NPB Padelcompetitie voorjaar 2018 Select category:

From Saturday, 03 March, 2018 - Until Sunday, 24 June, 2018, 2018

Organizer: Nederlandse Padelbond

Country: Netherlands , Doorn, Nederland

Association: Nederlandse Padelbond

Padel

Search by match



Saturday, 03 March

Padel

03 March, 2018 10:00 am
2 - 2  

See match

Langschoterweg, Bennekom, Nederland

Group 2e klasse zaterdag poule C
Padel

03 March, 2018 10:00 am
4 - 0  

See match

Racket Centrum Houten, Houten, Nederland

Group 2e klasse zaterdag poule C
Padel

03 March, 2018 10:01 am
0 - 4  

See match

TEZ Enschede, Enschede-Zuid, Enschede, Nederland

Group 2e klasse zaterdag poule A
Padel

03 March, 2018 11:00 am
0 - 4  

See match

Tennis & Padel Vereniging Elckerlyc, Van IJsendijkstraat 64, Purmerend, Nederland

Group 2e klasse zaterdag poule B
Padel

03 March, 2018 01:00 pm
2 - 2  

See match

Bas-Tennis, Sportlaan, Biddinghuizen, Nederland

Group 2e klasse zaterdag poule C
Padel

03 March, 2018 02:00 pm
3 - 1  

See match

Topspinners, Minister de Savornin Lohmanlaan, Enschede, Nederland

Group 2e klasse zaterdag poule A
Padel

03 March, 2018 02:00 pm
0 - 4  

See match

Quick tennis & padel, Quick Tennis, Oude Almeloseweg, Oldenzaal, Nederland

Group 2e klasse zaterdag poule A

Sunday, 04 March

Padel

04 March, 2018 12:00 am
4 - 0  

See match

Group 2e klasse zondag poule A
Padel

04 March, 2018 10:00 am
1 - 3  

See match

Tennis- en squashcentrum Nieuwe Sloot, President Kennedylaan, Alphen aan den Rijn, Nederland

Group 2e klasse zondag poule D
Padel

04 March, 2018 10:00 am
0 - 4  

See match

Group 2e klasse zondag poule D
Padel

04 March, 2018 10:00 am
4 - 0  

See match

Tennis and Padel Voorhout, Fuchsiastraat, Voorhout, Nederland

Group 2e klasse zondag poule D
Padel

04 March, 2018 10:00 am
4 - 0  

See match

HTC Santana, Tennisvereniging H.T.C.

Group 2e klasse zondag poule B
Padel

04 March, 2018 11:00 am
3 - 1  

See match

Kralingseweg 226, 3062 CG Rotterdam

Group 2e klasse zondag poule D
Padel

04 March, 2018 01:00 pm
4 - 0  

See match

De Doordraaiers, Koedijk, Houten, Nederland

Group 2e klasse zondag poule C
Padel

04 March, 2018 01:00 pm
0 - 4  

See match

PadelZwolle, Zwolle, Nederland

Group 2e klasse zondag poule C
Padel

04 March, 2018 02:00 pm
0 - 4  

See match

Racket Centrum Houten, Houten, Nederland

Group 2e klasse zondag poule C

Saturday, 10 March

Padel

10 March, 2018 12:00 am
3 - 1  

See match

Group 2e klasse zaterdag poule C
Padel

10 March, 2018 12:00 am
0 - 4  

See match

Group 2e klasse zaterdag poule C
Padel

10 March, 2018 10:00 am
4 - 0  

See match

Group 2e klasse zaterdag poule A
Padel

10 March, 2018 10:00 am
4 - 0  

See match

HTC Santana, Anjerstraat 18, Hoogkarspel, Nederland

Group 2e klasse zaterdag poule B
Padel

10 March, 2018 10:00 am
0 - 4  

See match

Tennis & Padel Vereniging Elckerlyc, Van IJsendijkstraat 64, Purmerend, Nederland

Group 2e klasse zaterdag poule B
Padel

10 March, 2018 02:00 pm
0 - 4  

See match

Tennisvereniging Topspinners, Minister de Savornin Lohmanlaan, Enschede, Nederland

Group 2e klasse zaterdag poule A
Padel

10 March, 2018 02:00 pm
2 - 2  

See match

Racket Centrum Houten, Houten, Nederland

Group 2e klasse zaterdag poule C
Padel

10 March, 2018 03:00 pm
4 - 0  

See match

Quick Tennis, Oude Almeloseweg, Oldenzaal, Nederland

Group 2e klasse zaterdag poule A

Sunday, 11 March

Padel

11 March, 2018 10:00 am
2 - 2  

See match

Racket Centrum Houten, Houten, Nederland

Group 2e klasse zondag poule D
Padel

11 March, 2018 10:00 am
4 - 0  

See match

Coronel Sports, IJsselmeerstraat, Huizen, Nederland

Group 2e klasse zondag poule C
Padel

11 March, 2018 10:00 am
4 - 0  

See match

TEZ Enschede, Enschede-Zuid, Enschede, Nederland

Group 2e klasse zondag poule C
Padel

11 March, 2018 10:00 am
4 - 0  

See match

Lawn Tennis Vereniging Lelystad, Sportparkweg, Lelystad, Nederland

Group 2e klasse zondag poule A
Padel

11 March, 2018 10:00 am
2 - 2  

See match

Group 2e klasse zondag poule A
Padel

11 March, 2018 10:30 am
3 - 1  

See match

Tennis en PadelCentrum Daalmeer, Alkmaar Noord, Alkmaar, Nederland

Group 2e klasse zondag poule A
Padel

11 March, 2018 10:30 am
4 - 0  

See match

Padelclub Victoria, Kralingseweg 226, Rotterdam, Nederland

Group 2e klasse zondag poule D
Padel

11 March, 2018 11:00 am
2 - 2  

See match

Tennis en PadelCentrum Daalmeer, Alkmaar Noord, Alkmaar, Nederland

Group 2e klasse zondag poule B
Padel

11 March, 2018 12:00 pm
1 - 3  

See match

Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland

Group 2e klasse zondag poule C
Padel

11 March, 2018 12:00 pm
1 - 3  

See match

TVBuytenwegh, Buytenparklaan 5, Zoetermeer, Netherlands

Group 2e klasse zondag poule D
Padel

11 March, 2018 01:00 pm
3 - 1  

See match

LTV de Doordraaiers, Houten Poort v Wulven 2 (Koedijk 3 navigatie)

Group 2e klasse zondag poule D
Padel

11 March, 2018 02:00 pm
0 - 4  

See match

Tennis Vereniging Hoorn, 1624 PB Hoorn, Nederland

Group 2e klasse zondag poule B

Saturday, 17 March

Padel

17 March, 2018 12:00 am
3 - 1  

See match

Group 2e klasse zaterdag poule C
Padel

17 March, 2018 12:00 am
3 - 1  

See match

Group 2e klasse zaterdag poule C
Padel

17 March, 2018 10:00 am
2 - 2  

See match

T.V. Keltenwoud, Bennekom, Nederland

Group 2e klasse zaterdag poule C
Padel

17 March, 2018 11:00 am
2 - 2  

See match

Padel Dam B.V., Tom Schreursweg 10, Amsterdam, Nederland

Group 2e klasse zaterdag poule B

Sunday, 18 March

Padel

18 March, 2018 09:30 am
1 - 3  

See match

Tennis en PadelCentrum Daalmeer, Alkmaar Noord, Alkmaar, Nederland

Group 2e klasse zondag poule B
Padel

18 March, 2018 09:30 am
1 - 3  

See match

Tennisvereniging Elckerlyc, Van IJsendijkstraat, Purmerend, Nederland

Group 2e klasse zondag poule A
Padel

18 March, 2018 10:00 am
4 - 0  

See match

Padelclub Victoria, Kralingseweg 226, Rotterdam, Nederland

Group 2e klasse zondag poule D
Padel

18 March, 2018 10:00 am
4 - 0  

See match

Coronel Sports, IJsselmeerstraat, Huizen, Nederland

Group 2e klasse zondag poule C
Padel

18 March, 2018 10:00 am
4 - 0  

See match

Lawn Tennis Vereniging Lelystad, Sportparkweg, Lelystad, Nederland

Group 2e klasse zondag poule A
Padel

18 March, 2018 11:00 am
4 - 0  

See match

Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland

Group 2e klasse zondag poule C
Padel

18 March, 2018 11:00 am
3 - 1  

See match

TVBuytenwegh, Buytenparklaan 5, Zoetermeer, Netherlands

Group 2e klasse zaterdag poule B
Padel

18 March, 2018 12:00 pm
0 - 4  

See match

Group 2e klasse zondag poule C
Padel

18 March, 2018 12:00 pm
2 - 2  

See match

Group 2e klasse zondag poule D
Padel

18 March, 2018 01:00 pm
4 - 0  

See match

LTV de Doordraaiers, Houten Poort v Wulven 2 (Koedijk 3 navigatie)

Group 2e klasse zondag poule D
Padel

18 March, 2018 02:00 pm
0 - 4  

See match

Tennis Vereniging Hoorn, 1624 PB Hoorn, Nederland

Group 2e klasse zondag poule A

Friday, 23 March

Padel

23 March, 2018 07:00 pm
4 - 0  

See match

Tennisvereniging Elckerlyc, Van IJsendijkstraat, Purmerend, Nederland

Group 2e klasse zondag poule A

Saturday, 24 March

Padel

24 March, 2018 10:00 am
2 - 2  

See match

Group 2e klasse zaterdag poule C
Padel

24 March, 2018 10:00 am
1 - 3  

See match

TVBuytenwegh, Buytenparklaan 5, Zoetermeer, Netherlands

Group 2e klasse zaterdag poule B
Padel

24 March, 2018 10:00 am
3 - 1  

See match

Tennis & Padel Vereniging Elckerlyc, Van IJsendijkstraat 64, Purmerend, Nederland

Group 2e klasse zaterdag poule B
Padel

24 March, 2018 11:00 am
4 - 0  

See match

Beilen, Nederland

Group 2e klasse zaterdag poule C
Padel

24 March, 2018 11:00 am
2 - 2  

See match

Fuchsiastraat 1, Voorhout, Nederland

Group 2e klasse zaterdag poule B
Padel

24 March, 2018 01:00 pm
1 - 3  

See match

Bas-Tennis, Sportlaan, Biddinghuizen, Nederland

Group 2e klasse zaterdag poule C
Padel

24 March, 2018 02:00 pm
1 - 3  

See match

Topspinners, Minister de Savornin Lohmanlaan, Enschede, Nederland

Group 2e klasse zaterdag poule A
Padel

24 March, 2018 03:00 pm
0 - 4  

See match

Quick Tennis, Oude Almeloseweg, Oldenzaal, Nederland

Group 2e klasse zaterdag poule A
Padel

24 March, 2018 04:00 pm
4 - 0  

See match

Topspinners, Enschede, Nederland

Group 2e klasse zaterdag poule A

Sunday, 25 March

Padel

25 March, 2018 09:00 am
4 - 0  

See match

HTC Santana, Anjerstraat 18, Hoogkarspel, Nederland

Group 2e klasse zondag poule A
Padel

25 March, 2018 10:00 am
0 - 4  

See match

Tennis en PadelCentrum Daalmeer, Alkmaar Noord, Alkmaar, Nederland

Group 2e klasse zondag poule A
Padel

25 March, 2018 10:00 am
1 - 3  

See match

Padelclub Victoria, Kralingseweg 226, Rotterdam, Nederland

Group 2e klasse zondag poule D
Padel

25 March, 2018 10:00 am
1 - 3  

See match

De Doordraaiers, Koedijk, Houten, Nederland

Group 2e klasse zondag poule C
Padel

25 March, 2018 11:00 am
3 - 1  

See match

Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland

Group 2e klasse zondag poule C
Padel

25 March, 2018 11:00 am
3 - 1  

See match

Tennis en PadelCentrum Daalmeer, Alkmaar Noord, Alkmaar, Nederland

Group 2e klasse zondag poule B
Padel

25 March, 2018 12:00 pm
1 - 3  

See match

TV Joure, Joure, Nederland

Group 2e klasse zondag poule A
Padel

25 March, 2018 12:00 pm
0 - 4  

See match

PadelZwolle, Zwolle, Nederland

Group 2e klasse zondag poule C
Padel

25 March, 2018 02:00 pm
0 - 4  

See match

Victoria

Group 2e klasse zondag poule D
Padel

25 March, 2018 02:00 pm
1 - 3  

See match

Tennis Vereniging Hoorn, 1624 PB Hoorn, Nederland

Group 2e klasse zondag poule B

Monday, 26 March

Padel

26 March, 2018 07:00 pm
0 - 4  

See match

Tennis Vereniging Hoorn, 1624 PB Hoorn, Nederland

Group 2e klasse zondag poule B

Saturday, 31 March

Padel

31 March, 2018 12:00 am
1 - 3  

See match

Group 2e klasse zaterdag poule C
Padel

31 March, 2018 12:00 am
4 - 0  

See match

Group 2e klasse zaterdag poule C
Padel

31 March, 2018 10:00 am
2 - 2  

See match

T.V. Keltenwoud, Bennekom, Nederland

Group 2e klasse zaterdag poule C
Padel

31 March, 2018 10:00 am
0 - 4  

See match

T.E.Z. Tennisvereniging Enschede-Zuid, Geessinkweg, Enschede, Netherlands

Group 2e klasse zaterdag poule A
Padel

31 March, 2018 10:00 am
0 - 4  

See match

Tennis & Padel Vereniging Elckerlyc, Van IJsendijkstraat 64, Purmerend, Nederland

Group 2e klasse zaterdag poule B
Padel

31 March, 2018 10:00 am
4 - 0  

See match

ALTV Zoetermeer, Zoetermeer, Nederland

Group 2e klasse zaterdag poule B
Padel

31 March, 2018 10:00 am
2 - 2  

See match

Padel Dam B.V., Tom Schreursweg 10, Amsterdam, Nederland

Group 2e klasse zaterdag poule B
Padel

31 March, 2018 03:00 pm
2 - 2  

See match

Quick Tennis, Oude Almeloseweg, Oldenzaal, Nederland

Group 2e klasse zaterdag poule A
Padel

31 March, 2018 04:00 pm
1 - 3  

See match

Topspinners, Minister de Savornin Lohmanlaan, Enschede, Nederland

Group 2e klasse zaterdag poule A

Monday, 02 April

Padel

02 April, 2018 12:00 am
4 - 0  

See match

Group 2e klasse zondag poule C
Padel

02 April, 2018 09:30 am
3 - 1  

See match

Tennisvereniging Elckerlyc, Van IJsendijkstraat, Purmerend, Nederland

Group 2e klasse zondag poule A
Padel

02 April, 2018 10:00 am
3 - 1  

See match

Group 2e klasse zondag poule D
Padel

02 April, 2018 10:00 am
3 - 1  

See match

Padelclub Victoria, Kralingseweg 226, Rotterdam, Nederland

Group 2e klasse zondag poule D
Padel

02 April, 2018 10:00 am
2 - 2  

See match

Tennis en PadelCentrum Daalmeer, Alkmaar Noord, Alkmaar, Nederland

Group 2e klasse zondag poule B
Padel

02 April, 2018 10:30 am
1 - 3  

See match

Tennis en PadelCentrum Daalmeer, Alkmaar Noord, Alkmaar, Nederland

Group 2e klasse zondag poule A
Padel

02 April, 2018 11:00 am
3 - 1  

See match

Tennis & Padel Voorhout, Fuchsiastraat, Voorhout, Nederland

Group 2e klasse zondag poule D
Padel

02 April, 2018 12:00 pm
1 - 3  

See match

Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland

Group 2e klasse zondag poule C
Padel

02 April, 2018 12:00 pm
4 - 0  

See match

HTC Santana, Tennisvereniging H.T.C.

Group 2e klasse zondag poule B
Padel

02 April, 2018 01:00 pm
3 - 1  

See match

Group 2e klasse zondag poule D
Padel

02 April, 2018 01:00 pm
1 - 3  

See match

Tennis Vereniging Hoorn, 1624 PB Hoorn, Nederland

Group 2e klasse zondag poule A

Wednesday, 04 April

Padel

04 April, 2018 07:00 pm
0 - 4  

See match

TEZ Enschede, Enschede-Zuid, Enschede, Nederland

Group 2e klasse zaterdag poule A

Saturday, 07 April

Padel

07 April, 2018 01:00 pm
4 - 0  

See match

Padel Dam B.V., Tom Schreursweg 10, Amsterdam, Nederland

Group 2e klasse zaterdag poule B

Sunday, 08 April

Padel

08 April, 2018 11:00 am
1 - 3  

See match

Tennis en PadelCentrum Daalmeer, Alkmaar Noord, Alkmaar, Nederland

Group 2e klasse zondag poule A
Padel

08 April, 2018 12:00 pm
4 - 0  

See match

Fuchsiastraat 1, Voorhout, Nederland

Group 2e klasse zaterdag poule B

Saturday, 14 April

Padel

14 April, 2018 10:00 am
1 - 3  

See match

ALTV Zoetermeer, Zoetermeer, Nederland

Group 2e klasse zaterdag poule B

Sunday, 15 April

Padel

15 April, 2018 10:00 am
0 - 4  

See match

Racket Centrum Houten, Houten, Nederland

Group 2e klasse zondag poule D

Saturday, 21 April

Padel

21 April, 2018 10:30 am
4 - 0  

See match

HTC Santana, Anjerstraat 18, Hoogkarspel, Nederland

Group 2e klasse zaterdag poule B

Saturday, 28 April

Padel

28 April, 2018 10:00 am
3 - 1  

See match

TEZ Enschede, Enschede-Zuid, Enschede, Nederland

Group 2e klasse zaterdag poule A

Sunday, 29 April

Padel

29 April, 2018 11:00 am
2 - 2  

See match

Tennis and Padel Voorhout, Fuchsiastraat, Voorhout, Nederland

Group 2e klasse zondag poule D

Sunday, 27 May

Padel

27 May, 2018 12:00 am
2 - 2  

See match

Alphen aan den Rijn, Netherlands

Group 2e klasse zondag poule D
Padel

27 May, 2018 10:30 am
3 - 1  

See match

TEZ Enschede, Enschede-Zuid, Enschede, Nederland

Group 2e klasse zondag poule C

Saturday, 09 June

Padel

09 June, 2018 12:00 am
4 - 0  

See match

Group 2e klasse zaterdag poule C
Padel

09 June, 2018 12:00 am

VS


See match

Group 2e klasse zaterdag poule B
Padel

09 June, 2018 10:00 am
1 - 3  

See match

HTC Santana, Anjerstraat 18, Hoogkarspel, Nederland

Group 2e klasse zaterdag poule B
Padel

09 June, 2018 10:00 am
1 - 3  

See match

Tennis & Padel Vereniging Elckerlyc, Van IJsendijkstraat 64, Purmerend, Nederland

Group 2e klasse zaterdag poule B
Padel

09 June, 2018 10:00 am
2 - 2  

See match

LTV Maarn, Planetenbaan 1b, 3951 EH Maarn, Nederland

Group 2e klasse zaterdag poule C
Padel

09 June, 2018 01:00 pm
3 - 1  

See match

Bas-Tennis, Sportlaan, Biddinghuizen, Nederland

Group 2e klasse zaterdag poule C
Padel

09 June, 2018 02:00 pm
3 - 1  

See match

Quick tennis & padel, Quick Tennis, Oude Almeloseweg, Oldenzaal, Nederland

Group 2e klasse zaterdag poule A
Padel

09 June, 2018 02:00 pm
1 - 3  

See match

Topspinners, Minister de Savornin Lohmanlaan, Enschede, Nederland

Group 2e klasse zaterdag poule A
Padel

09 June, 2018 02:00 pm
4 - 0  

See match

TEZ Enschede, Enschede-Zuid, Enschede, Nederland

Group 2e klasse zaterdag poule A

Sunday, 10 June

Padel

10 June, 2018 12:00 am
0 - 4  

See match

Tennis en Padel Oosthout, Voorhout, Nederland

Group 2e klasse zondag poule D
Padel

10 June, 2018 12:00 am
0 - 4  

See match

Group 2e klasse zondag poule D
Padel

10 June, 2018 12:00 am
0 - 4  

See match

Group 2e klasse zondag poule D
Padel

10 June, 2018 10:00 am
4 - 0  

See match

Coronel Sports, IJsselmeerstraat, Huizen, Nederland

Group 2e klasse zondag poule C
Padel

10 June, 2018 10:00 am
3 - 1  

See match

Lawn Tennis Vereniging Lelystad, Sportparkweg, Lelystad, Nederland

Group 2e klasse zondag poule A
Padel

10 June, 2018 10:00 am
2 - 2  

See match

Tennis en PadelCentrum Daalmeer, Alkmaar Noord, Alkmaar, Nederland

Group 2e klasse zondag poule A
Padel

10 June, 2018 11:00 am
1 - 3  

See match

Topspinners, Enschede, Nederland

Group 2e klasse zaterdag poule A
Padel

10 June, 2018 11:00 am
0 - 4  

See match

Racket Centrum Houten, Houten, Nederland

Group 2e klasse zondag poule D
Padel

10 June, 2018 11:00 am
2 - 2  

See match

Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland

Group 2e klasse zondag poule C
Padel

10 June, 2018 11:00 am
4 - 0  

See match

Tennis en PadelCentrum Daalmeer, Alkmaar Noord, Alkmaar, Nederland

Group 2e klasse zondag poule B
Padel

10 June, 2018 12:00 pm
0 - 4  

See match

Tennis Vereniging Hoorn, 1624 PB Hoorn, Nederland

Group 2e klasse zondag poule A
Padel

10 June, 2018 12:00 pm
0 - 4  

See match

PadelZwolle, Zwolle, Nederland

Group 2e klasse zondag poule C
Padel

10 June, 2018 02:00 pm
1 - 3  

See match

HTC Santana, Tennisvereniging H.T.C.

Group 2e klasse zondag poule B

Saturday, 16 June

Padel

16 June, 2018 12:00 am
1 - 3  

See match

Group 2e klasse zaterdag poule B
Padel

16 June, 2018 12:00 am
1 - 3  

See match

Group 2e klasse zaterdag poule C
Padel

16 June, 2018 12:00 am
1 - 3  

See match

Group 2e klasse zaterdag poule C
Padel

16 June, 2018 10:00 am
0 - 4  

See match

Racket Centrum Houten, Houten, Nederland

Group 2e klasse zaterdag poule C
Padel

16 June, 2018 10:00 am
0 - 4  

See match

Tennis & Padel Vereniging Elckerlyc, Van IJsendijkstraat 64, Purmerend, Nederland

Group 2e klasse zaterdag poule B
Padel

16 June, 2018 12:00 pm
0 - 4  

See match

TVBuytenwegh, Buytenparklaan 5, Zoetermeer, Netherlands

Group 2e klasse zaterdag poule B
Padel

16 June, 2018 02:00 pm
4 - 0  

See match

Topspinners, Enschede, Nederland

Group 2e klasse zaterdag poule A
Padel

16 June, 2018 03:00 pm

VS


See match

Quick Tennis, Oude Almeloseweg, Oldenzaal, Nederland

Group 2e klasse zaterdag poule A
Padel

16 June, 2018 04:00 pm

VS


See match

Topspinners, Enschede, Nederland

Group 2e klasse zaterdag poule A

Sunday, 17 June

Padel

17 June, 2018 12:00 am
1 - 3  

See match

Group 2e klasse zondag poule D
Padel

17 June, 2018 12:00 am
4 - 0  

See match

Group 2e klasse zondag poule D
Padel

17 June, 2018 10:00 am
2 - 2  

See match

TEZ Enschede, Enschede-Zuid, Enschede, Nederland

Group 2e klasse zondag poule C
Padel

17 June, 2018 10:00 am
4 - 0  

See match

De Doordraaiers, Koedijk, Houten, Nederland

Group 2e klasse zondag poule C
Padel

17 June, 2018 10:00 am
4 - 0  

See match

Tennis en PadelCentrum Daalmeer, Alkmaar Noord, Alkmaar, Nederland

Group 2e klasse zondag poule B
Padel

17 June, 2018 10:00 am
4 - 0  

See match

joure

Group 2e klasse zondag poule A
Padel

17 June, 2018 10:00 am
1 - 3  

See match

Racket Centrum Houten, Houten, Nederland

Group 2e klasse zondag poule D
Padel

17 June, 2018 10:30 am
0 - 4  

See match

Tennis en PadelCentrum Daalmeer, Alkmaar Noord, Alkmaar, Nederland

Group 2e klasse zondag poule A
Padel

17 June, 2018 11:00 am
2 - 2  

See match

HTC Santana, Anjerstraat 18, Hoogkarspel, Nederland

Group 2e klasse zondag poule A
Padel

17 June, 2018 12:00 pm
1 - 3  

See match

Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland

Group 2e klasse zondag poule C
Padel

17 June, 2018 01:00 pm
4 - 0  

See match

LTV de Doordraaiers, Houten Poort v Wulven 2 (Koedijk 3 navigatie)

Group 2e klasse zondag poule D

Saturday, 23 June

Padel

23 June, 2018 09:00 am
0 - 4  

See match

Tennis en PadelCentrum Daalmeer, Alkmaar Noord, Alkmaar, Nederland

Padel

23 June, 2018 09:00 am
4 - 0  

See match

Tennis en PadelCentrum Daalmeer, Alkmaar Noord, Alkmaar, Nederland

Padel

23 June, 2018 10:15 am
4 - 0  

See match

Tennis en PadelCentrum Daalmeer, Alkmaar Noord, Alkmaar, Nederland

Sunday, 24 June

Padel

24 June, 2018 11:00 am
2 - 2  

See match

Tennis en PadelCentrum Daalmeer, Alkmaar Noord, Alkmaar, Nederland

TBD

Padel

TBD
1 - 3  

See match

Doorn, Nederland

Padel

TBD
1 - 3  

See match

Doorn, Nederland

3.237,03 ms