NPB Padelcompetitie najaar 2018 Select category:

From Wednesday, 05 September, 2018 - Until Sunday, 28 October, 2018, 2018

Organizer: Nederlandse Padelbond

Country: Netherlands , Doorn, Nederland

Association: Nederlandse Padelbond

Padel

Search by match



Saturday, 15 September

Padel

15 September, 2018 12:00 am
4 - 0  

See match

Group Zaterdag - 3e klasse poule A
Padel

15 September, 2018 10:00 am
0 - 4  

See match

Van IJsendijkstraat 64, Purmerend, Nederland

Group Zaterdag - 3e klasse poule B
Padel

15 September, 2018 10:00 am
0 - 4  

See match

Alphen aan den Rijn, Nederland

Group Zaterdag - 3e klasse poule B

Sunday, 16 September

Padel

16 September, 2018 12:00 am
0 - 4  

See match

Group Zondag - 3e klasse poule A
Padel

16 September, 2018 10:00 am
2 - 2  

See match

De Doordraaiers, Koedijk, Houten, Nederland

Group Zondag - 3e klasse poule B
Padel

16 September, 2018 10:00 am
1 - 3  

See match

Group Zondag - 3e klasse poule A
Padel

16 September, 2018 12:00 pm
3 - 1  

See match

Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland

Group Zondag - 3e klasse poule B

Saturday, 22 September

Padel

22 September, 2018 10:00 am
2 - 2  

See match

Radioweg 80, 1098 NJ Amsterdam, Nederland

Group Zaterdag - 3e klasse poule B
Padel

22 September, 2018 10:00 am
2 - 2  

See match

Sportlaan 4, Beilen, Nederland

Group Zaterdag - 3e klasse poule A
Padel

22 September, 2018 10:00 am
4 - 0  

See match

De Doordraaiers, Koedijk, Houten, Nederland

Group Zaterdag - 3e klasse poule A
Padel

22 September, 2018 02:00 pm
3 - 1  

See match

Padel Alphen, President Kennedylaan 1, Alphen aan den Rijn, Nederland

Group Zaterdag - 3e klasse poule B

Sunday, 23 September

Padel

23 September, 2018 12:00 am
0 - 4  

See match

Group Zondag - 3e klasse poule B
Padel

23 September, 2018 10:00 am
4 - 0  

See match

Group Zondag - 3e klasse poule A
Padel

23 September, 2018 10:30 am
2 - 2  

See match

La Playa, Cobbenhagenstraat, Rijswijk, Nederland

Group Zondag - 3e klasse poule A

Saturday, 29 September

Padel

29 September, 2018 10:00 am
3 - 1  

See match

Alphen aan den Rijn, Nederland

Group Zaterdag - 3e klasse poule B
Padel

29 September, 2018 10:00 am
1 - 3  

See match

De Doordraaiers, Koedijk, Houten, Nederland

Group Zaterdag - 3e klasse poule A
Padel

29 September, 2018 10:00 am
0 - 4  

See match

TV Joure, Zuiderveldstraat 2, 8501 KC Joure, Pays-Bas

Group Zaterdag - 3e klasse poule A
Padel

29 September, 2018 02:00 pm
4 - 0  

See match

Volendam, Nederland

Group Zaterdag - 3e klasse poule B

Sunday, 30 September

Padel

30 September, 2018 10:00 am
1 - 3  

See match

Racket Centrum Houten, Houten, Nederland

Group Zondag - 3e klasse poule B
Padel

30 September, 2018 10:00 am
4 - 0  

See match

TVBuytenwegh, Buytenparklaan 5, Zoetermeer, Netherlands

Group Zondag - 3e klasse poule A
Padel

30 September, 2018 12:00 pm
0 - 4  

See match

Tennisvereniging Keltenwoud, Langschoterweg, Bennekom, Nederland

Group Zondag - 3e klasse poule B
Padel

30 September, 2018 12:30 pm
2 - 2  

See match

Tennis en PadelCentrum Daalmeer, Klaas Bootpad 4-6, Alkmaar, Nederland

Group Zondag - 3e klasse poule A

Saturday, 06 October

Padel

06 October, 2018 12:00 am
0 - 4  

See match

Group Zaterdag - 3e klasse poule A
Padel

06 October, 2018 12:00 am
4 - 0  

See match

TC Smalhorst, Sportlaan, Beilen, Nederland

Group Zaterdag - 3e klasse poule A
Padel

06 October, 2018 10:00 am
3 - 1  

See match

Radioweg 80, 1098 NJ Amsterdam, Nederland

Group Zaterdag - 3e klasse poule B
Padel

06 October, 2018 11:00 am
4 - 0  

See match

Volendam, Nederland

Group Zaterdag - 3e klasse poule B

Sunday, 07 October

Padel

07 October, 2018 10:00 am
3 - 1  

See match

Racket Centrum Houten, Houten, Nederland

Group Zondag - 3e klasse poule B
Padel

07 October, 2018 10:00 am
3 - 1  

See match

Tennis- en Padelvereniging Topspinners, Minister de Savornin Lohmanlaan, Enschede, Nederland

Group Zondag - 3e klasse poule B
Padel

07 October, 2018 10:30 am
4 - 0  

See match

La Playa, Cobbenhagenstraat, Rijswijk, Nederland

Group Zondag - 3e klasse poule A
Padel

07 October, 2018 01:00 pm
4 - 0  

See match

TVBuytenwegh, Buytenparklaan 5, Zoetermeer, Netherlands

Group Zondag - 3e klasse poule A

Saturday, 13 October

Padel

13 October, 2018 12:00 am
4 - 0  

See match

Group Zaterdag - 3e klasse poule A
Padel

13 October, 2018 10:00 am
0 - 4  

See match

Van IJsendijkstraat, Purmerend, Nederland

Group Zaterdag - 3e klasse poule B
Padel

13 October, 2018 10:00 am
1 - 3  

See match

TV Joure, Zuiderveldstraat 2, 8501 KC Joure, Pays-Bas

Group Zaterdag - 3e klasse poule A
Padel

13 October, 2018 01:00 pm
0 - 4  

See match

Alphen aan den Rijn, Nederland

Group Zaterdag - 3e klasse poule B

Sunday, 14 October

Padel

14 October, 2018 12:00 am
0 - 4  

See match

Group Zondag - 3e klasse poule B
Padel

14 October, 2018 12:00 am
1 - 3  

See match

Group Zondag - 3e klasse poule A
Padel

14 October, 2018 10:00 am
0 - 4  

See match

Tennis en PadelCentrum Daalmeer, Klaas Bootpad 4-6, Alkmaar, Nederland

Group Zondag - 3e klasse poule A
Padel

14 October, 2018 03:00 pm
4 - 0  

See match

De Doordraaiers, Koedijk, Houten, Nederland

Group Zondag - 3e klasse poule B

Saturday, 20 October

Padel

20 October, 2018 12:00 am
4 - 0  

See match

Group Zaterdag - 3e klasse poule A

Sunday, 21 October

Padel

21 October, 2018 12:00 am
2 - 2  

See match

Group Zondag - 3e klasse poule A
Padel

21 October, 2018 10:30 am
0 - 4  

See match

La Playa, Cobbenhagenstraat, Rijswijk, Nederland

Group Zondag - 3e klasse poule A
Padel

21 October, 2018 02:00 pm
2 - 2  

See match

Tennis- en Padelvereniging Topspinners, Minister de Savornin Lohmanlaan, Enschede, Nederland

Group Zondag - 3e klasse poule B

Saturday, 27 October

Padel

27 October, 2018 11:00 am
2 - 2  

See match

Alphen aan den Rijn, Nederland

Group Zaterdag - 3e klasse poule B
Padel

27 October, 2018 11:00 am
3 - 1  

See match

Volendam, Nederland

Group Zaterdag - 3e klasse poule B

Sunday, 28 October

Padel

28 October, 2018 10:30 am
4 - 0  

See match

Tennisvereniging Topspinners, Minister de Savornin Lohmanlaan, Enschede, Nederland

Group Zondag - 3e klasse poule B
Padel

28 October, 2018 07:30 pm
3 - 1  

See match

LTV de Doordraaiers, Koedijk 3, 3992 LV Houten, Pays-Bas

Group Zondag - 3e klasse poule B

Saturday, 03 November

Padel

03 November, 2018 10:00 am
4 - 0  

See match

Group Zaterdag - 3e klasse poule A

Saturday, 10 November

Padel

10 November, 2018 10:00 am
0 - 4  

See match

TV Joure, Zuiderveldstraat 2, 8501 KC Joure, Pays-Bas

Group Zaterdag - 3e klasse poule A
1.169,55 ms