NPB Padelcompetitie voorjaar 2019 Select category:

From Friday, 05 April, 2019 - Until Sunday, 16 June, 2019, 2019

Organizer: Nederlandse Padelbond

Country: Netherlands , Doorn, Nederland

Association: Nederlandse Padelbond

Category: NPB Padelcompetitie (C 2k)

Padel

Print

NPB Padelcompetitie voorjaar 2019 2e klasse

Friday, 05 April, 2019 Venue
12:00 am QUICK VRIJDAG 1 4/0
SMASH NEEDE 2 HH VRIJDAGAVOND
12:00 am VIC-KINGS VRIJDAG 4/0
KELTENWOUD VRIJDAG TEAM 1
07:00 pm TOPSPINNERS 1 VRIJDAG 4/0
TEAM SMASH NEEDE TENNIS & PADEL DD VRIJDAGAVOND Topspinners
08:00 pm RCH PADEL VRIJDAG 1 2/2
LTV MAARN VRIJDAG 1 Racket Centrum Houten
08:00 pm TOPSPINNERS 2 VRIJDAG 3/1
TEZ 1 VRIJDAG Minister de Savornin Lohmanlaan 25, 7522 AP Enschede, Netherlands
Saturday, 06 April, 2019 Venue
12:00 am OOSTHOUT 2 VS OOSTHOUT 3
12:00 am TC HEILOO UNITED NPB 1 1/3
IN EXTREMIX
10:00 am PADEL DAM MAAR NIET 4/0
PIM MULIER ZATERDAG 1 Padel Dam, Tom Schreursweg, Amsterdam, Nederland
01:00 pm HTC SANTANA 1 ZATERDAG 4/0
DAALMEER ZATERDAG 1 HTC Santana
02:00 pm KELTENWOUD ZATERDAG TEAM 1 4/0
TC SMALHORST 2E KLASSE ZATERDAG Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland
02:00 pm TOPSPINNERS 1 ZATERDAG 2/2
SPORTCENTRUM ZEEWOLDE TEAM 2 7522 BD Enschede, Nederland
Sunday, 07 April, 2019 Venue
12:00 am PADELZWOLLE 2 4/0
TOPSPINNERS ZONDAG 2
10:00 am GEULDAL 1 4/0
RCH PADEL ZONDAG 2 Tennis Padel Geuldal, Putweg, Valkenburg, Nederland
10:00 am HOENDERDAAL TEAM ZONDAG 1/3
NTC HEREN1 ZONDAG Health Center Hoenderdaal, Hoendersteeg, Driebergen-Rijsenburg, Nederland
10:00 am ELCKERLYC 5.2 1/3
TV JOURE 3 Tennis & Padel Vereniging Elckerlyc
10:00 am TV JOURE 4 2/2
RCH PADEL ZONDAG 1 TV Joure
10:00 am DOORDRAAIERS TEAM4 1/3
KELTENWOUD ZONDAG TEAM 4
10:30 am OOSTHOUT 4 2/2
HTC SANTANA 2 ZONDAG fuchsiastraat 1 voorhout nederland
11:00 am TC SMALHORST 2E KLASSE ZONDAG 3/1
TV JOURE 2 TC Smalhorst
12:00 pm VICTORIA 2 ZONDAG 4/0
PIM MULIER ZONDAG 1 Victoria Padel Vereniging
01:00 pm KELTENWOUD ZONDAG TEAM 5 3/1
TV BUYTENWEGH ZONDAG Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland
01:30 pm RCH PADEL ZONDAG 3 0/4
DOORDRAAIERS TEAM5 Racket Centrum Houten
Friday, 12 April, 2019 Venue
12:00 am VIC-KINGS VRIJDAG 4/0
RCH PADEL VRIJDAG 1
12:00 am TEAM SMASH NEEDE TENNIS & PADEL DD VRIJDAGAVOND 0/4
TOPSPINNERS 2 VRIJDAG
12:00 am SMASH NEEDE 2 HH VRIJDAGAVOND 1/3
TEZ 1 VRIJDAG
07:00 pm KELTENWOUD VRIJDAG TEAM 1 3/1
LTV MAARN VRIJDAG 1 Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland
07:00 pm TOPSPINNERS 1 VRIJDAG 0/4
QUICK VRIJDAG 1 Topspinners, Enschede, Nederland
Saturday, 13 April, 2019 Venue
12:00 am PIM MULIER ZATERDAG 1 1/3
SPORTCENTRUM ZEEWOLDE 3 TPV Pim Mulier
12:00 am IN EXTREMIX 2/2
OOSTHOUT 2
12:00 am TC SMALHORST 2E KLASSE ZATERDAG 0/4
TOPSPINNERS 1 ZATERDAG
10:00 am ELCKERLYC 5 4/0
TC HEILOO UNITED NPB 1 Tennis & Padel Vereniging Elckerlyc
11:00 am DAALMEER ZATERDAG 1 VS OOSTHOUT 3 Tennis en PadelCentrum Daalmeer
01:00 pm SPORTCENTRUM ZEEWOLDE TEAM 2 2/2
KELTENWOUD ZATERDAG TEAM 1 Zeewolde, Nederland
02:00 pm DIJKZICHT ZATERDAG 1 2/2
PADEL DAM MAAR NIET Tennis Dijkzicht, Wester Ven, Volendam, Nederland
Sunday, 14 April, 2019 Venue
12:00 am NTC HEREN1 ZONDAG 0/4
TV JOURE 3
12:00 am DOE NOU MAAR 3/1
PIM MULIER ZONDAG 1
10:00 am TV BUYTENWEGH ZONDAG 1/3
RCH PADEL ZONDAG 3 TVBuytenwegh
10:00 am RCH PADEL ZONDAG 1 4/0
ELCKERLYC 5.2 Racket Centrum Houten
10:00 am DOORDRAAIERS TEAM5 1/3
KELTENWOUD ZONDAG TEAM 5 Padel Doordraaiers Houten (Utrecht)
10:00 am TV JOURE 2 3/1
PADELZWOLLE 2
10:30 am HTC SANTANA 2 ZONDAG 4/0
VICTORIA 2 ZONDAG HTC Santana
10:30 am TOPSPINNERS ZONDAG 2 0/4
TC SMALHORST 2E KLASSE ZONDAG Tennis- en Padelvereniging Topspinners
11:00 am RCH PADEL ZONDAG 2 4/0
DOORDRAAIERS TEAM4 Racket Centrum Houten
12:00 pm THE DEUCEBAGS - DAALMEER 3/1
OOSTHOUT 4 Tennis en PadelCentrum Daalmeer
12:30 pm DOORDRAAIERS TEAM6 4/0
TV JOURE 4 De Doordraaiers, Houten, Nederland
02:00 pm KELTENWOUD ZONDAG TEAM 4 1/3
GEULDAL 1 Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland
Friday, 19 April, 2019 Venue
12:00 am SMASH NEEDE 2 HH VRIJDAGAVOND 1/3
TOPSPINNERS 1 VRIJDAG
12:00 am TEZ 1 VRIJDAG 4/0
TEAM SMASH NEEDE TENNIS & PADEL DD VRIJDAGAVOND enschede
12:00 am QUICK VRIJDAG 1 3/1
TOPSPINNERS 2 VRIJDAG
07:00 pm LTV MAARN VRIJDAG 1 1/3
VIC-KINGS VRIJDAG
07:00 pm KELTENWOUD VRIJDAG TEAM 1 0/4
RCH PADEL VRIJDAG 1 Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland
Saturday, 20 April, 2019 Venue
12:00 am PIM MULIER ZATERDAG 1 0/4
DIJKZICHT ZATERDAG 1
12:00 am OOSTHOUT 2 VS TC HEILOO UNITED NPB 1
12:00 am OOSTHOUT 3 1/3
HTC SANTANA 1 ZATERDAG
12:00 am PADEL DAM MAAR NIET 0/4
SPORTCENTRUM ZEEWOLDE 3 Padel Dam B.V.
10:00 am KELTENWOUD ZATERDAG TEAM 1 1/3
TOPSPINNERS 1 ZATERDAG Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland
01:00 pm SPORTCENTRUM ZEEWOLDE TEAM 2 4/0
TC SMALHORST 2E KLASSE ZATERDAG Zeewolde, Nederland
02:00 pm DAALMEER ZATERDAG 1 0/4
ELCKERLYC 5
Monday, 22 April, 2019 Venue
12:00 am PIM MULIER ZONDAG 1 0/4
HTC SANTANA 1 ZONDAG
12:00 am NTC HEREN1 ZONDAG 0/4
DOORDRAAIERS TEAM6
12:00 am TV JOURE 3 3/1
HOENDERDAAL TEAM ZONDAG
10:00 am VICTORIA 2 ZONDAG 4/0
OOSTHOUT 4 Padelclub Victoria
10:00 am DOORDRAAIERS TEAM5 2/2
TV BUYTENWEGH ZONDAG Padel Doordraaiers Houten (Utrecht)
10:00 am TOPSPINNERS ZONDAG 2 0/4
TV JOURE 2 Tennis- en Padelvereniging Topspinners
11:00 am GEULDAL 1 1/3
DOORDRAAIERS TEAM4
12:00 pm DOE NOU MAAR 3/1
THE DEUCEBAGS - DAALMEER Padelclub DunaMar
Tuesday, 23 April, 2019 Venue
07:00 pm SPORTCENTRUM ZEEWOLDE 3 0/4
DIJKZICHT ZATERDAG 1 Sport Centrum Zeewolde
Sunday, 05 May, 2019 Venue
10:00 am ELCKERLYC 5.2 3/1
TV JOURE 4 Tennis & Padel Vereniging Elckerlyc
Friday, 10 May, 2019 Venue
12:00 am TEZ 1 VRIJDAG 2/2
TOPSPINNERS 1 VRIJDAG
12:00 am TEAM SMASH NEEDE TENNIS & PADEL DD VRIJDAGAVOND 0/4
QUICK VRIJDAG 1
07:00 pm KELTENWOUD VRIJDAG TEAM 1 0/4
VIC-KINGS VRIJDAG Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland
07:00 pm LTV MAARN VRIJDAG 1 4/0
RCH PADEL VRIJDAG 1 LTV Maarn
07:00 pm TOPSPINNERS 2 VRIJDAG 4/0
SMASH NEEDE 2 HH VRIJDAGAVOND
Saturday, 11 May, 2019 Venue
12:00 am TC HEILOO UNITED NPB 1 4/0
DAALMEER ZATERDAG 1
12:00 am TC SMALHORST 2E KLASSE ZATERDAG 0/4
KELTENWOUD ZATERDAG TEAM 1
10:00 am SPORTCENTRUM ZEEWOLDE TEAM 2 2/2
TOPSPINNERS 1 ZATERDAG Zeewolde, Nederland
10:00 am ELCKERLYC 5 2/2
OOSTHOUT 3 Tennis & Padel Vereniging Elckerlyc
11:00 am HTC SANTANA 1 ZATERDAG 3/1
IN EXTREMIX HTC Santana
02:00 pm PIM MULIER ZATERDAG 1 0/4
PADEL DAM MAAR NIET Jaap Edenlaan, Haarlem, Nederland
02:00 pm DIJKZICHT ZATERDAG 1 1/3
SPORTCENTRUM ZEEWOLDE 3 Tennis Dijkzicht, Wester Ven, Volendam, Nederland
Sunday, 12 May, 2019 Venue
10:00 am TV JOURE 4 3/1
NTC HEREN1 ZONDAG TV Joure
10:00 am HOENDERDAAL TEAM ZONDAG 0/4
RCH PADEL ZONDAG 1 Health Center Hoenderdaal, Hoendersteeg, Driebergen-Rijsenburg, Nederland
10:00 am DOORDRAAIERS TEAM5 2/2
RCH PADEL ZONDAG 3 Padel Doordraaiers Houten (Utrecht)
10:00 am TV BUYTENWEGH ZONDAG 1/3
KELTENWOUD ZONDAG TEAM 5 TVBuytenwegh
10:00 am RCH PADEL ZONDAG 2 2/2
GEULDAL 1 Racket Centrum Houten
10:00 am TOPSPINNERS ZONDAG 2 0/4
PADELZWOLLE 2 Tennis- en Padelvereniging Topspinners
10:30 am HTC SANTANA 1 ZONDAG 4/0
HTC SANTANA 2 ZONDAG HTC Santana
10:30 am OOSTHOUT 4 0/4
DOE NOU MAAR Fuchsiastraat 1, 2215 ML Voorhout, Nederland
12:00 pm TV JOURE 2 2/2
TC SMALHORST 2E KLASSE ZONDAG TV Joure
12:00 pm THE DEUCEBAGS - DAALMEER 4/0
PIM MULIER ZONDAG 1 Daalmeer, Netherlands
12:30 pm DOORDRAAIERS TEAM6 3/1
TV JOURE 3 De Doordraaiers, Houten, Nederland
02:00 pm KELTENWOUD ZONDAG TEAM 4 2/2
DOORDRAAIERS TEAM4 Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland
Friday, 17 May, 2019 Venue
12:00 am TEZ 1 VRIJDAG 0/4
QUICK VRIJDAG 1
12:00 am SMASH NEEDE 2 HH VRIJDAGAVOND 2/2
TEAM SMASH NEEDE TENNIS & PADEL DD VRIJDAGAVOND
07:00 pm LTV MAARN VRIJDAG 1 3/1
KELTENWOUD VRIJDAG TEAM 1 LTV Maarn
07:30 pm TOPSPINNERS 1 VRIJDAG 0/4
TOPSPINNERS 2 VRIJDAG Tennisvereniging Topspinners, Minister de Savornin Lohmanlaan, Enschede, Nederland
08:00 pm RCH PADEL VRIJDAG 1 0/4
VIC-KINGS VRIJDAG Racket Centrum Houten
Saturday, 18 May, 2019 Venue
12:00 am OOSTHOUT 3 1/3
TC HEILOO UNITED NPB 1
12:00 am OOSTHOUT 2 0/4
HTC SANTANA 1 ZATERDAG
12:00 am IN EXTREMIX 1/3
ELCKERLYC 5
10:00 am PADEL DAM MAAR NIET 0/4
DIJKZICHT ZATERDAG 1 Padel Dam, Tom Schreursweg, Amsterdam, Nederland
10:00 am SPORTCENTRUM ZEEWOLDE 3 3/1
PIM MULIER ZATERDAG 1 Sport Centrum Zeewolde
11:00 am KELTENWOUD ZATERDAG TEAM 1 2/2
SPORTCENTRUM ZEEWOLDE TEAM 2 Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland
02:00 pm TOPSPINNERS 1 ZATERDAG 4/0
TC SMALHORST 2E KLASSE ZATERDAG Tennis- en Padelvereniging Topspinners
Sunday, 19 May, 2019 Venue
12:00 am PIM MULIER ZONDAG 1 1/3
OOSTHOUT 4
12:00 am VICTORIA 2 ZONDAG 0/4
HTC SANTANA 1 ZONDAG
12:00 am PADELZWOLLE 2 3/1
TV JOURE 2
10:00 am DOORDRAAIERS TEAM4 3/1
RCH PADEL ZONDAG 2 De Doordraaiers, Houten, Nederland
10:00 am ELCKERLYC 5.2 3/1
HOENDERDAAL TEAM ZONDAG Tennis & Padel Vereniging Elckerlyc
10:00 am TV JOURE 3 4/0
TV JOURE 4
10:00 am RCH PADEL ZONDAG 1 0/4
DOORDRAAIERS TEAM6 Racket Centrum Houten
10:00 am KELTENWOUD ZONDAG TEAM 5 4/0
DOORDRAAIERS TEAM5 Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland
10:30 am HTC SANTANA 2 ZONDAG 0/4
THE DEUCEBAGS - DAALMEER HTC Santana
11:00 am GEULDAL 1 4/0
KELTENWOUD ZONDAG TEAM 4 Tennis Padel Geuldal
11:00 am TC SMALHORST 2E KLASSE ZONDAG 4/0
TOPSPINNERS ZONDAG 2 TC Smalhorst
12:30 pm RCH PADEL ZONDAG 3 2/2
TV BUYTENWEGH ZONDAG Racket Centrum Houten
Friday, 24 May, 2019 Venue
08:00 pm RCH PADEL VRIJDAG 1 1/3
KELTENWOUD VRIJDAG TEAM 1 Racket Centrum Houten
08:30 pm VIC-KINGS VRIJDAG 4/0
LTV MAARN VRIJDAG 1 Escuela de tenis Vistalegre
Saturday, 25 May, 2019 Venue
12:00 am OOSTHOUT 3 0/4
IN EXTREMIX
12:00 am SPORTCENTRUM ZEEWOLDE 3 2/2
PADEL DAM MAAR NIET
12:00 am TC SMALHORST 2E KLASSE ZATERDAG 0/4
SPORTCENTRUM ZEEWOLDE TEAM 2
10:00 am TOPSPINNERS 1 ZATERDAG 3/1
KELTENWOUD ZATERDAG TEAM 1 Tennis- en Padelvereniging Topspinners
11:00 am HTC SANTANA 1 ZATERDAG 4/0
ELCKERLYC 5 HTC Santana
01:00 pm DIJKZICHT ZATERDAG 1 4/0
PIM MULIER ZATERDAG 1 Tennis Dijkzicht, Wester Ven, Volendam, Nederland
02:00 pm DAALMEER ZATERDAG 1 VS OOSTHOUT 2
Sunday, 26 May, 2019 Venue
12:00 am PIM MULIER ZONDAG 1 1/3
HTC SANTANA 2 ZONDAG
12:00 am DOE NOU MAAR 1/3
VICTORIA 2 ZONDAG
12:00 am NTC HEREN1 ZONDAG 1/3
ELCKERLYC 5.2
12:00 am PADELZWOLLE 2 2/2
TC SMALHORST 2E KLASSE ZONDAG
12:00 am HOENDERDAAL TEAM ZONDAG 0/4
DOORDRAAIERS TEAM6
10:00 am HTC SANTANA 1 ZONDAG 4/0
THE DEUCEBAGS - DAALMEER Tennisvereniging H.T.C. "Santana", Anjerstraat, Hoogkarspel, Netherlands
10:00 am TV JOURE 3 2/2
RCH PADEL ZONDAG 1 TV Joure
10:00 am RCH PADEL ZONDAG 2 2/2
KELTENWOUD ZONDAG TEAM 4 Racket Centrum Houten
12:00 pm TV JOURE 2 4/0
TOPSPINNERS ZONDAG 2
12:30 pm RCH PADEL ZONDAG 3 2/2
KELTENWOUD ZONDAG TEAM 5 Racket Centrum Houten
12:30 pm DOORDRAAIERS TEAM4 1/3
GEULDAL 1 De Doordraaiers, Houten, Nederland
Friday, 31 May, 2019 Venue
12:00 am SMASH NEEDE 2 HH VRIJDAGAVOND 3/1
TEAM SMASH NEEDE TENNIS & PADEL DD VRIJDAGAVOND SMASH Neede, Kronenkamp, Neede, Nederland
12:00 am TEZ 1 VRIJDAG 1/3
TOPSPINNERS 1 VRIJDAG T.E.Z. Tennisvereniging Enschede-Zuid, Geessinkweg, Enschede, Nederland
Saturday, 01 June, 2019 Venue
12:00 am TC HEILOO UNITED NPB 1 0/4
HTC SANTANA 1 ZATERDAG
10:00 am ELCKERLYC 5 4/0
OOSTHOUT 2 Tennis & Padel Vereniging Elckerlyc
Sunday, 02 June, 2019 Venue
10:00 am KELTENWOUD ZONDAG TEAM 5 0/4
RCH PADEL ZONDAG 3 Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland
10:00 am RCH PADEL ZONDAG 1 VS NTC HEREN1 ZONDAG Racket Centrum Houten
10:00 am QUICK VRIJDAG 1 4/0
TOPSPINNERS 2 VRIJDAG Quick Tennis, Oude Almeloseweg, Oldenzaal, Nederland
10:30 am HTC SANTANA 2 ZONDAG 0/4
DOE NOU MAAR HTC Santana
10:30 am OOSTHOUT 4 0/4
HTC SANTANA 1 ZONDAG Fuchsiastraat 1, Voorhout, Nederland
11:00 am TC SMALHORST 2E KLASSE ZONDAG 2/2
PADELZWOLLE 2 TC Smalhorst, Sportlaan 4, 9411 BE Beilen, Pays-Bas
12:00 pm THE DEUCEBAGS - DAALMEER 4/0
VICTORIA 2 ZONDAG Tennis en PadelCentrum Daalmeer
12:30 pm DOORDRAAIERS TEAM6 4/0
ELCKERLYC 5.2 De Doordraaiers, Houten, Nederland
01:00 pm KELTENWOUD ZONDAG TEAM 4 3/1
RCH PADEL ZONDAG 2 Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland
02:00 pm TV JOURE 4 3/1
HOENDERDAAL TEAM ZONDAG
Saturday, 08 June, 2019 Venue
12:00 pm HTC SANTANA 1 ZONDAG 2/2
DOE NOU MAAR Tennisvereniging H.T.C. "Santana", Anjerstraat, Hoogkarspel, Netherlands
02:00 pm TV BUYTENWEGH ZONDAG 0/4
DOORDRAAIERS TEAM5 TVBuytenwegh
Saturday, 15 June, 2019 Venue
09:00 am SPORTCENTRUM ZEEWOLDE TEAM 2 1/3
DIJKZICHT ZATERDAG 1 Racketcentrum Houten, Pelmolen, Houten, Nederland
09:00 am KELTENWOUD ZONDAG TEAM 5 3/1
VIC-KINGS VRIJDAG De Doordraaiers, Houten, Nederland
10:15 am GEULDAL 1 2/2
PADELZWOLLE 2 Racketcentrum Houten, Pelmolen, Houten, Nederland
10:15 am HTC SANTANA 1 ZATERDAG 3/1
DOORDRAAIERS TEAM6 De Doordraaiers, Houten, Nederland
12:00 pm IN EXTREMIX 2/2
DAALMEER ZATERDAG 1 Tennis en PadelCentrum Daalmeer
TBD Venue
TBD KELTENWOUD ZONDAG TEAM 5 0/4
HTC SANTANA 1 ZATERDAG TPV de Doordraaiers
TBD DIJKZICHT ZATERDAG 1 2/2
HTC SANTANA 1 ZATERDAG TPV de Doordraaiers
TBD PADELZWOLLE 2 1/3
DIJKZICHT ZATERDAG 1 Racket Centrum Houten
1.070,77 ms