nederland

Group Zondag poule E
Padel

13 October, 2019 12:00 pm
0 - 4  

See match

TPV de Doordraaiers, Koedijk 3, 3992 LV Houten, Pays-Bas

Group Zondag poule C
Padel

13 October, 2019 12:00 pm
3 - 1  

See match

TVBuytenwegh, Buytenparklaan 5, Zoetermeer, Netherlands

Group Zondag poule F
Padel

13 October, 2019 01:00 pm
4 - 0  

See match

Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland

Group Zondag poule D
Padel

13 October, 2019 02:00 pm
1 - 3  

See match

Tennis- en squashcentrum Nieuwe Sloot, President Kennedylaan, Alphen aan den Rijn, Nederland

Group Zondag poule F

Saturday, 19 October

Padel

19 October, 2019 10:00 am
0 - 4  

See match

Racket Centrum Houten, Houten, Nederland

Group Zaterdag poule A
Padel

19 October, 2019 02:00 pm
1 - 3  

See match

Lawntennisvereniging Maarn, Planetenbaan, Maarn, Nederland

Group Zaterdag poule A
Padel

19 October, 2019 07:00 pm
4 - 0  

See match

TV Joure, Zuiderveldstraat 2, 8501 KC Joure, Pays-Bas

Group Zondag poule C

Sunday, 20 October

Padel

20 October, 2019 12:00 am
0 - 4  

See match

Group Zondag poule F
Padel

20 October, 2019 12:00 am
4 - 0  

See match

Group Zondag poule E
Padel

20 October, 2019 09:30 am
2 - 2  

See match

TPV de Doordraaiers, Koedijk 3, 3992 LV Houten, Pays-Bas

Group Zondag poule F
Padel

20 October, 2019 11:00 am
4 - 0  

See match

Racket Centrum Houten, Houten, Nederland

Group Zondag poule E
Padel

20 October, 2019 12:00 pm
4 - 0  

See match

TPV de Doordraaiers, Koedijk 3, 3992 LV Houten, Pays-Bas

Group Zondag poule D
Padel

20 October, 2019 01:30 pm
3 - 1  

See match

Lawntennisvereniging Maarn, Planetenbaan, Maarn, Nederland

Group Zondag poule D
Padel

20 October, 2019 03:30 pm
4 - 0  

See match

Pelmolen 7, Houten, Nederland

Group Zondag poule C

Sunday, 27 October

Padel

27 October, 2019 10:00 am
1 - 3  

See match

Padel Alphen, President Kennedylaan 1, Alphen aan den Rijn, Nederland

Group Zondag poule F

Sunday, 03 November

Padel

03 November, 2019 04:00 pm
2 - 2  

See match

Racket Centrum Houten, Houten, Nederland

Group Zondag poule D

Saturday, 09 November

Padel

09 November, 2019 09:30 am
4 - 0  

See match

TPV de Doordraaiers, Koedijk 3, 3992 LV Houten, Pays-Bas

Group Zondag poule F
1.606,75 ms