NPB Padelcompetitie voorjaar 2019 Select category:

From Friday, 05 April, 2019 - Until Sunday, 16 June, 2019, 2019

Organizer: Nederlandse Padelbond

Country: Netherlands , Doorn, Nederland

Association: Nederlandse Padelbond

Category: NPB Padelcompetitie (C 2k)

Padel

Teams schedule



Team Match date Location
DAALMEER ZATERDAG 1
Saturday 06 April 2019 01:00 pm HTC Santana
Saturday 13 April 2019 11:00 am Tennis en PadelCentrum Daalmeer
Saturday 20 April 2019 02:00 pm
Saturday 11 May 2019 12:00 am
Saturday 25 May 2019 02:00 pm
Saturday 15 June 2019 12:00 pm Tennis en PadelCentrum Daalmeer
DIJKZICHT ZATERDAG 1
Saturday 13 April 2019 02:00 pm Tennis Dijkzicht, Wester Ven, Volendam, Nederland
Saturday 20 April 2019 12:00 am
Tuesday 23 April 2019 07:00 pm Sport Centrum Zeewolde
Saturday 11 May 2019 02:00 pm Tennis Dijkzicht, Wester Ven, Volendam, Nederland
Saturday 18 May 2019 10:00 am Padel Dam, Tom Schreursweg, Amsterdam, Nederland
Saturday 25 May 2019 01:00 pm Tennis Dijkzicht, Wester Ven, Volendam, Nederland
Saturday 15 June 2019 09:00 am Racketcentrum Houten, Pelmolen, Houten, Nederland
DOE NOU MAAR
Sunday 14 April 2019 12:00 am
Monday 22 April 2019 12:00 pm Padelclub DunaMar
Sunday 12 May 2019 10:30 am Fuchsiastraat 1, 2215 ML Voorhout, Nederland
Sunday 26 May 2019 12:00 am
Sunday 02 June 2019 10:30 am HTC Santana
Saturday 08 June 2019 12:00 pm Tennisvereniging H.T.C. "Santana", Anjerstraat, Hoogkarspel, Netherlands
DOORDRAAIERS TEAM4
Sunday 07 April 2019 10:00 am
Sunday 14 April 2019 11:00 am Racket Centrum Houten
Monday 22 April 2019 11:00 am
Sunday 12 May 2019 02:00 pm Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland
Sunday 19 May 2019 10:00 am De Doordraaiers, Houten, Nederland
Sunday 26 May 2019 12:30 pm De Doordraaiers, Houten, Nederland
DOORDRAAIERS TEAM5
Sunday 07 April 2019 01:30 pm Racket Centrum Houten
Sunday 14 April 2019 10:00 am Padel Doordraaiers Houten (Utrecht)
Monday 22 April 2019 10:00 am Padel Doordraaiers Houten (Utrecht)
Sunday 12 May 2019 10:00 am Padel Doordraaiers Houten (Utrecht)
Sunday 19 May 2019 10:00 am Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland
Saturday 08 June 2019 02:00 pm TVBuytenwegh
DOORDRAAIERS TEAM6
Sunday 14 April 2019 12:30 pm De Doordraaiers, Houten, Nederland
Monday 22 April 2019 12:00 am
Sunday 12 May 2019 12:30 pm De Doordraaiers, Houten, Nederland
Sunday 19 May 2019 10:00 am Racket Centrum Houten
Sunday 26 May 2019 12:00 am
Sunday 02 June 2019 12:30 pm De Doordraaiers, Houten, Nederland
Saturday 15 June 2019 10:15 am De Doordraaiers, Houten, Nederland
ELCKERLYC 5
Saturday 13 April 2019 10:00 am Tennis & Padel Vereniging Elckerlyc
Saturday 20 April 2019 02:00 pm
Saturday 11 May 2019 10:00 am Tennis & Padel Vereniging Elckerlyc
Saturday 18 May 2019 12:00 am
Saturday 25 May 2019 11:00 am HTC Santana
Saturday 01 June 2019 10:00 am Tennis & Padel Vereniging Elckerlyc
ELCKERLYC 5.2
Sunday 07 April 2019 10:00 am Tennis & Padel Vereniging Elckerlyc
Sunday 14 April 2019 10:00 am Racket Centrum Houten
Sunday 05 May 2019 10:00 am Tennis & Padel Vereniging Elckerlyc
Sunday 19 May 2019 10:00 am Tennis & Padel Vereniging Elckerlyc
Sunday 26 May 2019 12:00 am
Sunday 02 June 2019 12:30 pm De Doordraaiers, Houten, Nederland
GEULDAL 1
Sunday 07 April 2019 10:00 am Tennis Padel Geuldal, Putweg, Valkenburg, Nederland
Sunday 14 April 2019 02:00 pm Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland
Monday 22 April 2019 11:00 am
Sunday 12 May 2019 10:00 am Racket Centrum Houten
Sunday 19 May 2019 11:00 am Tennis Padel Geuldal
Sunday 26 May 2019 12:30 pm De Doordraaiers, Houten, Nederland
Saturday 15 June 2019 10:15 am Racketcentrum Houten, Pelmolen, Houten, Nederland
HOENDERDAAL TEAM ZONDAG
Sunday 07 April 2019 10:00 am Health Center Hoenderdaal, Hoendersteeg, Driebergen-Rijsenburg, Nederland
Monday 22 April 2019 12:00 am
Sunday 12 May 2019 10:00 am Health Center Hoenderdaal, Hoendersteeg, Driebergen-Rijsenburg, Nederland
Sunday 19 May 2019 10:00 am Tennis & Padel Vereniging Elckerlyc
Sunday 26 May 2019 12:00 am
Sunday 02 June 2019 02:00 pm
HTC SANTANA 1 ZATERDAG
Saturday 06 April 2019 01:00 pm HTC Santana
Saturday 20 April 2019 12:00 am
Saturday 11 May 2019 11:00 am HTC Santana
Saturday 18 May 2019 12:00 am
Saturday 25 May 2019 11:00 am HTC Santana
Saturday 01 June 2019 12:00 am
Saturday 15 June 2019 10:15 am De Doordraaiers, Houten, Nederland
HTC SANTANA 1 ZONDAG
Monday 22 April 2019 12:00 am
Sunday 12 May 2019 10:30 am HTC Santana
Sunday 19 May 2019 12:00 am
Sunday 26 May 2019 10:00 am Tennisvereniging H.T.C. "Santana", Anjerstraat, Hoogkarspel, Netherlands
Sunday 02 June 2019 10:30 am Fuchsiastraat 1, Voorhout, Nederland
Saturday 08 June 2019 12:00 pm Tennisvereniging H.T.C. "Santana", Anjerstraat, Hoogkarspel, Netherlands
HTC SANTANA 2 ZONDAG
Sunday 07 April 2019 10:30 am fuchsiastraat 1 voorhout nederland
Sunday 14 April 2019 10:30 am HTC Santana
Sunday 12 May 2019 10:30 am HTC Santana
Sunday 19 May 2019 10:30 am HTC Santana
Sunday 26 May 2019 12:00 am
Sunday 02 June 2019 10:30 am HTC Santana
IN EXTREMIX
Saturday 06 April 2019 12:00 am
Saturday 13 April 2019 12:00 am
Saturday 11 May 2019 11:00 am HTC Santana
Saturday 18 May 2019 12:00 am
Saturday 25 May 2019 12:00 am
Saturday 15 June 2019 12:00 pm Tennis en PadelCentrum Daalmeer
KELTENWOUD VRIJDAG TEAM 1
Friday 05 April 2019 12:00 am
Friday 12 April 2019 07:00 pm Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland
Friday 19 April 2019 07:00 pm Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland
Friday 10 May 2019 07:00 pm Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland
Friday 17 May 2019 07:00 pm LTV Maarn
Friday 24 May 2019 08:00 pm Racket Centrum Houten
KELTENWOUD ZATERDAG TEAM 1
Saturday 06 April 2019 02:00 pm Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland
Saturday 13 April 2019 01:00 pm Zeewolde, Nederland
Saturday 20 April 2019 10:00 am Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland
Saturday 11 May 2019 12:00 am
Saturday 18 May 2019 11:00 am Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland
Saturday 25 May 2019 10:00 am Tennis- en Padelvereniging Topspinners
KELTENWOUD ZONDAG TEAM 4
Sunday 07 April 2019 10:00 am
Sunday 14 April 2019 02:00 pm Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland
Sunday 12 May 2019 02:00 pm Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland
Sunday 19 May 2019 11:00 am Tennis Padel Geuldal
Sunday 26 May 2019 10:00 am Racket Centrum Houten
Sunday 02 June 2019 01:00 pm Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland
KELTENWOUD ZONDAG TEAM 5
Sunday 07 April 2019 01:00 pm Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland
Sunday 14 April 2019 10:00 am Padel Doordraaiers Houten (Utrecht)
Sunday 12 May 2019 10:00 am TVBuytenwegh
Sunday 19 May 2019 10:00 am Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland
Sunday 26 May 2019 12:30 pm Racket Centrum Houten
Sunday 02 June 2019 10:00 am Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland
Saturday 15 June 2019 09:00 am De Doordraaiers, Houten, Nederland
LTV MAARN VRIJDAG 1
Friday 05 April 2019 08:00 pm Racket Centrum Houten
Friday 12 April 2019 07:00 pm Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland
Friday 19 April 2019 07:00 pm
Friday 10 May 2019 07:00 pm LTV Maarn
Friday 17 May 2019 07:00 pm LTV Maarn
Friday 24 May 2019 08:30 pm Escuela de tenis Vistalegre
NTC HEREN1 ZONDAG
Sunday 07 April 2019 10:00 am Health Center Hoenderdaal, Hoendersteeg, Driebergen-Rijsenburg, Nederland
Sunday 14 April 2019 12:00 am
Monday 22 April 2019 12:00 am
Sunday 12 May 2019 10:00 am TV Joure
Sunday 26 May 2019 12:00 am
Sunday 02 June 2019 10:00 am Racket Centrum Houten
OOSTHOUT 2
Saturday 06 April 2019 12:00 am
Saturday 13 April 2019 12:00 am
Saturday 20 April 2019 12:00 am
Saturday 18 May 2019 12:00 am
Saturday 25 May 2019 02:00 pm
Saturday 01 June 2019 10:00 am Tennis & Padel Vereniging Elckerlyc
OOSTHOUT 3
Saturday 06 April 2019 12:00 am
Saturday 13 April 2019 11:00 am Tennis en PadelCentrum Daalmeer
Saturday 20 April 2019 12:00 am
Saturday 11 May 2019 10:00 am Tennis & Padel Vereniging Elckerlyc
Saturday 18 May 2019 12:00 am
Saturday 25 May 2019 12:00 am
OOSTHOUT 4
Sunday 07 April 2019 10:30 am fuchsiastraat 1 voorhout nederland
Sunday 14 April 2019 12:00 pm Tennis en PadelCentrum Daalmeer
Monday 22 April 2019 10:00 am Padelclub Victoria
Sunday 12 May 2019 10:30 am Fuchsiastraat 1, 2215 ML Voorhout, Nederland
Sunday 19 May 2019 12:00 am
Sunday 02 June 2019 10:30 am Fuchsiastraat 1, Voorhout, Nederland
PADEL DAM MAAR NIET
Saturday 06 April 2019 10:00 am Padel Dam, Tom Schreursweg, Amsterdam, Nederland
Saturday 13 April 2019 02:00 pm Tennis Dijkzicht, Wester Ven, Volendam, Nederland
Saturday 20 April 2019 12:00 am Padel Dam B.V.
Saturday 11 May 2019 02:00 pm Jaap Edenlaan, Haarlem, Nederland
Saturday 18 May 2019 10:00 am Padel Dam, Tom Schreursweg, Amsterdam, Nederland
Saturday 25 May 2019 12:00 am
PADELZWOLLE 2
Sunday 07 April 2019 12:00 am
Sunday 14 April 2019 10:00 am
Sunday 12 May 2019 10:00 am Tennis- en Padelvereniging Topspinners
Sunday 19 May 2019 12:00 am
Sunday 26 May 2019 12:00 am
Sunday 02 June 2019 11:00 am TC Smalhorst, Sportlaan 4, 9411 BE Beilen, Pays-Bas
Saturday 15 June 2019 10:15 am Racketcentrum Houten, Pelmolen, Houten, Nederland
PIM MULIER ZATERDAG 1
Saturday 06 April 2019 10:00 am Padel Dam, Tom Schreursweg, Amsterdam, Nederland
Saturday 13 April 2019 12:00 am TPV Pim Mulier
Saturday 20 April 2019 12:00 am
Saturday 11 May 2019 02:00 pm Jaap Edenlaan, Haarlem, Nederland
Saturday 18 May 2019 10:00 am Sport Centrum Zeewolde
Saturday 25 May 2019 01:00 pm Tennis Dijkzicht, Wester Ven, Volendam, Nederland
PIM MULIER ZONDAG 1
Sunday 07 April 2019 12:00 pm Victoria Padel Vereniging
Sunday 14 April 2019 12:00 am
Monday 22 April 2019 12:00 am
Sunday 12 May 2019 12:00 pm Daalmeer, Netherlands
Sunday 19 May 2019 12:00 am
Sunday 26 May 2019 12:00 am
QUICK VRIJDAG 1
Friday 05 April 2019 12:00 am
Friday 12 April 2019 07:00 pm Topspinners, Enschede, Nederland
Friday 19 April 2019 12:00 am
Friday 10 May 2019 12:00 am
Friday 17 May 2019 12:00 am
Sunday 02 June 2019 10:00 am Quick Tennis, Oude Almeloseweg, Oldenzaal, Nederland
RCH PADEL VRIJDAG 1
Friday 05 April 2019 08:00 pm Racket Centrum Houten
Friday 12 April 2019 12:00 am
Friday 19 April 2019 07:00 pm Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland
Friday 10 May 2019 07:00 pm LTV Maarn
Friday 17 May 2019 08:00 pm Racket Centrum Houten
Friday 24 May 2019 08:00 pm Racket Centrum Houten
RCH PADEL ZONDAG 1
Sunday 07 April 2019 10:00 am TV Joure
Sunday 14 April 2019 10:00 am Racket Centrum Houten
Sunday 12 May 2019 10:00 am Health Center Hoenderdaal, Hoendersteeg, Driebergen-Rijsenburg, Nederland
Sunday 19 May 2019 10:00 am Racket Centrum Houten
Sunday 26 May 2019 10:00 am TV Joure
Sunday 02 June 2019 10:00 am Racket Centrum Houten
RCH PADEL ZONDAG 2
Sunday 07 April 2019 10:00 am Tennis Padel Geuldal, Putweg, Valkenburg, Nederland
Sunday 14 April 2019 11:00 am Racket Centrum Houten
Sunday 12 May 2019 10:00 am Racket Centrum Houten
Sunday 19 May 2019 10:00 am De Doordraaiers, Houten, Nederland
Sunday 26 May 2019 10:00 am Racket Centrum Houten
Sunday 02 June 2019 01:00 pm Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland
RCH PADEL ZONDAG 3
Sunday 07 April 2019 01:30 pm Racket Centrum Houten
Sunday 14 April 2019 10:00 am TVBuytenwegh
Sunday 12 May 2019 10:00 am Padel Doordraaiers Houten (Utrecht)
Sunday 19 May 2019 12:30 pm Racket Centrum Houten
Sunday 26 May 2019 12:30 pm Racket Centrum Houten
Sunday 02 June 2019 10:00 am Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland
SMASH NEEDE 2 HH VRIJDAGAVOND
Friday 05 April 2019 12:00 am
Friday 12 April 2019 12:00 am
Friday 19 April 2019 12:00 am
Friday 10 May 2019 07:00 pm
Friday 17 May 2019 12:00 am
Friday 31 May 2019 12:00 am SMASH Neede, Kronenkamp, Neede, Nederland
SPORTCENTRUM ZEEWOLDE 3
Saturday 13 April 2019 12:00 am TPV Pim Mulier
Saturday 20 April 2019 12:00 am Padel Dam B.V.
Tuesday 23 April 2019 07:00 pm Sport Centrum Zeewolde
Saturday 11 May 2019 02:00 pm Tennis Dijkzicht, Wester Ven, Volendam, Nederland
Saturday 18 May 2019 10:00 am Sport Centrum Zeewolde
Saturday 25 May 2019 12:00 am
SPORTCENTRUM ZEEWOLDE TEAM 2
Saturday 06 April 2019 02:00 pm 7522 BD Enschede, Nederland
Saturday 13 April 2019 01:00 pm Zeewolde, Nederland
Saturday 20 April 2019 01:00 pm Zeewolde, Nederland
Saturday 11 May 2019 10:00 am Zeewolde, Nederland
Saturday 18 May 2019 11:00 am Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland
Saturday 25 May 2019 12:00 am
Saturday 15 June 2019 09:00 am Racketcentrum Houten, Pelmolen, Houten, Nederland
TC HEILOO UNITED NPB 1
Saturday 06 April 2019 12:00 am
Saturday 13 April 2019 10:00 am Tennis & Padel Vereniging Elckerlyc
Saturday 20 April 2019 12:00 am
Saturday 11 May 2019 12:00 am
Saturday 18 May 2019 12:00 am
Saturday 01 June 2019 12:00 am
TC SMALHORST 2E KLASSE ZONDAG
Sunday 07 April 2019 11:00 am TC Smalhorst
Sunday 14 April 2019 10:30 am Tennis- en Padelvereniging Topspinners
Sunday 12 May 2019 12:00 pm TV Joure
Sunday 19 May 2019 11:00 am TC Smalhorst
Sunday 26 May 2019 12:00 am
Sunday 02 June 2019 11:00 am TC Smalhorst, Sportlaan 4, 9411 BE Beilen, Pays-Bas
TC SMALHORST 2E KLASSE ZATERDAG
Saturday 06 April 2019 02:00 pm Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland
Saturday 13 April 2019 12:00 am
Saturday 20 April 2019 01:00 pm Zeewolde, Nederland
Saturday 11 May 2019 12:00 am
Saturday 18 May 2019 02:00 pm Tennis- en Padelvereniging Topspinners
Saturday 25 May 2019 12:00 am
TEAM SMASH NEEDE TENNIS & PADEL DD VRIJDAGAVOND
Friday 05 April 2019 07:00 pm Topspinners
Friday 12 April 2019 12:00 am
Friday 19 April 2019 12:00 am enschede
Friday 10 May 2019 12:00 am
Friday 17 May 2019 12:00 am
Friday 31 May 2019 12:00 am SMASH Neede, Kronenkamp, Neede, Nederland
TEZ 1 VRIJDAG
Friday 05 April 2019 08:00 pm Minister de Savornin Lohmanlaan 25, 7522 AP Enschede, Netherlands
Friday 12 April 2019 12:00 am
Friday 19 April 2019 12:00 am enschede
Friday 10 May 2019 12:00 am
Friday 17 May 2019 12:00 am
Friday 31 May 2019 12:00 am T.E.Z. Tennisvereniging Enschede-Zuid, Geessinkweg, Enschede, Nederland
THE DEUCEBAGS - DAALMEER
Sunday 14 April 2019 12:00 pm Tennis en PadelCentrum Daalmeer
Monday 22 April 2019 12:00 pm Padelclub DunaMar
Sunday 12 May 2019 12:00 pm Daalmeer, Netherlands
Sunday 19 May 2019 10:30 am HTC Santana
Sunday 26 May 2019 10:00 am Tennisvereniging H.T.C. "Santana", Anjerstraat, Hoogkarspel, Netherlands
Sunday 02 June 2019 12:00 pm Tennis en PadelCentrum Daalmeer
TOPSPINNERS 1 VRIJDAG
Friday 05 April 2019 07:00 pm Topspinners
Friday 12 April 2019 07:00 pm Topspinners, Enschede, Nederland
Friday 19 April 2019 12:00 am
Friday 10 May 2019 12:00 am
Friday 17 May 2019 07:30 pm Tennisvereniging Topspinners, Minister de Savornin Lohmanlaan, Enschede, Nederland
Friday 31 May 2019 12:00 am T.E.Z. Tennisvereniging Enschede-Zuid, Geessinkweg, Enschede, Nederland
TOPSPINNERS 1 ZATERDAG
Saturday 06 April 2019 02:00 pm 7522 BD Enschede, Nederland
Saturday 13 April 2019 12:00 am
Saturday 20 April 2019 10:00 am Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland
Saturday 11 May 2019 10:00 am Zeewolde, Nederland
Saturday 18 May 2019 02:00 pm Tennis- en Padelvereniging Topspinners
Saturday 25 May 2019 10:00 am Tennis- en Padelvereniging Topspinners
TOPSPINNERS 2 VRIJDAG
Friday 05 April 2019 08:00 pm Minister de Savornin Lohmanlaan 25, 7522 AP Enschede, Netherlands
Friday 12 April 2019 12:00 am
Friday 19 April 2019 12:00 am
Friday 10 May 2019 07:00 pm
Friday 17 May 2019 07:30 pm Tennisvereniging Topspinners, Minister de Savornin Lohmanlaan, Enschede, Nederland
Sunday 02 June 2019 10:00 am Quick Tennis, Oude Almeloseweg, Oldenzaal, Nederland
TOPSPINNERS ZONDAG 2
Sunday 07 April 2019 12:00 am
Sunday 14 April 2019 10:30 am Tennis- en Padelvereniging Topspinners
Monday 22 April 2019 10:00 am Tennis- en Padelvereniging Topspinners
Sunday 12 May 2019 10:00 am Tennis- en Padelvereniging Topspinners
Sunday 19 May 2019 11:00 am TC Smalhorst
Sunday 26 May 2019 12:00 pm
TV BUYTENWEGH ZONDAG
Sunday 07 April 2019 01:00 pm Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland
Sunday 14 April 2019 10:00 am TVBuytenwegh
Monday 22 April 2019 10:00 am Padel Doordraaiers Houten (Utrecht)
Sunday 12 May 2019 10:00 am TVBuytenwegh
Sunday 19 May 2019 12:30 pm Racket Centrum Houten
Saturday 08 June 2019 02:00 pm TVBuytenwegh
TV JOURE 2
Sunday 07 April 2019 11:00 am TC Smalhorst
Sunday 14 April 2019 10:00 am
Monday 22 April 2019 10:00 am Tennis- en Padelvereniging Topspinners
Sunday 12 May 2019 12:00 pm TV Joure
Sunday 19 May 2019 12:00 am
Sunday 26 May 2019 12:00 pm
TV JOURE 3
Sunday 07 April 2019 10:00 am Tennis & Padel Vereniging Elckerlyc
Sunday 14 April 2019 12:00 am
Monday 22 April 2019 12:00 am
Sunday 12 May 2019 12:30 pm De Doordraaiers, Houten, Nederland
Sunday 19 May 2019 10:00 am
Sunday 26 May 2019 10:00 am TV Joure
TV JOURE 4
Sunday 07 April 2019 10:00 am TV Joure
Sunday 14 April 2019 12:30 pm De Doordraaiers, Houten, Nederland
Sunday 05 May 2019 10:00 am Tennis & Padel Vereniging Elckerlyc
Sunday 12 May 2019 10:00 am TV Joure
Sunday 19 May 2019 10:00 am
Sunday 02 June 2019 02:00 pm
VIC-KINGS VRIJDAG
Friday 05 April 2019 12:00 am
Friday 12 April 2019 12:00 am
Friday 19 April 2019 07:00 pm
Friday 10 May 2019 07:00 pm Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland
Friday 17 May 2019 08:00 pm Racket Centrum Houten
Friday 24 May 2019 08:30 pm Escuela de tenis Vistalegre
Saturday 15 June 2019 09:00 am De Doordraaiers, Houten, Nederland
VICTORIA 2 ZONDAG
Sunday 07 April 2019 12:00 pm Victoria Padel Vereniging
Sunday 14 April 2019 10:30 am HTC Santana
Monday 22 April 2019 10:00 am Padelclub Victoria
Sunday 19 May 2019 12:00 am
Sunday 26 May 2019 12:00 am
Sunday 02 June 2019 12:00 pm Tennis en PadelCentrum Daalmeer
1.519,93 ms