NPB Padelcompetitie voorjaar 2019 Select category:

From Friday, April 05 - Until Sunday, June 16, 2019

Organizer: Nederlandse Padelbond

Country: Netherlands , Doorn, Nederland

Association: Nederlandse Padelbond

Category: NPB Padelcompetitie (C 2k)

Padel

Search by match



Friday, 05 April

Padel

05 April, 2019 12:00 am
4 - 0  

See match

Group Vrijdag - Poule B
Padel

05 April, 2019 12:00 am
4 - 0  

See match

Group Vrijdag - Poule A
Padel

05 April, 2019 07:00 pm
4 - 0  

See match

Topspinners, Tennisvereniging Topspinners, Minister de Savornin Lohmanlaan, Enschede, Nederland

Group Vrijdag - Poule B
Padel

05 April, 2019 08:00 pm
2 - 2  

See match

Racket Centrum Houten, Houten, Nederland

Group Vrijdag - Poule A
Padel

05 April, 2019 08:00 pm
3 - 1  

See match

Minister de Savornin Lohmanlaan 25, 7522 AP Enschede, Netherlands

Group Vrijdag - Poule B

Saturday, 06 April

Padel

06 April, 2019 12:00 am

VS


See match

Group Zaterdag - Poule C
Padel

06 April, 2019 12:00 am
1 - 3  

See match

Group Zaterdag - Poule C
Padel

06 April, 2019 10:00 am
4 - 0  

See match

Padel Dam, Tom Schreursweg, Amsterdam, Nederland

Group Zaterdag - Poule B
Padel

06 April, 2019 01:00 pm
4 - 0  

See match

HTC Santana, Anjerstraat 18, Hoogkarspel, Nederland

Group Zaterdag - Poule C
Padel

06 April, 2019 02:00 pm
4 - 0  

See match

Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland

Group Zaterdag - Poule A
Padel

06 April, 2019 02:00 pm
2 - 2  

See match

7522 BD Enschede, Nederland

Group Zaterdag - Poule A

Sunday, 07 April

Padel

07 April, 2019 12:00 am
4 - 0  

See match

Group Zondag - Poule A
Padel

07 April, 2019 10:00 am
4 - 0  

See match

Tennis Padel Geuldal, Putweg, Valkenburg, Nederland

Group Zondag - Poule B
Padel

07 April, 2019 10:00 am
1 - 3  

See match

Health Center Hoenderdaal, Hoendersteeg, Driebergen-Rijsenburg, Nederland

Group Zondag - Poule D
Padel

07 April, 2019 10:00 am
1 - 3  

See match

Tennis & Padel Vereniging Elckerlyc, Van IJsendijkstraat 64, Purmerend, Nederland

Group Zondag - Poule D
Padel

07 April, 2019 10:00 am
2 - 2  

See match

TV Joure, Zuiderveldstraat 2, 8501 KC Joure, Pays-Bas

Group Zondag - Poule D
Padel

07 April, 2019 10:00 am
1 - 3  

See match

Group Zondag - Poule B
Padel

07 April, 2019 10:30 am
2 - 2  

See match

fuchsiastraat 1 voorhout nederland

Group Zondag - Poule E
Padel

07 April, 2019 11:00 am
3 - 1  

See match

TC Smalhorst, Sportlaan 4, 9411 BE Beilen, Pays-Bas

Group Zondag - Poule A
Padel

07 April, 2019 12:00 pm
4 - 0  

See match

Victoria Padel Vereniging, Kralingseweg 226, 3062 CG Rotterdam, Pays-Bas

Group Zondag - Poule E
Padel

07 April, 2019 01:00 pm
3 - 1  

See match

Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland

Group Zondag - Poule C
Padel

07 April, 2019 01:30 pm
0 - 4  

See match

Racket Centrum Houten, Houten, Nederland

Group Zondag - Poule C

Friday, 12 April

Padel

12 April, 2019 12:00 am
4 - 0  

See match

Group Vrijdag - Poule A
Padel

12 April, 2019 12:00 am
0 - 4  

See match

Group Vrijdag - Poule B
Padel

12 April, 2019 12:00 am
1 - 3  

See match

Group Vrijdag - Poule B
Padel

12 April, 2019 07:00 pm
3 - 1  

See match

Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland

Group Vrijdag - Poule A
Padel

12 April, 2019 07:00 pm
0 - 4  

See match

Topspinners, Enschede, Nederland

Group Vrijdag - Poule B

Saturday, 13 April

Padel

13 April, 2019 12:00 am
1 - 3  

See match

TPV Pim Mulier, Haarlem

Group Zaterdag - Poule B
Padel

13 April, 2019 12:00 am
2 - 2  

See match

Group Zaterdag - Poule C
Padel

13 April, 2019 12:00 am
0 - 4  

See match

Group Zaterdag - Poule A
Padel

13 April, 2019 10:00 am
4 - 0  

See match

Tennis & Padel Vereniging Elckerlyc, Van IJsendijkstraat 64, Purmerend, Nederland

Group Zaterdag - Poule C
Padel

13 April, 2019 11:00 am

VS


See match

Tennis en PadelCentrum Daalmeer, Klaas Bootpad 4-6, Alkmaar, Nederland

Group Zaterdag - Poule C
Padel

13 April, 2019 01:00 pm
2 - 2  

See match

Zeewolde, Nederland

Group Zaterdag - Poule A
Padel

13 April, 2019 02:00 pm
2 - 2  

See match

Tennis Dijkzicht, Wester Ven, Volendam, Nederland

Group Zaterdag - Poule B

Sunday, 14 April

Padel

14 April, 2019 12:00 am
0 - 4  

See match

Group Zondag - Poule D
Padel

14 April, 2019 12:00 am
3 - 1  

See match

Group Zondag - Poule E
Padel

14 April, 2019 10:00 am
1 - 3  

See match

TVBuytenwegh, Buytenparklaan 5, Zoetermeer, Netherlands

Group Zondag - Poule C
Padel

14 April, 2019 10:00 am
4 - 0  

See match

Racket Centrum Houten, Houten, Nederland

Group Zondag - Poule D
Padel

14 April, 2019 10:00 am
1 - 3  

See match

Padel Doordraaiers Houten (Utrecht), Koedijk 3, 3992 LV Houten, Pays-Bas

Group Zondag - Poule C
Padel

14 April, 2019 10:00 am
3 - 1  

See match

Group Zondag - Poule A
Padel

14 April, 2019 10:30 am
4 - 0  

See match

HTC Santana, Anjerstraat 18, Hoogkarspel, Nederland

Group Zondag - Poule E
Padel

14 April, 2019 10:30 am
0 - 4  

See match

Tennis- en Padelvereniging Topspinners, Minister de Savornin Lohmanlaan, Enschede, Nederland

Group Zondag - Poule A
Padel

14 April, 2019 11:00 am
4 - 0  

See match

Racket Centrum Houten, Houten, Nederland

Group Zondag - Poule B
Padel

14 April, 2019 12:00 pm
3 - 1  

See match

Tennis en PadelCentrum Daalmeer, Klaas Bootpad 4-6, Alkmaar, Nederland

Group Zondag - Poule E
Padel

14 April, 2019 12:30 pm
4 - 0  

See match

De Doordraaiers, Houten, Nederland

Group Zondag - Poule D
Padel

14 April, 2019 02:00 pm
1 - 3  

See match

Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland

Group Zondag - Poule B

Friday, 19 April

Padel

19 April, 2019 12:00 am
1 - 3  

See match

Group Vrijdag - Poule B
Padel

19 April, 2019 12:00 am
4 - 0  

See match

enschede

Group Vrijdag - Poule B
Padel

19 April, 2019 12:00 am
3 - 1  

See match

Group Vrijdag - Poule B
Padel

19 April, 2019 07:00 pm
1 - 3  

See match

Group Vrijdag - Poule A
Padel

19 April, 2019 07:00 pm
0 - 4  

See match

Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland

Group Vrijdag - Poule A

Saturday, 20 April

Padel

20 April, 2019 12:00 am
0 - 4  

See match

Group Zaterdag - Poule B
Padel

20 April, 2019 12:00 am

VS


See match

Group Zaterdag - Poule C
Padel

20 April, 2019 12:00 am
1 - 3  

See match

Group Zaterdag - Poule C
Padel

20 April, 2019 12:00 am
0 - 4  

See match

Padel Dam B.V., Tom Schreursweg 10, Amsterdam, Nederland

Group Zaterdag - Poule B
Padel

20 April, 2019 10:00 am
1 - 3  

See match

Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland

Group Zaterdag - Poule A
Padel

20 April, 2019 01:00 pm
4 - 0  

See match

Zeewolde, Nederland

Group Zaterdag - Poule A
Padel

20 April, 2019 02:00 pm
0 - 4  

See match

Group Zaterdag - Poule C

Monday, 22 April

Padel

22 April, 2019 12:00 am
0 - 4  

See match

Group Zondag - Poule E
Padel

22 April, 2019 12:00 am
0 - 4  

See match

Group Zondag - Poule D
Padel

22 April, 2019 12:00 am
3 - 1  

See match

Group Zondag - Poule D
Padel

22 April, 2019 10:00 am
4 - 0  

See match

Padelclub Victoria, Kralingseweg 226, Rotterdam, Nederland

Group Zondag - Poule E
Padel

22 April, 2019 10:00 am
2 - 2  

See match

Padel Doordraaiers Houten (Utrecht), Koedijk 3, 3992 LV Houten, Pays-Bas

Group Zondag - Poule C
Padel

22 April, 2019 10:00 am
0 - 4  

See match

Tennis- en Padelvereniging Topspinners, Minister de Savornin Lohmanlaan, Enschede, Nederland

Group Zondag - Poule A
Padel

22 April, 2019 11:00 am
1 - 3  

See match

Group Zondag - Poule B
Padel

22 April, 2019 12:00 pm
3 - 1  

See match

Padelclub DunaMar, Laan van Poot 353A, Den Haag, Nederland

Group Zondag - Poule E

Tuesday, 23 April

Padel

23 April, 2019 07:00 pm
0 - 4  

See match

Sport Centrum Zeewolde, Eikenlaan 92, 3892 HC Zeewolde, Pays-Bas

Group Zaterdag - Poule B

Sunday, 05 May

Padel

05 May, 2019 10:00 am
3 - 1  

See match

Tennis & Padel Vereniging Elckerlyc, Van IJsendijkstraat 64, Purmerend, Nederland

Group Zondag - Poule D

Friday, 10 May

Padel

10 May, 2019 12:00 am
2 - 2  

See match

Group Vrijdag - Poule B
Padel

10 May, 2019 12:00 am
0 - 4  

See match

Group Vrijdag - Poule B
Padel

10 May, 2019 07:00 pm
0 - 4  

See match

Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland

Group Vrijdag - Poule A
Padel

10 May, 2019 07:00 pm
4 - 0  

See match

LTV Maarn, Planetenbaan 1b, 3951 EH Maarn, Nederland

Group Vrijdag - Poule A
Padel

10 May, 2019 07:00 pm
4 - 0  

See match

Group Vrijdag - Poule B

Saturday, 11 May

Padel

11 May, 2019 12:00 am
4 - 0  

See match

Group Zaterdag - Poule C
Padel

11 May, 2019 12:00 am
0 - 4  

See match

Group Zaterdag - Poule A
Padel

11 May, 2019 10:00 am
2 - 2  

See match

Zeewolde, Nederland

Group Zaterdag - Poule A
Padel

11 May, 2019 10:00 am
2 - 2  

See match

Tennis & Padel Vereniging Elckerlyc, Van IJsendijkstraat 64, Purmerend, Nederland

Group Zaterdag - Poule C
Padel

11 May, 2019 11:00 am
3 - 1  

See match

HTC Santana, Anjerstraat 18, Hoogkarspel, Nederland

Group Zaterdag - Poule C
Padel

11 May, 2019 02:00 pm
0 - 4  

See match

Jaap Edenlaan, Haarlem, Nederland

Group Zaterdag - Poule B
Padel

11 May, 2019 02:00 pm
1 - 3  

See match

Tennis Dijkzicht, Wester Ven, Volendam, Nederland

Group Zaterdag - Poule B

Sunday, 12 May

Padel

12 May, 2019 10:00 am
3 - 1  

See match

TV Joure, Zuiderveldstraat 2, 8501 KC Joure, Pays-Bas

Group Zondag - Poule D
Padel

12 May, 2019 10:00 am
0 - 4  

See match

Health Center Hoenderdaal, Hoendersteeg, Driebergen-Rijsenburg, Nederland

Group Zondag - Poule D
Padel

12 May, 2019 10:00 am
2 - 2  

See match

Padel Doordraaiers Houten (Utrecht), Koedijk 3, 3992 LV Houten, Pays-Bas

Group Zondag - Poule C
Padel

12 May, 2019 10:00 am
1 - 3  

See match

TVBuytenwegh, Buytenparklaan 5, Zoetermeer, Netherlands

Group Zondag - Poule C
Padel

12 May, 2019 10:00 am
2 - 2  

See match

Racket Centrum Houten, Houten, Nederland

Group Zondag - Poule B
Padel

12 May, 2019 10:00 am
0 - 4  

See match

Tennis- en Padelvereniging Topspinners, Minister de Savornin Lohmanlaan, Enschede, Nederland

Group Zondag - Poule A
Padel

12 May, 2019 10:30 am
4 - 0  

See match

HTC Santana, Anjerstraat 18, Hoogkarspel, Nederland

Group Zondag - Poule E
Padel

12 May, 2019 10:30 am
0 - 4  

See match

Fuchsiastraat 1, 2215 ML Voorhout, Nederland

Group Zondag - Poule E
Padel

12 May, 2019 12:00 pm
2 - 2  

See match

TV Joure, Zuiderveldstraat 2, 8501 KC Joure, Pays-Bas

Group Zondag - Poule A
Padel

12 May, 2019 12:00 pm
4 - 0  

See match

Daalmeer, Netherlands

Group Zondag - Poule E
Padel

12 May, 2019 12:30 pm
3 - 1  

See match

De Doordraaiers, Houten, Nederland

Group Zondag - Poule D
Padel

12 May, 2019 02:00 pm
2 - 2  

See match

Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland

Group Zondag - Poule B

Friday, 17 May

Padel

17 May, 2019 12:00 am
0 - 4  

See match

Group Vrijdag - Poule B
Padel

17 May, 2019 12:00 am
2 - 2  

See match

Group Vrijdag - Poule B
Padel

17 May, 2019 07:00 pm
3 - 1  

See match

LTV Maarn, Planetenbaan 1b, 3951 EH Maarn, Nederland

Group Vrijdag - Poule A
Padel

17 May, 2019 07:30 pm
0 - 4  

See match

Tennisvereniging Topspinners, Minister de Savornin Lohmanlaan, Enschede, Nederland

Group Vrijdag - Poule B
Padel

17 May, 2019 08:00 pm
0 - 4  

See match

Racket Centrum Houten, Houten, Nederland

Group Vrijdag - Poule A

Saturday, 18 May

Padel

18 May, 2019 12:00 am
1 - 3  

See match

Group Zaterdag - Poule C
Padel

18 May, 2019 12:00 am
0 - 4  

See match

Group Zaterdag - Poule C
Padel

18 May, 2019 12:00 am
1 - 3  

See match

Group Zaterdag - Poule C
Padel

18 May, 2019 10:00 am
0 - 4  

See match

Padel Dam, Tom Schreursweg, Amsterdam, Nederland

Group Zaterdag - Poule B
Padel

18 May, 2019 10:00 am
3 - 1  

See match

Sport Centrum Zeewolde, Eikenlaan 92, 3892 HC Zeewolde, Pays-Bas

Group Zaterdag - Poule B
Padel

18 May, 2019 11:00 am
2 - 2  

See match

Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland

Group Zaterdag - Poule A
Padel

18 May, 2019 02:00 pm
4 - 0  

See match

Tennis- en Padelvereniging Topspinners, Minister de Savornin Lohmanlaan, Enschede, Nederland

Group Zaterdag - Poule A

Sunday, 19 May

Padel

19 May, 2019 12:00 am
1 - 3  

See match

Group Zondag - Poule E
Padel

19 May, 2019 12:00 am
0 - 4  

See match

Group Zondag - Poule E
Padel

19 May, 2019 12:00 am
3 - 1  

See match

Group Zondag - Poule A
Padel

19 May, 2019 10:00 am
3 - 1  

See match

De Doordraaiers, Houten, Nederland

Group Zondag - Poule B
Padel

19 May, 2019 10:00 am
3 - 1  

See match

Tennis & Padel Vereniging Elckerlyc, Van IJsendijkstraat 64, Purmerend, Nederland

Group Zondag - Poule D
Padel

19 May, 2019 10:00 am
4 - 0  

See match

Group Zondag - Poule D
Padel

19 May, 2019 10:00 am
0 - 4  

See match

Racket Centrum Houten, Houten, Nederland

Group Zondag - Poule D
Padel

19 May, 2019 10:00 am
4 - 0  

See match

Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland

Group Zondag - Poule C
Padel

19 May, 2019 10:30 am
0 - 4  

See match

HTC Santana, Anjerstraat 18, Hoogkarspel, Nederland

Group Zondag - Poule E
Padel

19 May, 2019 11:00 am
4 - 0  

See match

Tennis Padel Geuldal, Valkenburg aan de Geul

Group Zondag - Poule B
Padel

19 May, 2019 11:00 am
4 - 0  

See match

TC Smalhorst, Sportlaan 4, 9411 BE Beilen, Pays-Bas

Group Zondag - Poule A
Padel

19 May, 2019 12:30 pm
2 - 2  

See match

Racket Centrum Houten, Houten, Nederland

Group Zondag - Poule C

Friday, 24 May

Padel

24 May, 2019 08:00 pm
1 - 3  

See match

Racket Centrum Houten, Houten, Nederland

Group Vrijdag - Poule A
Padel

24 May, 2019 08:30 pm
4 - 0  

See match

Escuela de tenis Vistalegre, Vigo

Group Vrijdag - Poule A

Saturday, 25 May

Padel

25 May, 2019 12:00 am
0 - 4  

See match

Group Zaterdag - Poule C
Padel

25 May, 2019 12:00 am
2 - 2  

See match

Group Zaterdag - Poule B
Padel

25 May, 2019 12:00 am
0 - 4  

See match

Group Zaterdag - Poule A
Padel

25 May, 2019 10:00 am
3 - 1  

See match

Tennis- en Padelvereniging Topspinners, Minister de Savornin Lohmanlaan, Enschede, Nederland

Group Zaterdag - Poule A
Padel

25 May, 2019 11:00 am
4 - 0  

See match

HTC Santana, Anjerstraat 18, Hoogkarspel, Nederland

Group Zaterdag - Poule C
Padel

25 May, 2019 01:00 pm
4 - 0  

See match

Tennis Dijkzicht, Wester Ven, Volendam, Nederland

Group Zaterdag - Poule B
Padel

25 May, 2019 02:00 pm

VS


See match

Group Zaterdag - Poule C

Sunday, 26 May

Padel

26 May, 2019 12:00 am
1 - 3  

See match

Group Zondag - Poule E
Padel

26 May, 2019 12:00 am
1 - 3  

See match

Group Zondag - Poule E
Padel

26 May, 2019 12:00 am
1 - 3  

See match

Group Zondag - Poule D
Padel

26 May, 2019 12:00 am
2 - 2  

See match

Group Zondag - Poule A
Padel

26 May, 2019 12:00 am
0 - 4  

See match

Group Zondag - Poule D
Padel

26 May, 2019 10:00 am
4 - 0  

See match

Tennisvereniging H.T.C. "Santana", Anjerstraat, Hoogkarspel, Netherlands

Group Zondag - Poule E
Padel

26 May, 2019 10:00 am
2 - 2  

See match

TV Joure, Zuiderveldstraat 2, 8501 KC Joure, Pays-Bas

Group Zondag - Poule D
Padel

26 May, 2019 10:00 am
2 - 2  

See match

Racket Centrum Houten, Houten, Nederland

Group Zondag - Poule B
Padel

26 May, 2019 12:00 pm
4 - 0  

See match

Group Zondag - Poule A
Padel

26 May, 2019 12:30 pm
2 - 2  

See match

Racket Centrum Houten, Houten, Nederland

Group Zondag - Poule C
Padel

26 May, 2019 12:30 pm
1 - 3  

See match

De Doordraaiers, Houten, Nederland

Group Zondag - Poule B

Friday, 31 May

Padel

31 May, 2019 12:00 am
3 - 1  

See match

SMASH Neede, Kronenkamp, Neede, Nederland

Group Vrijdag - Poule B
Padel

31 May, 2019 12:00 am
1 - 3  

See match

T.E.Z. Tennisvereniging Enschede-Zuid, Geessinkweg, Enschede, Nederland

Group Vrijdag - Poule B

Saturday, 01 June

Padel

01 June, 2019 12:00 am
0 - 4  

See match

Group Zaterdag - Poule C
Padel

01 June, 2019 10:00 am
4 - 0  

See match

Tennis & Padel Vereniging Elckerlyc, Van IJsendijkstraat 64, Purmerend, Nederland

Group Zaterdag - Poule C

Sunday, 02 June

Padel

02 June, 2019 10:00 am
0 - 4  

See match

Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland

Group Zondag - Poule C
Padel

02 June, 2019 10:00 am

VS


See match

Racket Centrum Houten, Houten, Nederland

Group Zondag - Poule D
Padel

02 June, 2019 10:00 am
4 - 0  

See match

Quick Tennis, Oude Almeloseweg, Oldenzaal, Nederland

Group Vrijdag - Poule B
Padel

02 June, 2019 10:30 am
0 - 4  

See match

HTC Santana, Anjerstraat 18, Hoogkarspel, Nederland

Group Zondag - Poule E
Padel

02 June, 2019 10:30 am
0 - 4  

See match

Fuchsiastraat 1, Voorhout, Nederland

Group Zondag - Poule E
Padel

02 June, 2019 11:00 am
2 - 2  

See match

TC Smalhorst, Sportlaan 4, 9411 BE Beilen, Pays-Bas

Group Zondag - Poule A
Padel

02 June, 2019 12:00 pm
4 - 0  

See match

Tennis en PadelCentrum Daalmeer, Klaas Bootpad 4-6, Alkmaar, Nederland

Group Zondag - Poule E
Padel

02 June, 2019 12:30 pm
4 - 0  

See match

De Doordraaiers, Houten, Nederland

Group Zondag - Poule D
Padel

02 June, 2019 01:00 pm
3 - 1  

See match

Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland

Group Zondag - Poule B
Padel

02 June, 2019 02:00 pm
3 - 1  

See match

Group Zondag - Poule D

Saturday, 08 June

Padel

08 June, 2019 12:00 pm
2 - 2  

See match

Tennisvereniging H.T.C. "Santana", Anjerstraat, Hoogkarspel, Netherlands

Group Zondag - Poule E
Padel

08 June, 2019 02:00 pm
0 - 4  

See match

TVBuytenwegh, Buytenparklaan 5, Zoetermeer, Netherlands

Group Zondag - Poule C

Saturday, 15 June

Padel

15 June, 2019 09:00 am
1 - 3  

See match

Racketcentrum Houten, Pelmolen, Houten, Nederland

Padel

15 June, 2019 09:00 am
3 - 1  

See match

De Doordraaiers, Houten, Nederland

Padel

15 June, 2019 10:15 am
2 - 2  

See match

Racketcentrum Houten, Pelmolen, Houten, Nederland

Padel

15 June, 2019 10:15 am
3 - 1  

See match

De Doordraaiers, Houten, Nederland

Padel

15 June, 2019 12:00 pm
2 - 2  

See match

Tennis en PadelCentrum Daalmeer, Klaas Bootpad 4-6, Alkmaar, Nederland

Group Zaterdag - Poule C

TBD

Padel

TBD
0 - 4  

See match

LTV de Doordraaiers, Koedijk 3, 3992 LV Houten, Pays-Bas

Padel

TBD
2 - 2  

See match

LTV de Doordraaiers, Koedijk 3, 3992 LV Houten, Pays-Bas

Padel

TBD
1 - 3  

See match

Racket Centrum Houten, Houten, Nederland

3.128,65 ms